Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Bağlum Çilingir olarak uzun yıllardır profesyonel hizmet veriyoruz. Sayısız kapı kili açma, kasa kili açma, anahtar çoğaltma, kilit sistemleri montajı ve immobilizer anahtar onarımı gibi benzeri işlerde başta Bağlum mahallesi olarak Keçiören bölgesinin tamamına destek oluyoruz.

Yaz kış saat farketmeksizin kapıda kalan müşterilerimizi en kısa sürede güvenli evlerine geri girmelerini sağladık. Sayısız dükkan ve evin kilit sistemlerini değiştirerek güvenliklerini arttırıp yabancılardan koruduk. Bu kadar uzun bir işin bize kazandırdığı en önemli Keçiörenin en güvenilir çilingir firması ünvanıdır. Bu ünvanın verdiği mutluluk ile işlerimizi daha keyifli ve daha profesyonel yapmaktayız.

Kilidim maymuncukla açılabilir mi güvendemiyim?

Hırsızların bir numaralı kapı açma yöntemi maymuncuklar bizler için büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Genelde bilinmeyen veya eski model kilit sistemlerini açabilen bu maymuncuklar ev ve dükkanların korkulu rüyası diyebiliriz. Peki bu maymuncuklardan korunmak için ne yapmamız gerek diye sorarsanız vereceğimiz cevap kesinlikle yeni sistem kilit sistemleridir.

Kilit sisteminizin ne kadar eski veya güvenli olduğundan emin değilseniz aşağıdaki butonlarda bizimle iletişime geçerek kilit sisteminizi inceleyebiliriz. Uzman ekibimiz tarafından incelenen kilit sistemleriniz ne kadar güvende olduğunuzu ve ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olunacaktır.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Bağlum Çilingir Fiyatları

Firmamız tarafından alınan çilingir hizmetlerinin fiyatları bir çok sebepten ötürü değişkenlik gösterebilir. Bu değişkenliklerin en önemlisi kilit sisteminizdir. Kilit sisteminize müdahale ne kadar zor ise fiyatta ona göre değişebilir. Ancak Keçiören Çilingir olarak yüksek güvenlikli kilit sistemlerine hakim olan ekibimiz kısa sürede işlem yaparak zamandan tasarruf etmektedir. Böylece fiyatlar daha uygun hizmet daha hızlı olmaktadır.

09:00 / 21:00 [ Gündüz ]Çilingir Ücreti21:00 / 09:00 (Gece)Çilingir Ücreti
Kapı Açma Ücreti70 TL – 150 TLKapı Açma Ücreti70 TL – 150 TL
Kilit Değiştirme Ücreti70 TL – 150 TLKilit Değiştirme Ücreti70 TL – 150 TL
Kasa Açma Ücreti70 TL – 150 TLKasa Açma Ücreti70 TL – 150 TL
Oto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TLOto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti70 TL – 150 TLÇelik Kapı Tamiri Ücreti70 TL – 150 TL

Keçiören Çilingir olarak Bağlum ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Bağlum En Yakın Çilingir

Bağlum mahallesinde iseniz ve çilingir ustasına ihtiyacınız var ise en geç 15 dakika içerisinde yanınızdayız. Gelişmiş ekipmanları ile servise hazır bekleyen uzman ekiplerimiz, sizleri çok bekletmen işlemlerini tamamlayıp endişelerinizi giderirler.

Bağlum Çilingir
Bağlum Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Bağlum Kale Kilit Çilingirci

Kilit ve anahtar denildiği zaman herkesin aklına ilk gelen firma kesinlikle Kale Kilit sistemleridir. Geçmişten günümüze kadar en çok kullanılan kilit sistemidir diyebiliriz. Ayrıca Türkiye’nin İlk Kilit İhraç Eden Şirketi Kale Kilittir. Firmanın teknolojiye olan ilgisi sayesinde sürekli gelişen ve yeniliğe açık kilit sistemleri bulunmaktadır. Bu kadar kaliteli ve yüksek güvenlikli sistemin yanına yerli malı olması fiyat açısından kullanıcıları memnun etmektedir. Bu nedenle Türkiye’ de en fazla kullanılan kilit sistemidir.

Kale kilit sistemleri yüksek güvenirlikli olması ile bilindiği için hırsızların pek cesaret edemediği sistemlerdir. Bu nedenle Bağlum çilingir olarak evlerinize Kale kilit sistemleri montajı yapabiliriz. Bu sistemleri kullanan kullanıcıların en büyük korkuları ise dışarıda kalmadır. Çünkü dışarıdan çoğu müdahaleye dayanıklıdır. Ancak teknolojiye bu kadar ilgi duyan bir kilit sistemini araştırmadan duramadığımız için, Kale kilit sistemleri konusunda oldukça profesyoneliz. En ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi olduğumuz bu sistemleri zor durumda kaldığınız taktirde kısa süre içerisinde açıyoruz. Bu işlemi yaparken kapınıza veya kilit sisteminize zarar vermeden titizlikle yapıyoruz.

