Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Basınevleri Çilingir, 20 yılı aşkın süredir Basınevleri bölgesinin tamamında profesyonel çilingir hizmeti sunmaktadır. Siz de ev, ofis ve iş yerinizde çilingire ihtiyaç duymanız durumunda bize ulaşabilir, çilingir çağırabilirsiniz. Firmamız, alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile sunduğu tüm hizmetleri 7 gün 24 saat gerçekleştirmektedir. Bu sayede çilingire ihtiyaç duyduğunuz her an bize gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

Keçiören’de gece açık çilingir hizmeti veren nadir çilingirlerden olan firmamız, kasa ve oto çilingir hizmetleri de sunmaktadır. Bu sayede çilingir ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza tek elden çözümler sunmaktayız. Siz de Basınevleri Mahallesi’nde ikamet ediyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Kısa sürede adresinize ulaşan ekibimiz, profesyonel hizmet sunmaktadır.

Keçiören Çilingir, kullandığı tüm kilit sistemlerinde can ve mal güvenliğine büyük önem vermektedir. Bu bağlamda kullandığımız tüm kilit sistemleri sağlam ve güvenilir olarak sunulmaktadır. Firmamız başlıca Kale, Mul-T-Lock, DAF, Yale, Yuma ve İTO marka kilitleri tercih etmektedir. Kullandığımız tüm bu kilitler sektörde güvenirliği kanıtlanmış, kaliteli kilitlerdir. Siz de zamanla eskiyen ve işlevini yitiren kilitlerinizin daha güvenilir ve daha kaliteli kilitlerle değiştirilmesini istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Keçiören Çilingir, Kale, Mul-T-Lock, DAF, Yale, Yuma ve İTO marka kilitlerin satış ve montaj işlemlerini büyük bir profesyonellikle gerçekleştirmektedir.

Verdiğimiz tüm bu hizmetleri Basınevleri Mahallesi’nde bulunan tüm ev, işyeri ve araçları için sağlamaktayız. Eğer siz de Basınevleri bölgesinde ikamet ediyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız aşağıda yer alan butonlardan bize ulaşabilir veya konum gönderebilirsiniz. Keçiören Çilingir, Basınevleri bölgesinde 7/24 açık çilingir olarak bulunduğundan bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Keçiören Çilingir, kilit sistemlerinin satış, yenileme, ve montaj işlemlerini profesyonel yapan nadir çilingirlendendir. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Basınevleri Çilingir Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 • Kapı Kilit Açma
 • Kasa Kilit Açma
 • Oto Çilingir Hizmetleri
 • Anahtar Kopyalama ve Çoğaltma
 • Pro Kilit Uygulama ve Montaj
 • 7/24 Çilingir Hizmeti
Basınevleri Çilingir
Basınevleri Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir olarak Basınevleri’de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Basınevleri Güvenilir Çilingir

Basınevleri Mahallesi’nde profesyonel çilingir hizmeti veren firmamız, sizlere bu hizmetlerini 7/24 kesintisiz olarak sunmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu kişiler ile çalışmanız durumunda bazı olumsuzluklara da davetiye çıkartmaktasınız. Çünkü bu kişiler belgeli ve eğitim almış kişiler olmadığından doğru hizmet verememektedir. Bu da müşterilerimizi ciddi anlamda mağdur etmektedir. Unutulmamalıdır ki her kilit aynı değildir ve aynı yöntemle açılamaz. Bu nedenle çağıracağınız çilingirin bu bilinçte olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Basınevleri En Yakın Çilingir

Basınevleri Çilingir, Basınevleri mahallesi’nde bulunan ev, ofis veya iş yerinize en yakın çilingir olarak hizmet vermektedir. Size en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz adresinize en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit sorunlarında çilingir ustamıza ulaşırsanız eğer 15 dakikadan daha kısa bir sürede size ulaşacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Basınevleri Kasa Çilingiri

Keçiören Çilingir, Basınevleri Mahallesi‘nin tamamında kasa çilingiri olarak hizmet vermektedir. Siz de evinizde veya iş yerinizde bulunan kasalarınızın açılması konusunda bize ulaşabilirsiniz. Çelik kasalar yapıları itibariyle içerisinde bulunan değerli eşyaları muhafaza etmek için kullanılmaktadır. Ancak bazı durumlarda gerek kilit kaynaklı gerek anahtar kaynaklı sorunlar yaşanabilmektedir. Tam da bu noktada firmamız profesyonel kasa çilingiri olarak hizmet vermektedir.

Kasa Çilingir hizmetlerimizde kişi güvenliği açısından bazı tedbirler almaktayız. Bu tedbirlerin başında ise kasayı açtırarak olan kişinin kasanın sahibi olduğunu doğrulaması gerekmektedir. Bu yaklaşımımız herhangi bir olumsuz durumun önüne geçilmesi için tercih edilmektedir. Çünkü siz de biliyorsunuz ki kasa çilingir hizmetleri oldukça hassas davranılması gereken bir hizmettir.

Basınevleri Çilingir ve Anahtarcı

Basınevleri Çilingir olarak alanında uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedeflemekteyiz. Firmamız çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetler sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz Basınevleri‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Basınevleri çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Basınevleri Acil Nöbetçi Çilingir

Firmamız, Keçiören’in tüm bölgelerinde adresinize en yakın çilingir olarak hizmet vermektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Basınevleri mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Tıkla Ara
WhatsApp