Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Çiçekli Çilingir olarak uzun yıllar önce Keçiören bölgesine hizmet vermeye başlayan ekibimiz kısa süre içerisinde Keçiören halkı tarafından sevilen bir firma haline gelmiştir. Çünkü ilk günden günümüze kadar sürekli araştıran, en iyisini yapmayı hedefleyen ve uygun fiyat politikası ile çalışan firmamız kaliteden hiç bir zaman ödün vermemiştir. Böylece bölgenin çilingir ihtiyacı olduğunda ilk akla gelen isim olmayı başarmıştır.

Çiçekli mahallesi dahil olmak üzere tüm Keçiören bölgesine 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Böylece günün herhangi bir saatinde yardıma ihtiyaç duyduğunuz taktirde bölgenin en sevilen çilingiri sizlerin yanında olacaktır.

Geniş ekip ve gelişmiş ekipmanlara sahip olan firmamız tüm çilingir problemlerine hizmet vermektedir. Dilerseniz anahtarını kaybettiğiniz kapıyı açabilir, dilerseniz immobilizer anahtarınızın bakımını yapabiliriz.

Yüksek güvenlikli kapı kilidi taktırmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Keçiören Çilingir olarak tüm ihtiyaçlarınıza destek oluyoruz. Evleriniz, ofisleriniz veya dükkanlarınızın güvenliğinin sizler için önemini biliyoruz. Bu nedenle yüksek güvenlikli kapı kilitlerini öneriyor ve bu kilit sistemlerinin montajını profesyonelce yapabiliyoruz. Çilingir sektöründeki markaları yakından takip eden firmamız, zamanla tüm sistemlere hakim olup alanında uzmanlaşmıştır.

Bulunduğunuz yer için yüksek güvenlikli kilit sistemi taktırmak istiyorsanız aynı gün içerisinde montajını sağlıyoruz. Kilit konusunda seçim yapmakta zorlanıyor ve tavsiye istiyorsanız kapı türünüze ve bulunduğunuz bölgeye göre sizler için kilit tavsiyeleri verebiliriz. Böylece bulunduğunuz bölgeden uzakken bile içiniz rahat ve huzurlu olur.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Yüksek Güvenlikli Kilit Markaları

 • Kale Kilit
 • Victory Kilit
 • Evva Kilit
 • YUMA
 • Mul-t-Lock
 • Cisa Kilit
Çiçekli Çilingir
Çiçekli Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Yüksek güvenlikli kilit sistemleri ile bulunduğunuz bölgenin güvenliğini en üst düzeye çıkarıyoruz. Böylece dışarıdan müdahale edilmesi imkansız hale gelmektedir.

Keçiören Çilingir olarak Çiçekli ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Çiçekli En Yakın Çilingir

Çiçekli Mahallesinde ikametgah ediyor ve profesyonel çilingire ihtiyacınız var ise sayfa içerisindeki butonlardan bize ulaşabilirsiniz. Böylece uzman ekibimiz bulunduğunuz bölgeye 15 dakika içerisinde ulaşarak hizmet vermeye başlayacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Keçiören DAF Kilit Çilingir

Yüksek güvenlikli kilit sistemleri ile popüler olarak DAF kilit sistemleri büyük firmaların vazgeçilmezidir. Geçmişten günümüze kadar popülerliğini koruyan bu sistemler dışarıdan müdahale edilemen nadir kilit sistemlerinden biridir. DAF kilit, çeşitli yapısı ve özellikleri ile bizlerin önemli alanlarında yüksek güvenirlik sağlar.

Keçiören Çilingir olarak DAF kilit sistemleri ile uzun yıllardır araştırma ve çalışma içerisindeyiz. Buda bizi bu sistemler hakkında profesyonel bir firma haline getirmektedir. Dilerseniz bulunduğunuz bölgeye yüksek güvenlikli DAF kilit sistemi montajı yapabiliriz.

Ancak bu sistemlerin dışarıdan müdahalesi oldukça zor olduğu için kapıda kalma sorunlarında destek almanız biraz zordur. Ancak Keçiören bölgesinde iseniz bu sizin için sorun değil. Çünkü DAF kilit sistemleri ile uzun yıllardır çalışan firmamız bu sistemleri yakından takip etmektedir. Tüm yapısına ve özelliklerine hakim olan firmamız kapıda kalma sorunlarınızda kilit sistemine veya kapıya zarar vermeden en kısa sürede açar.

Bu sistemlerin müdahale edilmesi zor olduğu için çoğu çilingir firması kırarak hizmet verirler ancak bu büyük bir maliyet oluşturur. Bu nedenle eğer Keçiören bölgesinde iseniz bizlerden yardım isteyebilir ve uygun fiyata hiç bir yere zarar gelmeden hizmet alabilirsiniz.

Çiçekli Güvenilir Çilingir

Kimi zaman eviniz, kimi zaman dükkanlarınız da kilit problemleri yaşayabilirsiniz. Böyle durumlarda çilingir ustalarına ihtiyaç duyulur. Ancak çağırdığınız çilingir ustasının ne kadar profesyonel veya güvenilir olduğu hakkında bilginiz yoksa tehlike altında demeksiniz. Çünkü çağırdığınız kişi kötü niyetli biri olup kapı veya kasalarınızın anahtarlarını kopyalayarak rahatça erişim sağlayabilir. Bu nedenle çilingir hizmeti alırken belgeli ve bilindik firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Çiçekli mahallesi çilingir ustası olan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Çiçekli Çilingir ve Anahtarcı

Keçiören bölgesinde 7/24 hizmet veren firmamız günün herhangi bir saatinde anahtar çoğaltma, kasa kili açma ve immobilizer anahtar açma gibi işlemleri kısa sürede yapmaktadır.

Hizmet verdiğimiz Çiçekli ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Çiçekli çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çiçekli Acil Nöbetçi Çilingir

Çiçekli bölgesinde 7/24 nöbetçi olan firmamız, çilingir ihtiyacının saati olmaz düşüncesi ile kesintisiz hizmet vermektedir. Böylece ister sabahın ilk ışıkları, ister günün en karanlık saatlerinde bizden profesyonel çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Çiçekli mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Tıkla Ara
WhatsApp