Bağlum Anahtarcı

Anahtarcı olarak Bağlum mahallesinde uzun yıllardır profesyonel ve güvenilir bir anahtarcı olmaya devam ediyoruz. Tüm anahtar modellerine göre ekipmanlarımız ile yedek anahtar hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda kilit sistemlerine profesyonelce müdahale ederek anahtar unutmalarında, kırılmalarında veya dijital sistemler için oluşabilecek arızaları en kısa sürede düzeltiyoruz. Bağlum bölgesinde bir anahtarcı arıyorsanız kısa sürede müdahale edebiliriz. Çünkü ekiplerimiz her zaman tüm gerekli malzemeleri ile hazır beklemektedir. Unutmayın ki sadece bir telefon uzaklığınızdayız. Profesyonel çilingir hizmetimizden siz de yararlanmak için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Bağlum Güvenilir Çilingir

Bağlum Çilingir olarak mahalle halkına kesintisiz 7/24 profesyonel hizmet veriyoruz. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bağlum Çilingir ve Anahtarcı

Uzun yılların verdiği tecrübe ile tüm çilingir ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. En kısa sürede kapı kili, kasa kilidi ve immobilizer onarımı ile sizlerin zamanınızı almadan yardımcı oluyoruz.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz Bağlum ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Bağlum çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bağlum Acil Nöbetçi Çilingir

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

  • Kilitlerin tamiri
  • Balkon kapısı kilidi açma
  • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
  • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
  • Kayıp oto anahtarı çıkarma
  • Anahtar çoğaltma

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Bağlum mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Bağlum Yenilikçi Çilingir Hizmeti

Zamanla gelişen teknolojiye ayak uyduran kilit sistemleri, eski sistemlere göre daha karmaşık ve güvenlidir. Bu nedenle herhangi bir sorunda müdahale etmek oldukça zordur. Ancak uzman ekibimiz ile birlikte bu yeniliği sürekli takip ederek ve araştırarak konu hakkında müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Büyük kilit firmalarının konferanslarını ve projelerini yakından takip ederek yapmış olduğumuz işte hız ve tecrübe kazanıyoruz.

Bağlum bölgesinde çilingir hizmeti arıyorsanız ve kilit sisteminizin gelişmiş olması sizi endişelendiriyorsa merak etmeyin! En kısa sürede kilit sisteminiz tamir edilerek ilk gün ki orijinalliğine kavuşturulmaktadır.

Bağlum Kırmadan Çilingir Hizmeti

Anahtar unutma, kilit içinde anahtar kırılması veya dijital kilit sorunlarında bir çok kişi ve firma kilit kısmını kırarak kapıyı açmaya çalışırlar. Ancak bu doğru ve kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir yöntem değildir. Kilit sistemleri özel ve gelişmiş sistemler olduğu için maliyeti yüksektir. Bu nedenle kilit sistemine tamamen zarar vermek artık onu kullanılamaz hale getirir. Bu da yeni bir kilit sistemi almanız demektir.

Keçiören Çilingir olarak müşterilerimizin memnuniyeti ilk önceliğimizdir. Ekibimiz kilit sorunlarına özel ekipmanlar ile zarar vermeden çözüm bulurlar. Böylelikle kapınız ve kilit sisteminiz sorunsuz bir şekilde tekrar kullanımınıza sunulur. Yüksek fiyatlardan ve eşyalarınızın zarar görmemesi için bu alanda tecrübeli kişilerden destek alın.

Bağlum Hızlı Çilingirci

Çilingir sektöründe hız çok önemlidir. Çünkü kimi zaman ufak bir şey için kapıdan çıktığımızda ve dışarda kaldığımızda ev içerisinde bebek veya ocakta yemek olabilir. Bu durumlar tehlikeli olaylar olup hızlıca müdahale edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle Servis araçlarımız ve uzman ekibimiz her zaman hazır olarak beklemektedir. Herhangi bir kilit sorununda Bağlum bölgesine hakim olan personelimiz en kısa sürede bulunduğunuz alana ulaşarak en hızlı şekilde en iyi hizmeti size sunar.

Bağlum Güvenilir Kilit Sistemleri

Günümüzde yüzlerce kilit sistemi bulunmaktadır. Kilit sistemlerinin bu kadar çok olması kilit seçimi konusunda bizleri düşündürmektedir. Kilit sistemlerinin ortak amacı güvenlik olsa da her bölüme uygun farklı kilit sistemleri vardır. Bu sistemler her zaman her alanda tam performans gösteremezler. Bu nedenle kilit sistemi seçmeden önce bu alanda tecrübeli kişilerden destek alabilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp