Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Bağlarbaşı Çilingir olarak Ankara’nın Bağlarbaşı bölgesinde profesyonel çilingir hizmetleri sunmaktayız. Firmamız, 20 yılı aşkın tecrübesi ile bölge ayırt etmeden tüm müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Siz de Bağlarbaşı bölgesinde güvenilir çilingir hizmeti almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Keçiören Çilingir, Ankara’da nöbetçi çilingir olarak hizmet vermektedir. Böylelikle acil çilingir ihtiyaçlarınızda bize 7/24 ulaşabilir, uygun fiyata profesyonel çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Anahtar mı kırıldı? Kapını açamıyor musun?

Hiç sorun değil, tek yapman gereken bizi aramak. Ekibimiz kısa sürede adresinize gelmekte, kapınızı açıp yeni anahtarınızı size teslim etmektedir. Siz de yeni anahtarınızla güven içinde ve rahatça yaşamanın keyfine çıkarabilirsiniz.

Keçiören Çilingir olarak sizleri hırsızların oluşturacağı hırsızlık ve soygun gibi tehlikelerden uzak tutabilmek adına özel kilit mekanizmaları sunuyoruz. Ayrıca, tüm Bağlarbaşı bölgesinin ev, işyeri ve araçları için profesyonel çilingir hizmeti sunuyoruz. Eğer siz de bu Bağlarbaşı bölgesinde oturuyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Çilingire ihtiyaç duyuyorsanız hemen bizi arayın ya da konum atın, kısa sürede adresinize gelelim. Ekibimiz, bize ulaşmanız halinde adresinize en kısa sürede ulaşıp, sizlere profesyonel çilingir hizmeti sunacaktır.

Keçiören Çilingir, kilit sistemleri satışı, kilit tamiri, çoğaltma ve yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözümler sunmaktadır. Tüm hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunmakta, tüm hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Bağlarbaşı Çilingir Olarak Hangi Kilitleri Açıyoruz?

 • Kapalı kapıların kilitleri
 • Çelik kasa kilitleri
 • Anahtarı araç içinde unutulan veya anahtarı kırılan araç kilitleri
 • Bozuk kapı kilitleri

Evinizde veya ofisinizde bulunan kilitlerde anahtar kırılmalarını en kısa sürede açmada yüksek başarıya sahibiz. Siz de kilitte anahtar kırılması gibi bir durum yaşamanız durumunda bize ulaşabilirsiniz.

Bağlarbaşı Çilingir
Bağlarbaşı Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir olarak Bağlarbaşı’nda kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Kilidinizde bir sorun olması durumunda asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri bilmeden zorlamayınız.

Bağlarbaşı En Yakın Çilingir

Bağlarbaşı’nda size en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit ile ilgili sorunların tamamında çilingir ustamıza ulaştığınızda 15 dakikadan daha kısa bir sürede adresinize ulaşacaktır.

Eviniz ve ofisinizde hırsızlara karşı tek savunma sistemi, sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız tüm kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Pro kilit, yapısı ve teknolojisi itibariyle dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

Keçiören çilingir olarak hırsızların açamadığı ve kıramadığı kilit olan Pro kilit sistemi, Bağlarbaşı’nda bulunan müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Bağlarbaşı Güvenilir Çilingir

Bağlarbaşı mahallesi çilingir ustası olan ekibimiz, Bağlarbaşı bölgesinin tamamında en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, hatta daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı bir meslek haline gelmiştir.

Bu kişiler yaptıkları bazı kötü hal ve davranışlar neticesinde çilingir mesleğinin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunmaktadır. Bu durum, bizler gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadır.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp adresine davet edenlerdir. Çünkü çilingire ihtiyaç duyan kişi hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebilmektedir. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip olup, meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Bağlarbaşı Çilingir ve Anahtarcı

Bağlarbaşı çilingir olarak uzman kadromuz ile sizlere profesyonel anlamda ve yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Firmamız başlıca çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetler sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz Bağlarbaşı bölgesinde çilingir ve anahtarcı olarak kapı kilitlerinizin veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine profesyonel olarak müdahale ediyoruz. Keçiören Çilingir tarafından yapılan tüm müdahaleler minimum hasar ve maksimum güvenlik ile sunulmaktadır. Firmamız kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcamaktadır. Bu profesyonel davranışımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü firmamız Keçiören ilçesinde kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetler de sunmaktadır.

Bağlarbaşı çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı ve yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranabilmekte bu da zamanla kullanılamaz hale getirmektedir. Bu gibi durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte ve anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözmektedir. İşlemin ardından 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bağlarbaşı Acil Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olarak hizmet vermekteyiz. Çünkü firmamız Keçiören’in tüm mahallelerine ulaşmaktadır. Acil nöbetçi çilingir ihtiyaçlarınızda bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak hizmet vermektedir. Çilingir hizmetlerimize ek olarak anahtar işleriniz için de firmamıza ulaşabilirsiniz.

Keçiören en yakın çilingir olarak Keçiören’in tüm mahallelerine kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama
 • Kırık anahtar yapılması
 • Kilitli kapının açılması

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Bağlarbaşı bölgesinde tüm çilingir talepleriniz için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp