Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Atapark Çilingir, 20 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosu ile Atapark Mahallesi’nde çilingir hizmeti sunmaktadır. Siz de ev, ofis ve iş yerinizin tüm çilingir ihtiyaçlarında bize ulaşabilirsiniz. Keçiören Çilingir, Keçiören’in tüm mahallelerinde ve Atapark Mahallesi’nde 7/24 çilingir hizmeti vermektedir. Bu sayede siz de Atapark Mahallesi’nde çilingir ihtiyaçlarınızda gece gündüz fark etmeden bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde adresinize gelen ekibimiz en kısa sürede kapınızı açmaktadır.

Kapıda mı kaldın? Eve giremiyor musun?

Kapıda kalmak artık hiç sorun değil. Keçiören Çilingir, alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile 15 dakikada adresinize ulaşmaktadır. Adresinize gelen ekibimiz ise en kısa sürede kapınızı açmaktadır. Keçiören Çilingir hızlı servisi sayesinde dakikalarca kapıda çilingir bekleme devrini tamamen kapatmıştır. Siz de Atapark Mahallesi’nde tüm çilingir ihtiyaçlarınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Keçiören Çilingir tüm hizmetlerine ek olarak kasa ve oto çilingir hizmetleri de sunmaktadır. Siz de kilitli kalmış kasanızın veya aracınızın açılması için bize ulaşabilirsiniz. Ancak burada önemli bir husus bulunmaktadır. Firmamız kasa ve araç çilingir hizmetlerinde herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması adına belge talep edebilmektedir. Bu belge kasa için fatura olabilirken araç için genellikle ruhsat olmaktadır. Firmamızın bu yaklaşımı güvenilir bir çilingir hizmeti almanızı sağlamaktadır. Çünkü hepimiz biliyoruz ki çilingir mesleği hassas bir meslek olup, olumsuz durumların yaşanması oldukça muhtemeldir.

Keçiören ilçesinin tamamında çilingire ihtiyaç duymanız halinde bizi arayabilir, konum gönderebilirsiniz. Size en yakın çilingir olarak hazır bulunan ekibimiz, en kısa sürede adresinize ulaşmaktadır. Tüm hizmetlerinde kaliteli işçilik ve uygun fiyat politikasını benimseyen Keçiören Çilingir, tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Keçiören Çilingir, 20 yılı aşkın süredir sunduğu çilngir hizmetleri ile kendisini rakiplerinden her zaman önde tutmuştur. Bunun sebebi ise her zaman %100 müşteri odaklı yaklaşımından kaynaklanmaktadır. Firmamız tüm çilingir hizmetlerinde rakiplerinden çok daha ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Bu da Keçiören bölgesinde çilingir denildiğinde akıllara bizim gelmemizi sağlamaktadır.

Atapark Çilingir Fiyatları

Firmamız tarafından sağlanan çilingir hizmetlerinin fiyatları birçok nedenden dolayı değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatı etkileyen en önemli kriter ise kilit sisteminden kaynaklanmaktadır. Her kilit bir olmadığı gibi her kilidin açılması da aynı şekilde olmamaktadır. Bu da çilingir fiyatlarımızda değişiklik olmasına sebep olmaktadır. Ancak burada bilinmelidir ki firmamız, çilingir fiyatlarını bölge bazlı vermemektedir. Yani bir mahallenin çilingir ücreti ile başka bir mahallenin çilingir ücreti birbirinden farklı değildir.

Keçiören Çilingir, tüm çilingir hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olup, uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Firmamız aynı zamanda güncel çilingir fiyatlarını sitesinde şeffaf bir şekilde barındıran nadir çilingirlerdendir. Böylelikle müşterilerimize sürpriz fiyatlar sunmamaktayız.

09:00 / 21:00 [ Gündüz ]Çilingir Ücreti21:00 / 09:00 (Gece)Çilingir Ücreti
Kapı Açma Ücreti70 TL – 150 TLKapı Açma Ücreti70 TL – 150 TL
Kilit Değiştirme Ücreti70 TL – 150 TLKilit Değiştirme Ücreti70 TL – 150 TL
Kasa Açma Ücreti70 TL – 150 TLKasa Açma Ücreti70 TL – 150 TL
Oto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TLOto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti70 TL – 150 TLÇelik Kapı Tamiri Ücreti70 TL – 150 TL

Atapark’ta Çilingir Hizmetlerimiz Nelerdir?

