Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Çilingir fiyatları konusunda hazırlamış olduğumuz bu içerik sizleri fiyatların neye göre belirlendiği konusunda, ücretler ve çözüm yöntemleri sunacaktır. Çilingir fiyatları kapıların kilit yapılarına göre değişebilmek ile beraber fiyatlarda birtakım farklılıklar görünmesi muhtemeldir. Ayrıca fiyatları belirtirken her zaman uygun maliyetlerde ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızı sürdürüyoruz.

Aynı zamanda on yılı aşkın süredir Keçiören’de hizmet veren firmamız; çilingir fiyatlarını rakiplerine oranla güleryüzlü ve daha uygun maliyetlerde sunabilmektedir. Keçiören içerisinde gezici araçlarımız kapı kilit sorunlarınızı profesyonel araç ve gereçlerimiz yardımıyla oldukça kısa sürede gidermektedir.

Çilingir Kapı Açma Ücreti 2021

Çilingir kapı açma ücreti yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok nedenden dolayı farklılık gösterebilmektedir. Farklılıkların neticesinde herkese farklı fiyat politikası uygulanmamaktadır. Farklı bir mahalleye veya başka bir ilçeye ayrı fiyatlar vermiyoruz. Ayrıca iş ahlakımız ve ettiğimiz gereği yapacağımız işin fiyatlarını Ankara Anahtarcılar Kilitçiler ve Çilingirler Odası belirlemektedir. Aksi halde her çilingir farklı fiyatlar vererek piyasadaki makul fiyatı çok daha fazla düşürmesinin önüne geçmektedir.

09:00 / 21:00 [ Gündüz ]Çilingir Ücreti21:00 / 09:00 (Gece)Çilingir Ücreti
Kapı Açma Ücreti70 TL – 150 TLKapı Açma Ücreti70 TL – 150 TL
Kilit Değiştirme Ücreti70 TL – 150 TLKilit Değiştirme Ücreti70 TL – 150 TL
Kasa Açma Ücreti70 TL – 150 TLKasa Açma Ücreti70 TL – 150 TL
Oto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TLOto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti70 TL – 150 TLÇelik Kapı Tamiri Ücreti70 TL – 150 TL

Çilingir Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bu nedenle çilingir firması olarak fiyatların her zaman uygun tutulması konusunda özen gösteriyoruz. Sonuçta bu fiyatları belirlerken işçilik ve malzeme kalitesini de ön planda tutuyoruz. Ayrıca çilingir fiyatlarını oldukça uygun tutmaktayız. O yüzden her ne işlem yapılırsa yapılsın fiyatlar herkes için oldukça ulaşılabilir fiyatlar olmaktadır. Oto çilingir veya eviniz için çilingir hizmeti konusunda yüksek memnuniyet ve kalite odaklı hizmet sunuyoruz.

Kapı Kilidi Seçerken Neye Dikkat Edilmeli?

Evlerimizin dışarı açılan kapıları güvenliğimiz için oldukça önemlidir. Uzun vadede sağlam olması kullanımı ile de kolaylıklar sunan kapı kilitleri belli işlemlerden geçerek üretilmektedir. Peki kapı kilidi seçerken neye dikkat edilmesi gerekir? Bu sorunun cevabını kısaca şu şekilde verebiliriz.

Çilingir Fiyatları Ne Kadar?

Paslanmaz çelik malzeme içermesine, özel kilit yapısı, hırsız koruması bulunmasına veya tuzaklı yapıda üretilen kilitler tercih edilmelidir. Ayrıca şunu da belirtmemiz gerekir ki tuzaklı kilitler maymuncukla açılmayan kilitler olarak bilinmektedir. ve türevi aletler ile açılamamaktadır. Tüm bu seçenekler dayanıklı malzemelerden üretildiği için evlerimizi kötü niyetli kişilere karşı koruma işinde büyük bir rol üstlenmektedir.

Kısacası yeni taşınacağınız ev için kilit değiştirmeyi düşünüyorsanız da bizi arayabilirsiniz. Keçiören çilingir olarak sizlere kapı kilidi seçme konusunda destek olmaya hazırız.

Çilingir Fiyatları ve Profesyonel Destek

Çilingir hizmeti alacak kişilerin mutlaka profesyonellerden hizmet alması gerekmektedir. Keçiören Çilingir olarak yaklaşık 10 yılı aşkın süredir sektöründe hizmet vermektedir. Ekibimiz her kapıyı ve kilidi tanımakla beraber kapıların hangi anahtar veya araçlarla açılabildiğini bilen bir firmayız. Uzun yıllar boyunca yaptığımız işin neticesinde müşterilerimize her zaman önce güvenlik dedik. %100 müşteri güvenliği sağlayan firmamız büyük bir nüfusa sahip olan Keçiören için 7/24 saat esasına dayanarak çalışmaktadır. Ayrıca çilingir fiyatları da müşterimizin bütçesini zorlamayacak ölçüde sunulmaktadır.

Son olarak sektörün en iyi çilingirlerinden biri olan firmamız, tüm çalışanları ve ekipmanları ile son derece güvenilirdir. Standartları son derece yüksek olan hizmetlerimizde firmamız her zaman gereken sorumlulukları üstlenmektedir. Ayrıca gecenin kaçı olursa olsun müşterilerimizin mağduriyetini anlayan bir ekip bulunmaktadır. Bu olgunlukta davranan çalışanlarımız konum atılan noktaya hemen ulaşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara
WhatsApp