Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

En iyi kapı kilit modelleri için hazırladığımız yazımızda size uygun modelleri ve markaları sergilemek isteriz. Kapılarınızın yüksek korumalara sahip olması sizlerin güven içerisinde yaşayabilmesi için önemlidir. Bu konuda sizlere en doğru bilgileri aktarmak için kilit danışma hattı oluşturduk. Bizi arayıp aklınızdakileri sorabilirsiniz. Aradığınızda en iyi kilit için tavsiyelerimizi dinleyebilirsiniz.

Evinizde bulunan maddi ve manevi değerlere sahip eşyaların hırsızlar tarafından çalınmaması için güvenlik önlemleri almalısınız. Bu güvenlik önlemleri gerekse alarm sistemleri gerekse kapılar için son sistem üretilen kilit modelleridir. Uluslararası standartlarda üretilen kapı kilitleri bile bazen maymuncuk setleriyle hırsızlar tarafından kapı kilidi zorlamadan açmak için kullanılmaktadır.

En İyi Kapı Kilit Modelleri - Maymuncuk Seti
Hırsızların Kullandığı Maymuncuk Seti | Bu ürünler ile kapınızın kilidini açan hırsızlara DUR DEYİN!

Bu setlere internet üzerinden kolayca sahip olunması hırsızlık olaylarını artırmaktadır. Ayrıca hırsızların bu setler ile kapınızı açmasına engel olmak için mutlaka yeni nesil tuzaklı sisteme sahip kilitler yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bu tür araç gereçler kapınıza zarar vermeden, kilit sisteminizi bozmadan açmaya ve hırsızlık yapmaya müsait ortamı oluşturur. Ayrıca hırsız, evinizde hırsızlık olayını tamamladıktan sonra kapıyı yine aynı şekilde kitleyebilmektedir. Çünkü Bunu yaparken maymuncuk kullanmaktadır. Ayrıca kapınız zorlanmadığı için ve kilit sistemini kırmadığı için hırsızlık olayını günler sonra ancak fark edebilirsiniz.

Bu nedenle sizleri güvenilir ve en iyi kapı kilit modelleri konusunda bilgilendirmeye çalışacağız.

Güvenilir ve En İyi Kapı Kilit Markaları

Uzun yıllar boyunca kilit üretimi yapmış ulusal ve uluslararası firmaların ürettikleri ürünler konusunda bilgilendirmeler yapacağız. Güvenilir kilit markaları arasında yer alan firmalar güvenliğinizi sağlamak adına AR-GE çalışmaları yapmaktadır. Bu sebeple bile yüzlerce çalışana sahip kuruluşlardır. Keçiören Çilingir olarak bizim de sürekli kullandığımız ve önerdiğim modeller de bulunmaktadır. Son olarak güvenliğinizi en üst düzeyde tutabilme adına yeni model kilitleri aşağıda açıklamaya çalıştık.

Mul-T-Lock Kilit Modelleri

En İyi Kapı Kilit Modelleri - Mult-T-Lock

Mul-T-Lock® tamamen ASSA ABLOY‘a aittir. ASSA (İsveç) ve Abloy (Finlandiya) firmalarının birleşmesi ile 1994 yılında kurulan ASSA ABLOY firması 47,000 çalışan ve 8 milyar dolardan fazla satış rakamına ulaşmıştır.

Ayrıca firma geçen 40 yıllık süreçte yüksek güvenlikli kapı kilit ürünleri ve endüstriyel çözümler üretmiştir.

Keçiören Çilingir, Mul-T-Lock Çilingir hizmetimiz ile günümüzde çok sık kullanılan kilit sistemleri için profesyonel hizmet sunmaktadır. Mul-T-Lock kilit sistemleri çeşitli yapısı ve özellikleri ile ev, ofis ve dükkanlarımızı güvende tutmaktadır.Mul-T-Lock kilitleri üst düzey güvenlik sağlaması sayesinde ofis ve dükkanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu sistemler çeşitli müdahaleler ve kırılmalara dayanıklı olacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu nedenle anahtar olmadan erişim sağlamak pek mümkün değildir. Böylelikle ev veya ofislerimizde bizlere üst düzey güvenlik sağlamaktadır.