 • 7/24 Çilingir Hizmeti
 • Anahtar Çoğaltma ve Kopyalama Hizmeti
 • Pro Kilit Montajı
 • Kasa Çilingir Hizmeti
 • Oto Çilingir Hizmeti
 • Çelik Kapı Tamiri
 • Kilit Değiştirme Hizmeti

Keçiören Çilingir, Atapark Mahallesi’nin tamamında yukarıda belirttiğimiz hizmetleri sunmaktadır. Siz de kilidinizde yaşadğınız sorunlar için bize ulaşabilir, çilingir çağırabilirsiniz. Atapark bölgesinin tamamına hizmet veren ekibimiz, kısa sürede adresinize ulaşmaktadır. Firmamız aynı zamanda yukarıda belirttiği tüm hizmetleri 7/24 gerçekleştirmektedir. Bu sayede çilingire ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz.

Atapark Çilingir
Atapark Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Keçiören’de gece açık çilingir hizmeti veren Atapark Çilingir, 7/24 hizmet veren nadir çilingirlerdendir. Bu özelliğimiz ile saat kaç olursa olsun bizden çilingir hizmeti alabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde adresinize gelen ekibimiz 15 dakika gibi kısa bir sürede kapınızın açılmasını sağlamaktadır. Firmamız çilingir hizmetlerinin tamamında profesyonel hareket etmekte, kilidinize zarar vermemektedir. Siz de kilide zarar gelmemesi için yabancı ve sivri cisimler ile kapı kilidini zorlamadan bize ulaşmalısınız. Kilide bilmeden yapacağınız müdahaleler kilidin açılmasını daha da zorlaştırmaktadır.

Atapark Size En Yakın Çilingir

Atapark bölgesinin her yerine hizmet veren ekibimiz, size en yakın çilingir olarak hizmet vermektedir. Çilingir ihtiyacınız ile ilgili bize ulaşmanız durumunda kısa sürede adresinize gelen ekibimiz kilit sorununuzu yerinde çözmektedir. Keçiören Çilingir, gezici saha ekibine sahip olması özelliği ile size en yakın çilingir olarak hizmet vermektedir. Siz de Atapark Mahallesi‘nde ikamet ediyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz bize ulaşmanız halinde 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşmaktadır.

Keçiören Çilingir aynı zamanda yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) sisteminin satış ve montajını gerçekleştirmektedir. Bu kilit sistemleri piyasada hırsızların bile açamayacağı kilit olarak bulunmaktadır. Pro Kilit, son zamanlarda müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kilit sisteminin dışardan hiçbir şekilde açılmaması bu kilidin güvenilirliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Firmamız, kullandığı tüm kilit modellerinde yüksek kalite ve güvenilirlik prensibi benimsemektedir. Böylelikle tarafımızca satışı ve montajı yapılan tüm kilit modelleri sizin için büyük güvenlik sağlamaktadır. Keçiören Çilingir, uygun fiyata kaliteli hizmet sunarken güvenliğinizi de her zaman ön planda tutmaktadır.

Atapark Güvenilir Çilingir

Konu çilingir hizmeti olduğunda güvenilirlik her zaman ön planda olmak zorundadır. Çünkü kapıda kalmanız durumunda adresinize gelen çilingir kişisel alanınıza giriş yapmış olacaktır. Burda en önemli konu ise çağırdığınız çilingirin bu hizmeti nasıl yaptığı, adresinin olup olmaması ve belgesinin olup olmamasıdır. Biz biliyoruz ki piyasada seyyar şekilde dolanan ve kişileri mağdur eden çok sayıda çilingir bulunmaktadır.

