Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

19 Mayıs Mahallesi Profesyonel Çilingir olarak mahalle sakinlerinin yüzlerinde gülümseme evlerinde güven sağlıyoruz. Çünkü bu bölgede profesyonel hizmet veren firmamız tüm müşterilerinin güvenliği ve konforunu önemsemektedir.

19 Mayıs Mahallesinin ev, ofis ve dükkanlara verdiğimiz yüksek güvenlikli kilit sistemleri hizmetimiz ile kullanıcılarımız nerede olursa olsun arkada bıraktıkları yerler güven altındadır. Çünkü özel olarak montajını yaptığımız yüksek güvenlikli kilit sistemleri hırsızların korkulu rüyası olup dışardan müdahaleye dayanıklı sistemlerdir.

Kasamın içerisinde değerli eşyalar var zarar vermeden alabilir miyiz?

Kasa kiliti açma günümüzde uğraştırıcı bir işlemdir. Çünkü gelişen teknolojiye ayak uyduran kasa firmaları yüksek güvenlik için son derece korumalı kasalar üretmeye başlamışlardır. Bu nedenle çilingir ustaları kasaları dışardan kırmaya çalışarak açmaya çalışırlar. Durum böyle olunca içindeki değerli eşyalar zarar görebilir ve kasanız kullanılmaz hale gelebilir.

Keçiören Çilingir olarak kasa fiyatlarının ve içindeki değerli eşyaların sizlerin için önemini bilerek diğer firmalardan farklı çalışıyoruz. Uzman ekibimiz kasa firmalarının sistemlerini sürekli yakından takip ederek ve sayısız işin verdiği tecrübe ile kısa sürede titizlik ile çalışarak kasalarınıza zarar vermeden açar. Böylece içindeki değerli eşyalarda zararsız bir şekilde çıkarılır.

Kasa kilitleri açılırken diğer firmalar gibi işlemlere hemen başlamak yerine, kasanın sizin olduğuna dair bir kanıt veya belge talep ediyoruz. Günümüzde hırsızlar tarafından çalınan kasalar çilingir yardımı ile açılmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmama için kasalarınızın sizin olduğuna dair fatura gibi belgeler ile kanıtladıktan sonra çalışmalara başlayabiliriz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Çilingir Kapı Açma Ücreti 2021

Çilingir kapı açma ücreti birçok nedenden dolayı farklılık gösterebilmektedir. Farklılıkların neticesinde herkese farklı fiyat politikası uygulanmamaktadır. Farklı bir mahalleye veya başka bir ilçeye ayrı fiyatlar vermiyoruz. Ayrıca iş ahlakımız ve ettiğimiz gereği yapacağımız işin fiyatlarını Ankara Anahtarcılar Kilitçiler ve Çilingirler Odası belirlemektedir. Aksi halde her çilingir farklı fiyatlar vererek piyasadaki makul fiyatı çok daha fazla düşürmesinin önüne geçmektedir.

09:00 / 21:00 [ Gündüz ]Çilingir Ücreti21:00 / 09:00 (Gece)Çilingir Ücreti
Kapı Açma Ücreti70 TL – 150 TLKapı Açma Ücreti70 TL – 150 TL
Kilit Değiştirme Ücreti70 TL – 150 TLKilit Değiştirme Ücreti70 TL – 150 TL
Kasa Açma Ücreti70 TL – 150 TLKasa Açma Ücreti70 TL – 150 TL
Oto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TLOto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti70 TL – 150 TLÇelik Kapı Tamiri Ücreti70 TL – 150 TL
19 Mayıs Mahallesi Çilingir
19 Mayıs Mahallesi Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir olarak 19 Mayıs Mahallesi ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

19 Mayıs Mahallesi En Yakın Çilingir

19 Mayıs mahallesine en yakın olan Keçiören Çilingir firmamız yüksek güvenli kilit sistemleri ile sizleri ve bulunduğunuz mekanı güven altına almaktadır.

Hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Bağlum Kırmadan Çilingir Hizmeti

Anahtar unutma, kilit içinde anahtar kırılması veya dijital kilit sorunlarında bir çok kişi ve firma kilit kısmını kırarak kapıyı açmaya çalışırlar. Ancak bu doğru ve kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir yöntem değildir. Kilit sistemleri özel ve gelişmiş sistemler olduğu için maliyeti yüksektir. Bu nedenle kilit sistemine tamamen zarar vermek artık onu kullanılamaz hale getirir. Bu da yeni bir kilit sistemi almanız demektir.

Keçiören Çilingir olarak müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimizdir. Ekibimiz kilit sorunlarına özel ekipmanlar ile zarar vermeden çözüm bulurlar. Böylelikle kapınız ve kilit sisteminiz sorunsuz bir şekilde tekrar kullanımınıza sunulur. Yüksek fiyatlardan ve eşyalarınızın zarar görmemesi için bu alanda tecrübeli kişilerden destek alın.

19 Mayıs Mahallesi Güvenilir Çilingir

Keçiören Çilingir firması olarak yaptığımız tüm işlemler belgeli ve faturalıdır. Ayrıca uzun yıllardır başta 19 Mayıs olmak üzere Keçiörenin tüm mahallelerine uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Yaptığımız işlerde uzun süren bir performans ve müşteri memnuniyeti kazanıyoruz.

19 Mayıs mahallesi çilingir ustası olan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

19 Mayıs Çilingir ve Anahtarcı

Bir sabah işe giderken immobilizer anahtarınızın çalışmadığını farkettiyseniniz ve işe yetişmeniz gerekirse biz tam da bulunduğunuz bölgedeyiz. Gezgin saha ekibimiz ile yerinizde çilingir hizmeti sunabiliyoruz. Bununla birlikte yürüme mesafesindeki olan yerimizede gelerek işlem yaptırabilirsiniz. İmmobilizer konusunda uzman olan ekibimiz çok kıs bir süre içerisinde probleminizi çözerek işe geç kalmanızı engeleyecektir.

Hizmet verdiğimiz 19 Mayıs Mahallesi ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidini değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

19 Mayıs Mahallesi çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

19 Mayıs Gece Nöbetçi Çilingir

Keçiören bölgesinde 7/24 hizmet veren firmamız günün herhangi bir saatinde sizlere yardımcı olmaktadır. Gece vakti yaşanan çilingir sorunlarının öneminin farkında olan firmamız. Özellikle gece saatlerinde tüm ekipmanları hazır şekilde beklemektedir. Talebiniz üzere en kısa sürede bulunduğunuz mahalleye gelerek profesyonel hizmet sağlar.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

  • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
  • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
  • Balkon kapısı kilidi açma
  • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
  • Kayıp oto anahtarı çıkarma
  • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. 19 Mayıs mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara
WhatsApp