Mul-T-Lock, uzun yıllardır kilit sektöründe hizmet veren bir kilit firması olarak üst düzey güvenlik seçenekleri sunmaktadır. Keçiören Mul-T-Lock Çilingiri olarak bu kilit sistemlerinin montaj işlemlerini profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz. Bu dayanıklı ve güvenilir kilitleri anahtar kaybetme, içerde unutma ve anahtar kırılması gibi durumlarda açması oldukça zor olmaktadır. Bu sebeple anahtar kaybetme, içerde unutma veya anahtar kırılması gibi durumlarla karşılaşmanız durumunda mul-t-lock çilingirine ihtiyaç duyulmaktadır. Keçiören Mul-T-Lock Kilit Çilingir, alanında uzman kadrosu ile Keçiören bölgesinde mul-t-lock çilingiri olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Mul-T-Lock Kilit Ürün Galerisi


Kale Kilit Modelleri

En İyi Kapı Kilit Modelleri - Kale Kilit

Kale Kilit aynı zamanda “Türkiye’nin En Çok Bilinen ve Tercih Edilen Kilit Markası” olma özelliğine de sahiptir. Yarım asrı aşan tecrübesiyle yerli markalar arasında en çok kullanılan marka ünvanını taşımaktadır.

Ayrıca firma günde 150 bin adet kilit ve 80 bin adet silindir üretim kapasitesine sahiptir.

Keçiören Çilingir, Kale Kilit çilingir hizmetinde uzun yıllardır hizmet vermekte, alanında profesyonel kadrosu ile kilit açma işlemlerinde müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Kale Kilit, uzun yıllardır hayatımızda olan güvenilir kapı kilitlerinin başında gelmektedir. Bu özelliği ile ev, ofis ve dükkanlarda sıkça kullanılmaktadır. Kale Kilit, sektörde yer aldığı uzun süre boyunca güvenilirliğini sürekli olarak kanıtlamış, bu sayede de en çok tercih edilen kilit markalarının başında gelmektedir.

Kale Kilit, uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren bir kilit firması olmak ile birlikte üst düzey güvenlik seçenekleri sunmaktadır. Keçiören Kale Kilit Çilingiri olarak bu kilit sistemlerinin montaj işlemlerini profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz. Bu dayanıklı ve güvenilir kilitleri anahtar kaybetme, içerde unutma ve anahtar kırılması gibi durumlarda açması oldukça zor olmaktadır. Bu sebeple anahtar kaybetme, içerde unutma veya anahtar kırılması gibi durumlarla karşılaşmanız durumunda kale kilit çilingirine ihtiyaç duyulmaktadır. Keçiören Kale Kilit Çilingir, alanında uzman kadrosu ile Keçiören bölgesinde kale kilit çilingiri olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Kale Kilit Ürün Galerisi


DAF Kilit Modelleri

En Çok Kullanılan Kapı Kilit Markaları - DAF Kilit

1999 yılında %100 yerli sermaye ile İstanbul, Türkiye’de kurulan DAF Kilit, güvenlik sistemleri üreticisidir. Firma ayrıca bünyesinde 350 tür kilit ve kilit silindirleri üretmektedir.

DAF KİLİT’in üretim tesisleri 14.500 metrekare alana yayılmış modern bir yatırımdır. DAF Kilit ayrıca dünya genelinde yıllık 42 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Güvendeysen Özgürsün” sloganıyla tüm dünyaya hizmet veren DAF Kilit birçok çilingirin kullandığı marka haline gelmiştir.

Keçiören Çilingir, uzman kadrosu ile DAF Kilit çilingir hizmetini profesyonel olarak sunmaktadır. DAF kilit sistemleri günümüzde sıklıkla kullanılan yerli kilit sistemlerinin başında gelmektedir. DAF Kilit, çeşitli yapısı ve özellikleri ile ev, ofis ve dükkanlarımızı güvende tutmaktadır. Bu kilitlerin üst düzey güvenlik sağlaması sayesinde ofis ve dükkanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

DAF Kilit, uzun yıllardır kilit sektöründe hizmet veren bir kilit firması olarak üst düzey güvenlik seçenekleri sunmaktadır. Keçiören DAF Kilit Çilingiri olarak bu kilit sistemlerinin montaj işlemlerini profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz. Bu dayanıklı ve güvenilir kilitleri anahtar kaybetme, içerde unutma ve anahtar kırılması gibi durumlarda açması oldukça zor olmaktadır. Bu sebeple anahtar kaybetme, içerde unutma veya anahtar kırılması gibi durumlarla karşılaşmanız durumunda daf kilit çilingirine ihtiyaç duyulmaktadır. Keçiören Daf Kilit Çilingir, alanında uzman kadrosu ile Keçiören bölgesinde daf kilit çilingiri olarak 7/24 hizmet vermektedir.

