Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Çilingir mesleği oldukça zorlu bir meslektir. Bildiğiniz üzere kapıda kaldığınızda veya ihtiyaç duyduğunuz anlarda aradığınız kişilerdir. Bizler çilingir olarak kilit açmalarda uzmanız. Çilingirler evinizin apartmanınızın veya kapı otomatiğinin kilitlerini hızlı etkili ve profesyonel şekilde açabilmektedir. Bu nedenle sağlamış olduğumuz hizmetler Keçiören’in tüm mahallelerini kapsamaktadır. Ayrıca çilingire hangi durumlarda ihtiyaç duyulduğu konusunu da başlık başlık inceledik.

Eviniz veya İşyeriniz İçin

Evinizin veya işyerinizin için bir çilingire ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için aşağıda bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizi aradığınızda 7 gün 24 saat esasına dayalı olarak çalışan ekiplerimiz bulunduğunuz konuma hızlı bir şekilde ulaşıp sorunları yerinde çözecektir. Evde unuttuğunuz anahtarları veya evde bırakmak zorunda kaldığınız çocuklar, yaşlılar ve evcil hayvanları korumayı düşünmüş olabilirsiniz. Yalnız bakıma muhtaç kişiler evde yangına sebep olabilir. Ayrıca kapıyı merkezi kilit ile kapatmış olabilir. Bu kilitlerin tekrardan açılabilmesi için kilit yapısının çözülmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda eğer içerdeki kişiler kilitleri açamayacak halde ise hemen bir çilingire başvurmanız gerekmektedir. Eğer Keçiören’de oturuyorsanız Keçiören Çilingir ekibimiz gezici saha aracı ve ekibi ile hızlı bir şekilde bulunduğunuz noktaya gelecektir. Kilit mekanizmasını tespit ettikten sonra yanında getirdiği profesyonel araçlarla kapı kilidinizi açacaktır.

Çilingir'e Hangi Durumlarda İhtiyaç Duyulur

Ayrıca işyeriniz için yaşanabilecek birçok kilit problemlerinde veya anahtar sorunlarında bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mesainize tekrardan sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz. İşyerleriz için yaşanan kilit sorunları genelde anahtarların kilit göbeğinde kırılması veya artık eskiyen kilitlerin tekrar çalışmaması ile alakalıdır.

Bu nedenle düzenli aralıklarla ile kilitlerinizi değiştirmenizi öneriyoruz. Ayrıca birçok anahtar kopyalayıp çalışan personellerinize dağıttıysanız bu bir sorun olabilmektedir. Çünkü istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalınması söz konusudur. Güvenmediğiniz şahıslar kopyalanan anahtarlarla işyerinizi soyabilmektedir. Bunun gibi önlemleri almak için hemen bizi arayın.

Çelik Kasa Açma İşlemlerinde

Çelik kasa açma işlemlerinde çilingire ihtiyaç duymanız normaldir. Çünkü çelik kasalar yapısı gereği basit müdahalelerle açılması muhtemel mekanizmalara sahip değildir. Çelik kasa açma işlemlerinde her zaman bu işte uzman ve profesyonel kişilere güvenmeniz gerekmektedir.

10 yılı aşkın süredir Keçiören’deki birçok çelik kasayı güvenli ve hızlı bir şekilde açtık. Yapacağımız kilit açma yöntemleri tamamen zarar vermeden hızlı ve etkili bir şekilde açılmayı sağlayacaktır.

Oto Çilingir İşlemlerinde

Oto çilingir konusunda her marka ve modelin kilit yapısı profesyonelce tarafımızdan açılabilmektedir. Yaptığımız çalışmalar ve uyguladığımız yöntemler neticesinde araçlarınızın kapılarını açıyoruz. Bu konuda son derece uzman bir kadroya sahibiz. Yaptığımız bu çalışmalar, araçlarınızda unutulan evcil hayvanlarınızı, değerli eşyalarınızı ve içerde unuttuğunuz anahtarınızı kurtarmak amacıyla yapılmaktadır.

Oto çilingir işlemlerinde her zaman kilit mekanizmasına zarar vermeden çalışmalar yapılmalıdır. Son olarak oto çilingir ve anahtar kopyalama işlemleri yapan firmamız birden fazla anahtar ile yedek anahtar oluşturmanızı sağlar. Anahtar kilit mekanizmaları bozulmadığı için aracınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Çilingir Çağır

Hemen çilingir çağırarak tüm kapı kilit ve çelik kasa sorunlarında hızlı etkili ve aktif bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Çünkü yaptığımız çalışmalar araçlarınızı tekrar aktif bir şekilde kullanabilmenizi sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Şimdi hemen siz de Keçiören Çilingir ‘i arayarak sorunları çözmemize fırsat sunabilirsiniz. Aradığınızda sizlere en yakın Keçiören’de aktif olarak araçla gezen ekibimizi yönlendiriyor olacağız.

Bize WhatsApp numaramız üzerinden konum göndermeniz yeterlidir. saha üzerinde aktif gezen ekibimiz hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma gelecektir. Tüm kapı kilidi, ev kapısı, apartman kapısı, araç kapısı ve iş yeri kapılarınızı yerinde ve hızlıca çözecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara
WhatsApp