Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Gümüşdere Çilingir, alanında uzman çilingir kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile Gümüşdere Mahallesi‘nde 7/24 çilingir hizmeti vermektedir. Siz de Gümüşdere’de ikamet ediyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Firmamız 20 yılı aşkın süredir Ankara’nın Keçiören ilçesinin tamamında çilingir hizmeti vermektedir. Tüm bu hizmetlerimizi ise uygun fiyat ve kaliteli işçilik adı altına gerçekleştirmekteyiz. Keçiören Çilingir, tüm bu çilingir hizmetlerini bölge ve mahalle ayırt etmeden Keçiören’in tüm bölgelerinde gerçekleştirmektedir.

Tüm hizmetlerinde uygun fiyat politikası ile hareket eden firmamız, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Sizler de ev, ofis, iş yeri veya aracınızda yaşadığınız kilit ile ilgili problemlerde bize ulaşabilir, çilingir çağırabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde adresinize gelen ekibimiz, 15 dakika gibi kısa bir sürede kapınızı açmaktadır. Keçiören Çilingir, tüm bu hizmetlerini gerçekleştirirken kapınıza zarar vermemektedir.

Keçiören Çilingir tarafından verilen tüm çilingir hizmetleri 7 gün 24 saat gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda gün veya saat fark etmeksizin dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Firmamız tarafından sağlanan nöbetçi çilingir hizmeti sayesinde saat ne olursa olsun bize ulaşabilirsiniz. Keçiören Çilingir, kimseyi kapıda bırakmama sözü vermektedir. Siz de Gümüşdere Mahallesi‘nde ikamet ediyor ve kapıda kaldıysanız dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız vermiş olduğu çilingir hizmetlerine ek olarak anahtar kopyalama ve çoğaltma hizmeti de vermektedir. Evimizde veya ofisimizde kullandığımız anahtarlar kullanıma ve zamana bağlı olarak eskiyebilmektedir. Eskiyen anahtarlar ise eski işlevini kaybetmektedir. Siz de eskiyen anahtarınızın kopyalanıp, çoğaltılması için bize ulaşabilirsiniz.

Gümüşdere Mahallesi’nde çilingire ihtiyacınız varsa bize ulaşabilir veya konum atabilirsiniz. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Gümüşdere Çilingir Olarak Hangi Kilitleri Açıyoruz?

 • Kilitli Kapı
 • Kasa
 • Otomobil
 • Anahtarı kırılan kilit
 • Bozulmuş kilit
Gümüşdere Çilingir
Gümüşdere Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatalara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir, sunduğu tüm bu güvenilir çilingir hizmetleri ile Gümüşdere’de kimseyi kapıda bırakmama sözü vermektedir. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Kilide bilmeden ve bilinçsizle yapılacak müdahaleler kilidin açılmasını zorlaştırmaktadır. Bu sebeple kilit ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda biz gelene kadar kilide yabancı cisimler ile müdahale etmemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kilitle birlikte kapıya da zarar verebilirsiniz.

Gümüşdere Güvenilir Çilingir

Gümüşdere Mahallesi’nde profesyonel çilingir hizmeti sunan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçmekteyiz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Bilinçsizde çilingir hizmeti sunan kişileri adresinize davet etmeniz de birçok olumsuz sonuç yaratabilmektedir. Özel alanınıza giren bu kişiler sonrasında size bazı olumsuz durumlar da yaşatabilmektedir. Yeri yurdu ve vergi levhası da belli olmadığından dolayı kendisine daha sonra tekrar ulaşmanız da mümkün olamamaktadır.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Gümüşdere En Yakın Çilingir

Gümüşdere mahallesine en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit sorunlarında çilingir ustamıza ulaşırsanız eğer 15 dakikadan daha kısa bir sürede size ulaşacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Gümüşdere Kilit Değiştirme

Keçiören Çilingir, Gümüşdere Mahallesi’nde kilit değiştirme hizmetleri sunmaktadır. Siz de evinizde, ofisinizde veya iş yerinizde kullandığınız eskimiş kapı kilitlerinizin değişmesi için bize ulaşabilirsiniz. Kullanımdan kaynaklı ve zamanla eskiyen kilitler oldukça güvensiz bir ortam yaratmaktadır. Çünkü eskiyen kilitler kilitleme işlemini tam manasıyla yapamayacağından dolayı yaşam alanınız için büyük tehlike oluşturmaktadır.

Kilit değişimi için bize ulaşmanız halinde adresinize gelen ekibimiz, sizlere güvenilir ve sağlam kilitler sunmaktadır. Keçiören Çilingir başlıca, Kale, Mul-T-Lock, Daf, Yale, Yuma ve İTO marka kilitlerin satış ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Siz de eskiyen kapı kilidinizi bu kilitlerden biriyle değiştirmek için bize ulaşabilirsiniz.

Gümüşdere Çilingir ve Anahtarcı

Gümüşdere Çilingir olarak, alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmaktayız. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz Gümüşdere ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Gümüşdere çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gümüşdere Acil Nöbetçi Çilingir

Keçiören Çilingir, Ankara’nın en büyük ilçelerinden biri olan Keçiören’de size en yakın çilingir olarak hizmet vermektedir. Çünkü Keçiören bölgesinde bulunan her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Gümüşdere mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Tıkla Ara
WhatsApp