Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Çelik kasa ürünleri kullanım amacı olarak değerli olan eşyaları veya varlıkları saklanmak için de kullanılmaktadır. Kullandığımız bu çelik kasa ürünleri aynı zamanda güvenle saklayabileceğimiz ürünler için bölmeler içermektedir. Peki çelik kasaların nasıl açıldığını veya anahtarının çoğalabilmesi hakkında daha fazla bilgi alabilmeniz in bu yazımızı hazırladık. Kullanım açısından oldukça kolay ve saklanabilen bir yapıdadır.

Kolay ulaşılamaması, şifresinin güçlü olması ve açılmasını engelleyecek etkenler olmaktadır. Bu nedenle birçok kişi duvar içine gömme veya masa dahilinde kasalar talep etmektedir. Kullandığınız çelik kasanız için belirlediğiniz şifreyi maalesef bilemiyoruz. Bizler unuttuğunuz şifreniz için kasalarınızı manuel olarak açıyoruz. Keçiören çelik kasa firması olarak kasalarınızı hızlı ve etkili bir şekilde profesyonel ekipmanlarımızla aynı gün içinde açmaktayız.

Çelik Kasa Açma Yöntemleri

Günümüzde hırsızlık olaylarının artması ile kişiler kendince tedbirler alabilmektedir. Bazı insanlar paralarını, ziynet eşyalarını veya değerli gördüğü eşyaları saklamak için uğraşmaktadırlar. Çelik kasa açma yöntemlerinden bahsedecek olursak genelde yanlış olan davranışlar; taş, sopa, demir, levye ile açılmaya çalışılmasıdır. Bu davranışlar kilit yapısının bozulmasıne neden olacağı için açılmamasını da sağlayabilmektedir.

Çelik Kasa Açılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çelik kasalar genel olarak ev ya da ofiste kullanılmaktadır. İnsanlar bazen basit bölmelere veya yatak, yastık veya halı altına saklama yapabilmektedirler. Bu saklama yöntemleri çoğu zaman işe yaramamaktadır. İnsanlar bu nedenle çelik kasalara yönelmektedir.

Çelik kasalar bizlere oldukça güvenilir saklama alanları sunmaktadır. Yalnız çelik kasaların barındırılması ve şifresinin unutulması halinde sorunlar çıkabilmektedir. Bu konular aslında kullanmak isteyenler ve kullananlar arasında bazı tartışmalara neden olmaktadır. Birçok kişi de çelik kasaları ofisinde veya evinde depolamak yerine bankalar üzerinden kullanmaktadır.

Çelik Kasa Açma Fiyatları

70 TL veya 180 TL arasında bir fiyat verilebilmektedir. Bu farklar kasaların kilit yapısına ve uygulanan mesai süresine göre belirlenmektedir. Bu nedenle birçok müşterimiz aradaki fiyat farklarını sormaktadır. Ayrıca yoğun bir hayat mücadelesinde insanlar çelik kasa şifrelerini unutabilmektedirler.

İçinden acil olarak alınması gereken eşyanızı almakta zorluk çekebilirsiniz. Bu nedenle şifresini unuttuğumuz çelik kasalar açılmak için hayati önemler ifade edebilmektedir. Çünkü sadece önemli eşyalarınız değil belki ilaçlarınızı veya başka bir eşyanızı yine çelik kasanızda saklamış olabilirsiniz. Bu yüzden herhangi bir şekilde açılmayan çelik kasanın şifresini unuttuğunuzda çelik kasanın veya şifresini bildiğiniz halde açamadığınız kasanın mekanik yapısına hem de kilit sistemine özel müdahaleler gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu özel müdahaleler sayesinde Çelik kasanızı güvenli bir şekilde açıyoruz.

Çelik Kasa Açılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şifresi unutulmuş çelik kasalar için yapılması gereken çok fazla seçenek bulunmamaktadır. Açılması için tek yöntem özel müdahaleler uygulamamızdır.

Keçiören’de Çelik Kasaları Açan Firma

Çelik kasa açma yöntemi konusunda sizleri şu konularda uyarmak istiyoruz. Öncelikle internette gördüğünüz veya okuduğunuz hiçbir açma yönteminin tüm kasalar için uygun olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Sonuçta birçok kasa modeli ve kilit yapısı bulunur.

Her çelik kasanın kendine özgü bir yapısı bulunmaktadır. Bu nedenle siz bir çelik kasayı tekmelediğinizde, taşla açmaya çalıştığınızda veya çekiç yardımıyla kırmaya çalıştığımızda daha fazla zarar verebilirsiniz. Bu durum sonucunda kasayı açılamaz duruma getirirsiniz. Ayrıca içinde unuttuğunuz herhangi bir değerli eşyaya ulaşmanız oldukça zorlaşacaktır. Böyle durumlarda çelik kasa açma uzmanı olan Keçiören çilingir firmamızı arayarak hızlı bir şekilde açma talebi oluşturabilirsiniz. Bu yöntemle beraber çelik kasalarınız güvenli bir şekilde tarafımızca açılacaktır.

Keçiören çelik kasa açma firması olarak içinde unuttuğunun her eşyayı güvenle kurtarıyoruz. Bunları çoğu zaman aynı gün içinde yapıyoruz. Bu yöntemle beraber istediğiniz evrak bir miktar para veya değerli eşyalarınızı kolaylıkla depolayabilir yedek anahtar veya şifrelerle dilediğiniz zaman çelik kasalarınıza ulaşabilirsiniz. Şifrenizi unutmanız halinde veya kasanızı açamamanızhalinde müdahale etmeden bizleri arayabilirsiniz.

Bir yorum “Çelik Kasa Açılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler”

  1. Biz aradık, sağolsun murat usta geldi bizim emektar kasayı yarım saatte açtı. Sabrına ve bilgisine saygı duyuyorum. Bol kazançların olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara
WhatsApp