Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Çilingir kapıyı nasıl açar diye soruyorsanız eğer sizlere aktaracağımız birtakım bigiler konu hakkında bilmediğiniz detayları ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle çilingir olmanın zorlukları, kapıların nasıl açılması gerektiği ve nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz.

Günümüz koşullarında iyi niyetli ve kötü niyetli çilingirler bulunmaktadır. Bu yüzden kapıda kalan insanlar, çilingirin kapıyı nasıl açacağı konusunda bilgi sahibi olmayabilirler. Günümüz de bu durumu fırsat bilen bazı çilingirler, müşterinin olaya vakıf olmaması nedeni ile kapıyı açarken malesef oldukça yüksek bir maliyet çıkartabilmektedirler.

Biz bu konuda Anahtarcılar Odası’nın açıkladığı fiyatlara göre çalışmaktayız. 2021 çilingir kapı açma ücreti hakkında bilgileri inceleyebilirsiniz.

Çilingir Desteğine Ne Zaman İhtiyaç Duyulmaktadır?

İnsanların çoğu günlük koşuşturmada evden çıkarken anahtarı evde unutabilmektedir. Sadece ev değil yaz dönemlerinde çoğunlukla yazlığın anahtarını unutma durumları da yaşanabilmektedir. Ayrıca arabanızın anahtarını araçta unutmanız halinde bu tür problemler ile karşılaşabilmektesiniz. Tüm bu detaylar çilingir hizmetini gereki hale getiren durumlardır.

Çilingir Kapıyı Nasıl Açar?

Firmamız çalışma süresi boyunca sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir. İster gecenin 4’ünde isterseniz akşamın 10’unda. İstediğiniz saatte bizleri arayabilirsiniz. Firmamız çalışanları son derece güvenilir personeller ile çalışmaktadır. Ekibimize sabıka kayıtları olmayan arkadaşlar alıyoruz. Bir personel alırken bir süre gözlem ve takibimizi yapıyoruz. Hemen kapı ve kilit açma işlemleri için kullanmıyoruz. Bu nedenle hem öğrenme sürecini başarılı şekilde atlatıp hem de güvenirliğinden emin oluyoruz. Sizlere de bu kalitede hizmetler sunuyoruz.

Eğer anahtarı iç kapı kilidinde unuttuysanız sizler birkaç konu hakkında bilgilendirme yapmak isteriz. Son zamanlarda kendini çilingir olarak atfeden birçok kişi kapı kilitlerini açmak yerine kilidi kırmaktadır. Gerçek bir çilingir ustası kilidi kırmak yerine kilidi kırmadan çözüme ulaşabilmektedir. Bu nedenle gerçek çilingir ustaları sabit bir dükkana sahiptir. Bu adres onun bu işi belgeli ve yasal olarak yaptığını göstermektedir. Ayrıca sabit bir dükkana sahip olan çilingire her zaman ulaşabilirsiniz.

Son olarak herhang bir mağduriyet yaşamamanız bizim için oldukça önemlidir. Yapılan tüm işlemler hakkında çilingirden bilgi alın. Bu iş hakkında bilgisi olmadığı halde çilingirlik yapmaya çalışan insanlar bulunmaktadır. Bu kişiler teknik bilgiye sahip olmadıkları için kapınıza büyük zarar vermektedir. Bu durum belki kapınızda kalıcı hasara neden olacaktır.

Çilingirler Çelik Kapı Açabilir Mi?

Çilingirler çelik kapıların kilit mekanizmalarını açarken birçok kritere dikkat etmektedir. Öncelikle içerde bir anahtar unutulduysa sorun daha az uğraştırmaktadır. Ama kapı kilitliyse onu açmak daha da zor olabilmektedir.

Son zamanlarda kapı üretici firmalar bu türlü hırsızlık olaylarını düşünerek kapı kilit ve barellerini güçlendirmektedir. Bunları yaparken aynı zamanda kapılarını da korumalı hale getirmektedirler. Eğer sizin kapınızda kapı ve kilit koruyucu varsa ve kapınızda kilitli ise işte hırsız bu kapıyı açmak için kapı başında elinde çekiç veya levye ile kapıda saatlerce ugraşacaktır.

Bizler bu kadar yıllık tecrübemizin ışığında çok daha kısa sürelerde kilit açabilecek teknikler geliştirdik. Keçiören nöbetçi çilingir olarak işlerimizi en kısa sürede ve minimum ücret maksimum memnuniyet noktasına odakladık.

Bu tarz yüksek korumalı kapı kilitlerini açarken zorlandığımız olmaktadır. Ayrıca bu gibi durumlarda gerekli eğitim ve seminerleri alarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sonuç olarak bizler de kapıyı açarken elimizdeki maymuncuk ve gerekli ekipmanlardan destek almaktayız. Çilingir olarak her türlü kapı kilidi ve kilit sistemleri ile karşılaşıyoruz. Ayrıca evinizde bulunan kapılar, çelik kasalar, araç kapıları, çelik kapılar gibi kilit mekanizması bulunan yerlerde maymuncuk kullanaral her kapıyı açabiliyoruz. Siz yeter ki bize ulaşın. Sizi asla “kapıda bırakmayacağız”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara
WhatsApp