DAF Kilit Ürün Galerisi


YALE Kilit Modelleri

En Çok Kullanılan Kapı Kilit Markaları - Yale Kilit

Yale, dünyadaki en eski uluslararası markalardan biridir. Kilit endüstrisinde en iyi bilinen isimlerindendir.

Yale tarihi, sadece Yale’nin değil, tüm kilit sektörünün gelişimine damga vuran önemli yeniliklerle doludur.

Ayrıca firma 12.000’den fazla çalışanı ile sektöre katkı sağlamaktadır. 2000 yılında Yale, ASSA ABLOY Grup tarafından satın alınmıştır.

Keçiören Çilingir, her model YALE Kilit için çilingir hizmetini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. YALE kilit sistemleri günümüzde sıklıkla kullanılan ve dünyadaki en eski uluslararası kilit markalarından biridir. YALE Kilit, çeşitli yapısı ve özellikleri ile ev, ofis ve dükkanlarımızı güvende tutmaktadır. Bu kilitlerin üst düzey güvenlik sağlaması sayesinde ofis ve dükkanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

YALE Kilit, dünyadaki en eski uluslararası kilit firmalarından olup, ürettiği kilitler birçok ülkede kullanılmaktadır. YALE, sektörde yer aldığı uzun yıllar boyunca gelişen teknolojiyi takip ederek yüksek güvenlikli kilitler üretmektedir. Ürettiği bu kilitler günümüzde evlerde, ofislerde ve dükkanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Keçiören YALE Kilit Çilingiri olarak bu kilit sistemlerinin montaj işlemlerini profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz. Bu dayanıklı ve güvenilir kilitleri anahtar kaybetme, içerde unutma ve anahtar kırılması gibi durumlarda açması oldukça zor olmaktadır. Bu sebeple anahtar kaybetme, içerde unutma veya anahtar kırılması gibi durumlarla karşılaşmanız durumunda yale kilit çilingirine ihtiyaç duyulmaktadır. Keçiören Yale Kilit Çilingir, alanında uzman kadrosu ile Keçiören bölgesinde yale kilit çilingiri olarak 7/24 hizmet vermektedir.

YALE Kilit Ürün Galerisi


YUMA Kilit Modelleri

En Çok Kullanılan Kapı Kilit Markaları - Yuma Kilit

YUMA, yarım asra yaklaşan tecrübesi, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı, rekabetçi aynı zamanda dinamik yapısı ile de sanayi üretimine önemli katkılar sağlar.

Ayrıca YUMA kilit insana ve emeğe verdiği önem neticesinde çalışanlarına saygı duymaktadır. Ürettiği çeşitli kapı donanım elemanları ile müşterilerinin güvenlik ihtiyacını karşılayan ürün ve hizmetler sunar.

Keçiören Çilingir, Yuma Kilit için profesyonel çilingir hizmetleri sunmaktadır. Yuma Kilit, yarım asıra yaklaşan tecrübesi ile Türkiye’de faaliyet gösteren yerli kilit markalarının başında gelmektedir. Yerli bir marka olmasından dolayı ev, ofis ve dükkanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Yuma Kilit’i diğer markalardan ayıran bir özelliği de ilk yerli asma kilit üreticisi olmasıdır. Yuma, güvenli ve teknolojik kilitleri ile ev, ofis ve dükkanlarımızı güvende tutmaktadır.

Yarım asıra yaklaşan tecrübesi ile kilit sektörüne öncülük eden Yuma Kilit, sektörde yer aldığı uzun yıllar boyunca gelişen teknolojiyi takip etmiş, yaşam alanlarımız için yüksek güvenlikli kilitler üretmiştir. Ürettiği bu kilitler günümüzde evlerde, ofislerde ve dükkanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Keçiören Yuma Kilit Çilingiri olarak bu kilit sistemlerinin montaj işlemlerini profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz. Bu dayanıklı ve güvenilir kilitleri anahtar kaybetme, içerde unutma ve anahtar kırılması gibi durumlarda açması oldukça zor olmaktadır. Bu sebeple anahtar kaybetme, içerde unutma veya anahtar kırılması gibi durumlarla karşılaşmanız durumunda yuma kilit çilingirine ihtiyaç duyulmaktadır. Keçiören Yuma Kilit Çilingir, alanında uzman kadrosu ile Keçiören bölgesinde yuma kilit çilingiri olarak 7/24 hizmet vermektedir.

