Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Keçiören Çilingir olarak sizlere bu yazımızda çilingir ile ilgili dikkat edilmesi gerekenleri aktarmak istedik.

Kapınızı açmak için herhangi bir çilingir ustasını aramak ve hizmet almak isteyebilirsiniz. Çilingir ustası çağırırken önemli olan kapınızın açılması için hizmet veren ustanın ne kadar güvenilir olduğudur. Özel yaşam alanınıza veya işyerlerinize giriş için kullandığınız kapınızın işinde ne kadar profesyonel olduğu bilmediğiniz kişiler tarafından açılması riskli bir işlemdir.

Keçiören çilingir
Keçiören çilingir olarak tüm kilit sistemlerine hakim olarak çalışmaktayız.

Böyle olaylarda firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve güven içinde verdiği çilingir hizmeti istediğiniz kalitede olacaktır. Çilingir ustası olarak çağırdığınızda firmamızın çalışanı olduğu belli eden kartı ve belgesi ile adresinizde sizlere hizmet edecektir. Sorunlarınızı hızlı şekilde çözen ve sorularına net şekilde cevap veren çalışma arkadaşlarımız güven ilişkisi içerisinde sizlere yardımcı olmak isterler. Çünkü elemanlarımız da açacakları kapının gerçekten sizin olduğundan emin olmak ister.

Kapının Güvenliği

Hizmet almak için firmamızı aramanız durumunda güven sağlamak için soracağınız tüm sorulara net cevap veriyoruz.

Aynı zamanda elemanlarımız da:

  • Kapının veya evin size ait olduğunu öğrenmek ister,
  • Fatura veya buna benzer bir evrak isteyebilir,
  • Gerekli yakınlık derecenizi kontrol eder.

Bu bilgiler çalışanlarımızın hem müşteriyi hem de firmamızı korumak adına öğrenmek zorunda oldukları kalite prensiplerimizdir. Sizin olmayan bir kapıyı açmak ve güvenliğinize zarar vermemek adına kontroller yaparak güven içinde çalışıyoruz.

Keçiören Çilingir Çalışma Prensipleri

Çalışanlarımız çalıştıkları alanlarda titizlik ile çalışarak gerekli olmadıkça kilit sistemlerine zarar vermeden çalışmayı amaçlar. Güvenlik ve titiz çalışma firmamızın öncelikli hedeflerindendir. Bunun için bizimle iletişime geçtiğinizde alacağınız en kaliteli hizmet olduğunu bilmelisiniz.

Tüm varlığımız ile sizlere en iyi hizmeti oldukça hızlı şekilde sunabilmek için nöbetçi çilingir olarak da görevimizi yerine getirmekteyiz. Bu nedenle 7/24 çalışma presibiyle kimseyi kapıda bırakmayan Keçiören çilingir firmamız aradığınızda 15 dk’da yanınızda oluyor. Keçiören Çilingir olarak yaptığımız her işin arkasında durduğumuzu özellikle belirmek isteriz.

Son olarak yaptığımız çalışmalardan bahsetmek isteriz. Temel amacımız sizin en iyi çilingir hizmeti almanızı sağlamaktır. Bu yüzden Kale Kilit, YUMA, MUL-T LOCK, İTO, YALE ve DAF Kilit ürünleri kullanıyoruz. Kaliteden ve hizmet standartlarımızdan hiçbir zaman vazgeçmeden hizmet veremeye devam ediyoruz.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabiliriz.

Tıkla Ara
WhatsApp