Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Emrah Çilingir, ev, ofis ve iş yerlerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm çilingir ihtiyaçlarında sizlere profesyonel çilingir hizmeti sunmaktadır. Firmamız sunduğu hizmetleri ise gün ve saat fark etmeksizin 7/24 sunmaktadır. Böylelikle Emrah Mahallesi’nde çilingire ihtiyaç duyduğunuz her an Keçiören Çilingir’i arayabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde adresinize gelen ekibimiz 15 dakika içerisinde kapınızı açmaktadır. Keçiören Çilingir sunduğu tüm hizmetlerde müşteri odaklı ve uygun fiyat politikası ile hareket etmektedir.

Sektörde bulunduğumuz 20 yılı aşkın sürede sayısız kilit açan firmamız, Keçiören’de en güvenilir çilingir olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Siz de güvenilir çilingir hizmeti almak adına bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Gezici saha ekibimiz size bir telefon uzaklıktadır. Bizi aramanız halinde adresinize ulaşan ekibimiz ev, ofis, iş yeri ve aracınızda yaşadığınız kilit ile ilgili problemi kısa sürede çözmektedir. Sizler de uygun fiyata kaliteli çilingir hizmeti almak için aşağıda yer alan butonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve güvenilir çilingir mi arıyorsunuz?

Cevabınız evetse, tek yapmanız gereken bizi aramak. En kısa sürede adresinize gelen ekibimiz, uygun fiyata profesyonel çilingir hizmeti sunmaktadır.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız, kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Emrah Çilingir Olarak Kullandığımız Kilit Markaları

 • Kale Kilit
 • Mul-T-Lock
 • DAF Kilit
 • Yale Kilit
 • Yuma Kilit
 • İTO Kilit

Emrah Çilingir, kullandığı tüm kilitlerde güvenilirliği ve sağlamlığı kanıtlanmış kaliteli kilitler kullanmaktadır. Bu konudaki hassasiyetimiz sizin ve sevdiklerinizin güven içinde yaşamalarını kolaylaştırmaktadır. Unutulmamalıdır ki kapılarda tercih edilen kilitler ne kadar kaliteli olursa hırsızlar tarafından açılması da o kadar zor olmaktadır. Keçiören Çilingir, Emrah Mahallesi’nde tüm kilit kaynaklı sorunlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır.

Emrah Çilingir
Emrah Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatalara yapıyoruz.

Siz de eskiyen ve yıpranmış kilitlerinizin kaliteli ve sağlam kilitler ile değiştirilmesi için bize ulaşabilirsiniz. Yıpranmış ve eskimiş kilitler hırsızlar tarafından kolaylıkla açılabildiğinden dolayı hem cam hem de mal güvenliğinizi tehlikeye sokabilmektedir.

Emrah En Yakın Çilingir

Emrah mahallesine en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit sorunlarında çilingir ustamıza ulaşırsanız eğer 15 dakikadan daha kısa bir sürede size ulaşacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Emrah Gece Açık Çilingir

Hepimiz biliyoruz ki çilingire gündüz ihtiyaç duyduğumuz kadar gece de ihtiyaç duyabilmekteyiz. Çünkü kapınızda yaşayacağınız sorunun ne zaman olacağını tahmin etmeniz mümkün değildir. Bunun farkında olan Keçiören Çilingir, Emrah Mahallesi’nin tamamında gece açık çilingir olarak hizmet vermektedir. Keçiören’de 7/24 hizmet veren çilingirlerin başında gelen firmamız, sizlere gece gündüz ayırt etmeden profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ev, ofis ve işyerinizde çilingire ihtiyaç duymanız durumunda ekibimiz15 dakika gibi bir sürede adresinize gelmektedir. Ekibimiz kapı üzerinde gerekli kontrolleri yaptıktan sonra kilidinize zarar vermeden kapınızı açmaktadır. Keçiören Çilingir, fiyatlarını gece gündüz ayırt etmeden aynı şekilde belirlemektedir. Böylelikle saat kaç olursa olsun bize gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

Emrah Güvenilir Çilingir

Emrah mahallesi çilingir ustası olan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Emrah Çilingir ve Anahtarcı

Emrah çilingir ekibi olarak profesyonel alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz Emrah ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Emrah çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Emrah Acil Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Emrah mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Tıkla Ara
WhatsApp