YUMA Kilit Ürün Galerisi


İTO Kilit Modelleri

En Çok Kullanılan Kapı Kilit Markaları - İto Kilit

İTO Kilit, insanları çalıştıkları, ziyaret ettikleri ve yaşadıkları yerlerde güvende tutar.

Marka, turizm eğlence, eğitim, sağlık, kamu ve ticari ofislerde ve konut pazarlarında sunduğu güvenlik çözümleriyle güvenlik sektörüne öncülük etmektedir.

Ayrıca İTO Kilit, çalıştıkları firmalara veya kurumlara en iyi kilit hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Keçiören Çilingir, tüm İTO Kilit modelleri için profesyonel çilingir hizmetleri sunmaktadır. İTO Kilit, uzun yıllardır sektörde yer alan yerli kilit markalarından biri olup, günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu özelliği sayesinde ev, ofis ve dükkanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Sektörde yer aldığı her dönemde gelişen teknolojiyi ve kilit ihtiyaçlarını takip eden İTO Kilit, yaşam alanlarımız için üst düzey güvenlikli kilitler üretmektedir. İTO Kilit tarafından üretilen kilitler günümüzde evlerde, ofislerde ve dükkanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Keçiören İTO Kilit Çilingiri olarak ito kilit sistemlerinin montaj işlemlerini profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz. İTO Kilit tarafından sunulan dayanıklı ve güvenilir kilitleri anahtar kaybetme, içerde unutma ve anahtar kırılması gibi durumlarda açması oldukça zor olmaktadır. Bu sebeple anahtar kaybetme, içerde unutma veya anahtar kırılması gibi durumlarla karşılaşmanız durumunda ito kilit çilingirine ihtiyaç duyulmaktadır. Keçiören İto kilit Çilingir, alanında uzman kadrosu ile Keçiören bölgesinde ito kilit çilingiri olarak 7/24 hizmet vermektedir.

İTO Kilit Ürün Galerisi

Kapı Kilidi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

En iyi kapı kilidi araştırmasına girdiğinizde karşınıza çıkacak olan marka ve modeller az çok bellidir. Bu nedenle yapacağınız araştırmalar neticesinde aklınızın karışması ve kararsız kalmanız normaldir. Bu yüzden sizler için hazırladığımız bu yazımızda yerli ve yabancı menşili firmaları değerlendirdik. Ürünleri hakkında bilgileri üreticilerin sitesinde inceleyebilirsiniz.

Kapı kilidi seçerken, yüksek güvenlikli, korumalı silindir alınması gerekmektedir. Ayrıca kartsız koplayama yapılamayan kilitleri tercih etmek göbek kartınız olmadan kimsenin kopyalayamaması ve sadece markanın yetkili çilingir bayilerinde yapılabilecek işlemdir. Bu sebeple kimin, hangi tarihte ve nerede kopyalama yaptığı ortaya çıkacaktır.

Son olarak kullandığımız ve önerdiğimiz kilitler sürekli olarak denenen, tecrübe edilen ve müşteri dönüşlerine göre belirlenen en iyi kilit modelleri olmaktadır. Bizlere, ayrıca sormak istediğiniz kilit modellerini aşağıdaki iletişim ve Whatsapp numaramızdan sorabilirsiniz. Sizlere Ankara Keçiören Çilingir olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Çünkü biz işimizi en iyi şekilde yapmak için 7/24 çalışırız.

Bize güvendiğiniz ve işimizi yapmamıza bir fırsat sunduğunuz için bizler de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirdik ve yaklaşık 10 yıllık sürede son 2 yıldır bu alanda lider konuma yükseldik. Bunları sizin güveniniz sayesinde başardık. Ekibimiz anahtarcılık işlemlerinde aradığı kelimelerde hizmetler de barındırmaktadır.

Keçiören anahtarcı olarak bizlere ulaşabilir ve Keçiören anahtarcı hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Belirttiğiniz konuma veya vereceğiniz adrese en erken 10 dakika en geç 15 dakika içinde ulaşmaktayız. Tüm kapı ve kilit açma durumlarında en yakın destekçiniz olmaya da hazırız.

Tıkla Ara
WhatsApp