Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Bağlum Çilingir olarak sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Firmamız 20 yılı aşkın süredir Keçiören ‘de Çilingir olarak hizmet vermektedir.

Anahtarını mı unuttun, kapını açamıyor musun?

Hiç dert etme, hemen bizi ara ve gelip yerinde kapınızı açıp yeni anahtarınızı size teslim edelim. Güven içinde ve rahatça yaşamanın keyfine varın…

Keçiören Çilingir olarak sizleri hırsızlardan oluşturacağı tehlikelerden uzak tutabilmek adına özel kilit mekanizmalarımızı sunuyoruz.

Ayrıca, Bağlum Mahallesi nüfusunun ev, işyeri ve araçları için çilingir hizmeti sağlıyoruz. Eğer siz de bu güzide mahallemizde oturuyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Bağlum Çilingir Olarak Nereleri Açıyoruz?

 • Kapalı kapıları
 • Kilitli kasaları
 • Anahtarı içeride unutulan araçları
 • Bozuk kilitleri
 • Kilit içinde anahtar kırılmalarını en kısa sürede açmada yüksek başarıya sahibiz.
Bağlum Çilingir
Bağlum Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatalara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir olarak Bağlum ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Bağlum En Yakın Çilingir

Bağlum mahallesine en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit sorunlarında çilingir ustamıza ulaşırsanız eğer 15 dakikadan daha kısa bir sürede size ulaşacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızlarınn açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Bağlum Güvenilir Çilingir

Bağlum mahallesi çilingir ustası olan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bağlum Çilingir ve Anahtarcı

Bağlum çilingir ekibi olarak profesyonel alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz Bağlum ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Bağlum çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Keçiören 7/24 Acil Çilingir
(15 Dakikada Yanınızdayız)*

Bağlum Acil Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Bağlum mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Bağlum Anahtarcı

Anahtarcı olarak Bağlum mahallesinde uzun yıllardır profesyonel ve güvenilir bir anahtarcı olmaya devam ediyoruz. Tüm anahtar modellerine göre ekipmanlarımız ile yedek anahtar hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda kilit sistemlerine profesyonelce müdahale ederek anahtar unutmalarında, kırılmalarında veya dijital sistemler için oluşabilecek arızaları en kısa sürede düzeltiyoruz. Bağlum bölgesinde bir anahtarcı arıyorsanız kısa sürede müdahale edebiliriz. Çünkü ekiplerimiz her zaman tüm gerekli malzemeleri ile hazır beklemektedir. Unutmayın ki sadece bir telefon uzaklığınızdayız. Profesyonel çilingir hizmetimizden siz de yararlanmak için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Bağlum Yenilikçi Çilingir Hizmeti

Zamanla gelişen teknolojiye ayak uyduran kilit sistemleri, eski sistemlere göre daha karmaşık ve güvenlidir. Bu nedenle herhangi bir sorunda müdahale etmek oldukça zordur. Ancak uzman ekibimiz ile birlikte bu yeniliği sürekli takip ederek ve araştırarak konu hakkında müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Büyük kilit firmalarının konferanslarını ve projelerini yakından takip ederek yapmış olduğumuz işte hız ve tecrübe kazanıyoruz.

Bağlum bölgesinde çilingir hizmeti arıyorsanız ve kilit sisteminizin gelişmiş olması sizi endişelendiriyorsa merak etmeyin! En kısa sürede kilit sisteminiz tamir edilerek ilk gün ki orijinalliğine kavuşturulmaktadır.

Bağlum Kırmadan Çilingir Hizmeti

Anahtar unutma, kilit içinde anahtar kırılması veya dijital kilit sorunlarında bir çok kişi ve firma kilit kısmını kırarak kapıyı açmaya çalışırlar. Ancak bu doğru ve kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir yöntem değildir. Kilit sistemleri özel ve gelişmiş sistemler olduğu için maliyeti yüksektir. Bu nedenle kilit sistemine tamamen zarar vermek artık onu kullanılamaz hale getirir. Bu da yeni bir kilit sistemi almanız demektir.

Keçiören Çilingir olarak müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimizdir. Ekibimiz kilit sorunlarına özel ekipmanlar ile zarar vermeden çözüm bulurlar. Böylelikle kapınız ve kilit sisteminiz sorunsuz bir şekilde tekrar kullanımınıza sunulur. Yüksek fiyatlardan ve eşyalarınızın zarar görmemesi için bu alanda tecrübeli kişilerden destek alın.

Bağlum Hızlı Çilingirci

Çilingir sektöründe hız çok önemlidir. Çünkü kimi zaman ufak bir şey için kapıdan çıktığımızda ve dışarda kaldığımızda ev içerisinde bebek veya ocakta yemek olabilir. Bu durumlar tehlikeli olaylar olup hızlıca müdahale edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle Servis araçlarımız ve uzman ekibimiz her zaman hazır olarak beklemektedir. Herhangi bir kilit sorununda Bağlum bölgesine hakim olan personelimiz en kısa sürede bulunduğunuz alana ulaşarak en hızlı şekilde en iyi hizmeti size sunar.

Bağlum Güvenilir Kilit Sistemleri

Günümüzde yüzlerce kilit sistemi bulunmaktadır. Kilit sistemlerinin bu kadar çok olması kilit seçimi konusunda bizleri düşündürmektedir. Kilit sistemlerinin ortak amacı güvenlik olsa da her bölüme uygun farklı kilit sistemleri vardır. Bu sistemler her zaman her alanda tam performans gösteremezler. Bu nedenle kilit sistemi seçmeden önce bu alanda tecrübeli kişilerden destek alabilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp