Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Esertepe Çilingir, Keçiören’in Esertepe Mahallesi’nde profesyonel çilingir hizmeti sunmaktadır. Sizler de Esertepe Mahallesi’nde oturuyor ve güvenilir çilingire ihtiyaç duyuyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Firmamız alanında uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile profesyonel çilingir hizmetleri sunmaktadır. Siz de ev, ofis, iş yeri veya oto çilingir ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde hızlıca adresinize gelen ekibimiz en kısa sürede yaşadığınız kilit sorununu profesyonelce çözmektedir.

Keçiören Çilingir, tüm çilingir hizmetlerinde uygun fiyat ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Bu sayede tüm çilingir hizmetlerimizden uygun fiyata yararlanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Esertepe Çilingir, aynı zamanda güncel çilingir fiyatlarını düzenli olarak sitesinde yayınlamaktadır. Böylelikle bizle çalışmanız durumunda sürpriz fiyatlarla karşılaşmayacağından emin olabilirsiniz.

Anahtarım kilitte kırıldı, ne yapmalıyım?

Böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Esertepe Mahallesi’nde bulunan gezici çilingir ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz adrese ulaşmaktadır. Ekibimiz kapınız üzerinde kısa süreli incelemenin ardından hızlıca işe koyulmaktadır. Eğer kapınız kitli bir şekilde değilse 15 dakika gibi kısa bir sürede kapınızın açılması sağlanmaktadır. Eğer kapınız kitli durumdaysa kapının açılma işlemleri de biraz uzun sürebilmektedir. Burada en önemli husus işinde uzman bir çilingir çağırmadan kendi başınıza kilide müdahale etmemeniz olacaktır. Çünkü kilit sistemi kapı ile bir bütün halinde bulunmaktadır. Bilinçsizle yapılacak müdahaleler ciddi sorunları da beraberinde getirmektedir.

Siz de Esertepe Mahallesi’nde profesyonel çilingir hizmeti almak için hemen bizi arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Esertepe Çilingir
Esertepe Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Esertepe Çilingir Olarak Nereleri Açıyoruz?

 • Kapalı kapıları
 • Kilitli kasaları
 • Anahtarı içeride unutulan araçları
 • Bozuk kilitleri
 • Kilit içinde anahtar kırılmalarını en kısa sürede açmada yüksek başarıya sahibiz.

Keçiören Çilingir olarak Esertepe ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Esertepe En Yakın Çilingir

Esertepe mahallesine en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit sorunlarında çilingir ustamıza ulaşırsanız eğer 15 dakikadan daha kısa bir sürede size ulaşacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Esertepe Güvenilir Çilingir

Esertepe mahallesi çilingir ustası olan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Esertepe Çilingir ve Anahtarcı

Esertepe çilingir ekibi olarak profesyonel alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz Esertepe ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Esertepe çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Esertepe Akıllı Kilit Sistemleri

Akıllı kilit sistemleri ile evleriniz, ofisleriniz ve kasalarınız daha güvenli. Bu sistemler telefon yardımı ile açılan veya kilitlenen kolay kullanımlı güvenli sistemlerdir. Bu nedenle yeni yapılarda sıklıkla kullanılmaktadır. Esertepe akıllı kilit sistemleri tüm girişleri izleyerek sizlere bilgi verebilmektedir. Böylelikle dışarıda olsanız dahi evlerinizi veya ofislerinizidışarıdan kontrol edebilirsiniz.

Esertepe 7/24 Çilingir Akıllı Kilit Sistemleri

Esertepe 7/24 çilingir hizmetimiz ile akıllı kilit sistemlerinizi günün her saatinde müdahale ederek sizlere yardımcı oluyoruz. Bir anda arızalanan ve acil ihtiyaç duyulan kilitlerinizi uzman ekibimiz en kısa şekilde onarır.

Bu sistemlerin tamir ve onarımı diğer sistemlere göre her ne kadar zor olsada güvenlik açısından ek çok tercih edilen sistemlerdir. Güvenliğin yanında kullanım kolaylığı da sağlayan bu sistemler her yapıda kullanılması uzman kişiler tarafından tavsiye edilmektedir.

Bu sistemler anahtar ihtiyacı olmadan parmak izi veya telefona kurulan uygulama ile açılır ve kilitlenir. Bu nedenle anahtar kaybetme veya içeride unutma gibi durumlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda diğer sistemler gibi maymuncuk veya özel yöntemler ile açılmaz. Bu nedenle dışarıdayken aklınız evinizde kalmadan keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Esertepe Akıllı Kilit Sistemleri
Esertepe Akıllı Kilit Sistemleri

Esertepe Akıllı Kilit Sistemleri Montajı

Akıllı kilit sistemleri montajı için bu alanda uzman kişilerden destek almanız gerekir. Çünkü bu sistemler hassas ve elektronik olduğu için dikkatlice yapılması gerekir. Aksi halde tam performans alamayabilir veya kilit sistemini bozabilirsiniz. Bu gibi durumların yaşanmaması için profesyonel kadromuz akıllı kilit sistemlerinde oldukça tecrübelidir.

Esertepe Akıllı Kilit Tamiri

Akıllı kilit tamiri diğer sistemlere göre zor ve yorucu bir işlemdir. Bu nedenle tamirinin yapılması herkes tarafından mümkün değildir. Keçiören çilingir olarak akıllı kilit sistemlerinizin bakımı, tamiri ve montajı yapılmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız tüm kilit sistemlerini yakından takip ederek tecrübe sahibi oluyor.

akıllı kilit sistemleri elektronik sistemler olduğu için tamir ve montajında çok hassas olunması gerekir. En ufak bir hata tüm sistemi bozabilir. Arıza durumunda özel ekipmanlarımız ile sorun bölgesini algılıyoruz. Daha sonra titiz bir çalışma ile onarılan akıllı kilidinizi ilk orijinal hali gibi kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Keçiören Çilingir olarak akıllı kilit tamiriniz için size bir telefon uzaktayız.

Sizde akıllı kilit sistemlerine geçmeyi düşünüyorsanız konu hakkında bilgi veya hizmet için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Esertepe Acil Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Esertepe mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Tıkla Ara
WhatsApp