Keçiören Çilingir, 20 yılı aşkın süredir Keçiören bölgesinde çilingir hizmeti vermektedir. Aynı zamanda Kalfalık Belgesine ve Ankara Çilingirler Odasına da kayıtlı olan firmamız tüm mesleki yeterliliklere sahiptir. Bu sayede güvenilir çilingir ihtiyaçlarınızda bize gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde adresinize gelen ekibimiz, kilidinizle yaşanan sorunu en kısa sürede çözmektedir. Siz de Atapark Mahallesi’nde güvenilir çilingir arıyorsanız bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Firmamız gece gündüz ayırt etmeden profesyonel çilingir hizmetleri sunmaktadır.

Çilingir ustamız, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Atapark Çilingir ve Anahtarcı

Atapark Çilingir olarak ihtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel ve güvenilir çilingir hizmeti sunmaktayız. Keçiören Çilingir aynı zamanda anahtar kopyalama, çoğaltma ve oto çilingir hizmeti de vermektedir. Hizmet verdiğimiz Atapark Mahallesi‘nde anahtarcı olarak kapılarınızın ve araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden onarım ve çoğaltma hizmetleri vermekteyiz. Firmamız tarafından yapılan tüm müdahaleler büyük bir profesyonellik ile gerçekleştirilmektedir. Bu da kilit ve anahtarınızda minimum hasar ile işlem yapmamızı sağlamaktadır. Çünkü herkesin bildiği üzere kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken kilidinizin zarar görmemesi için özel çaba harcamaktayız.

Firmamız Keçiören ilçesinin tamamına hizmet vermektedir. Bu sebeple Keçiören’in hangi bölgesinde olursanız olun bize ulaşabilirsiniz. Keçiören Çilingir, Keçiören’in tamamında kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi hizmetler sunmaktadır. Böylelikle siz de bize ulaşarak güvenilir ve profesyonel çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Evimizde, ofisimizde ve araçlarımızda kullandığımız kilit ve anahtarlar zaman geçtikçe deforme olabilmektedir. Yıpranmadan kaynaklı oluşan bu deforme anahtarın kullanımını da olumsuz etkileyebilmektedir. Firmamız alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile eskimiş anahtar ve kilitlerinizi yenileriyle değiştirmektedir. Bu sayede yenilenmiş kilit ve anahtarınızı uzun süre güvenle kullanabilmektesiniz.

Atapark Acil Nöbetçi Çilingir

Keçiören Çilingir, Ankara’nın en büyük ilçelerinden biri olan Keçiören’de acil çilingir hizmeti vermektedir. Firmamız bize ihtiyaç duymanız halinde acil olarak adresinize gelmekte, profesyonel hizmet vermektedir. Böylelikle acil ihtiyaçlarınızda bize kolaylıkla ulaşabilmektesiiz. Firmamız acil çilingir hizmetlerini hem gündüz hem de gece sağlamaktadır. Çünkü çilingire gündüz ihtiyacımız olduğu gibi gece de ihtiyacımız olabilmektedir. Bu bağlamda saat fark etmeksizin dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Gezici ekibimiz sayesinde Atapark Mahallesi’nde bulunan adresinize 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşmaktayız. Firmamız Keçiören bölgesinin tamamında mahalle ve bölge ayrımı yapmadan özveri ile çalışmaktadır. Böylelikle acil nöbetçi çilingir ihtiyaçlarınızda bize her zaman ulaşabilirsiniz. Ekibimiz 7/24 profesyonel çilingir hizmeti sunmaktadır.

Keçiören’de evinize en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit hizmetleri sunmaktayız. Böylelikle tüm çilingir ihtiyaçlarınıza tek elden profesyonel hizmet tarafımızca sağlanmaktadır.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Siz de yukarıda bahsettiğimiz hizmetlerden birine ihtiyaç duyuyorsanız 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Keçiören Çilingir’i tercih edebilirsiniz. Çünkü çilingir mesleği yüksek tecrübe ve profesyonellik gerektirmektedir. Bizden hizmet almanız durumunda tüm çilingir hizmetleriniz profesyonelce yapılmaktadır. Böylelikle uygun fiyata profesyonel hizmeti Keçiören Çilingir farkıyla alabilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp