Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

En sağlam kapı kilitlerini kullanan birçok kişi hırsızlara karşı büyük önlemler almaktadır. Bu tür durumlar karşısında yüksek korumaya sahip kilitler bir kapının hırsızlar tarafından açılmasını zorlaştırmaktadır. Hırsızlara geçit vermeyen kapılar aynı zamanda zorlandığı takdirde kapı kilit modellerine göre farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle seçeceğiniz kapı kilitleri güvenliğiniz için oldukça önemlidir.

Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehri konumunda bulunan Keçiören ilçesinde yaşanan hırsızlık olaylarının çoğu kapı kilitlerinin zorlanması sonucu gerçekleşmektedir. Keçiören çilingir olarak sağladığımız hizmetler neticesinde sizlere en uygun kapı kilitlerini takıyoruz. Siz de hemen en sağlam kapı kilitlerini kapınızda kullanın.

Keçiören Kapı Kilidi Açma

Genel olarak iç aksamda meydana gelen sıkışmalarda problemin oluşması halinde kapı kilidi açılmamaktadır. Kapı kilidi açma alanında uzman olan ekibimiz sizlere profesyonel ve hızlı çilingir hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıca kapı kilidinizi açarken kilidin bozulacağını baştan söylüyoruz. Bu nedenle sizlere kalan tercih genelde kapının açılması yönünde olmaktadır. Hem içeride çocuk veya bakıma muhtaç yaşlı bireylerin yardımına hemen koşmak için kapılarınızın kilitleri açıyoruz. Ayrıca kendi kapınızı açmak için kilit yuvasına olmayacak malzemeler sokmanız halinde açılmasını engelleyecek hale getirebilirsiniz.

En Sağlam Kapı Kilitlerini Kullanmak

En çok açılmaya çalışılan yöntemler başta kredi kartı ile açmak olsun yada pet şişe ile açmak olsun denenen yöntemlerdendir. Bu yapılan uygulamalar sonucu kilit diline zarar verilmektedir. Keçiören kapı kilidi açma firması olarak yaptığımız çalışmalar etkili ve profesyonel uygulamalardan oluşmaktadır.

Kapı Kilidinin Sağlam Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Öncelikle bir kilidi alırken dikkat edilmesi gereken en temel özellik kilit mekanizmasının güçlendirilmiş olanları olmalıdır. Çünkü hırsızlar genelde kilidi maymuncukla açmaktadır. Bu araçlara internette kolayca ulaşılmaktadır. En büyük problem ise bu ürünlere ulaşmak isteyen gerçek çilingirlerle hırsızlık niyeti içinde olanların ayırt edilmemesidir. Sipariş verirken o ildeki anahtarcılar odası üzerinde kayıtlı olması ve belgeleriyle desteklemesi gerekmektedir. Bu sadece bir temennidir. Umarız daha fazla kişinin canına ve malına zarar gelmemesi için bazı adımlar atılır.

Şimdi kapı kilidinin sağlamlığı konusunda sizlere daha farklı ve detaylı bilgiler sunacağız. Genellikle kolayca anahtar kopyalaması yapılan modelleri tercih etmeyiniz. Çünkü yakınınız veya tanıdığınız birine geçici süre verdiğiniz bir anahtarın kopyalanma ihtimali her zaman vardır. Bu nedenle anahtarların kartlı sistemde kopyalanacağı bir model kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kartlı kopyalamaya uygun olan modeller daha önce yazdığımız makalemizden Güvenilir ve En İyi Kapı Kilit Markaları bölümünü okuyabilirsiniz.

Kapı kilidi seçerken, yüksek güvenlikli, korumalı silindir alınması gerekmektedir. Ayrıca kartsız koplayama yapılamayan kilitleri tercih etmek göbek kartınız olmadan kimsenin kopyalayamaması ve sadece markanın yetkili çilingir bayilerinde yapılabilecek işlemdir. Bu sebeple kimin, hangi tarihte ve nerede kopyalama yaptığı ortaya çıkacaktır.

En Sağlam Kapı Kilitleri İle Güvenliğinizi Sağlayın

En sağlam kapı kilitleri ile güvenliğinizi sağlıyoruz. Bu korumayı daimi hale getiriyoruz. Bunun için her zaman yüksek güvenliğe sahip kilitleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Evimiz veya işyerimizin güvenliği için tercih ettiğimiz kilit sistemleri çoğu zaman korumadan yeterli olmamaktadır. Koruyuculuğu zayıf olan kilit modellerini seçmek hem size hem de maddi değerlerinize zarar gelebilmesine neden olacaktır.

Kilit sistemleri kullanılırken dikkat edilmesi gereken en temel noktalardan bahsettik. Şimdi bunları nerelerde bulabileceğinizden bahsedelim. Keçiören çilingir olarak tüm kilit modellerinin en iyilerini ve koruması en yüksek olanları sizlere öneriyoruz. Kapınızın yapısına özel olarak seçtiğimiz kilitler evinizi hırsızlardan koruyabilirsiniz. Gerekli görüldüğü durumlarda kapı kilidi ile ilgili yorumlarımızı yapıp alınması gereken güvenlik önlemleri varsa bu konuda uyarılarda bulunuyoruz.

Bir yorum “En Sağlam Kapı Kilitlerini Kullanmak”

  1. Abi taktığın kilit on numara çıktı. 1 yılda 4kere soyulan evime artık hırsız giremiyor. Allah snden razı olsun. Görüşlerimi ileteyim herkese bir faydam olur belki. Hayırlı işler dilerim Murat abi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara
WhatsApp