Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Hisar Çilingir olarak bölgenin tüm çilingir sorunlarına profesyonel destek sağlıyoruz. Uzun yılların verdiği tecrübe ile Keçiören Bölgesinin Hisar mahallesine en hızlı ve kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Tüm kilit sistemi üretici markalarını yakından takip ederek, gelişen teknolojiye ayak uyduruyoruz. Böylece bu sistemlerin tüm özelliklerine yapısına hakim oluyoruz. Bu sistemlerin tüm yapısına hakim olan firmamız montaj, kilit açma ve onarım gibi işlerde en hızlı ve en etkili hizmeti verebilmektedir.

Anahtarım kilit sisteminin içinde kırıldı ne yapmalıyım?

Bu konuda endişelenmenize gerek kalmadan tek yapmanız gereken aşağıdaki butonlardan bize ulaşmak. Bize ulaştığınız taktirde alanında uzman servis ekibimiz en kısa süre içerisinde yanınıza gelecektir. Bu süreçte sizin müdahalede bulunmamanız gerekir. Aksi taktirde kilit sistemine zarar verebilir ve işi zorlaştırabilirsiniz.

Servis ekibimiz Keçiören Çilingir bünyesinde çalışan uzun yıllardır sayısız iş ile tecrübe kazanmış kişilerdir. Gelişmiş araç gereçler ile bulunduğunuz bölgedeki kilit sistemlerini zarar vermeden hızlı bir şekilde açar. İşlem sonrasında anahtarınızın bir kopyası hazırlanarak tarafınıza teslim edilir. Titiz çalışmamızın en büyük avantajı ise yine işlem sonunda kapınıza veya kilitlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu yaşadığınız anahtar kırılma olayı sık sık yaşanıyorsa kapınızın kilit sisteminde bir problem var demektir. Buda kilit sisteminizin onarım veya değişim zamanı geldiğini gösterir. İşlem için yanınıza gelen teknik ekibimizden kilitlerinizin sağlık durumunu öğrenebilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Eğer sizde Hisar Mahallesinde profesyonel ve güvenilir bir çilingir arıyorsanız hemen aşağıdaki butonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Hisar Mahallesi Çilingiri Olarak Neleri Açıyoruz?

 • Kapalı kapıları
 • Kilitli kasaları
 • Anahtarı içeride unutulan araçları
 • Bozuk kilitleri
 • Kilit içinde anahtar kırılmalarını en kısa sürede açmada yüksek başarıya sahibiz.
Hisar Çilingir
Hisar Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir olarak Hisar mahallesi ‘nde uygun fiyat ve etkili çalışma sözü veriyoruz. Yaşadığınız çilingir problemleri için için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Kilit sistemleri aslında ince ayarlardan oluşan hassas yapılardır. Bu nedenle bu alanda tecrübesiz eller bu sistemleri çok kolay bir şekilde zarar verebilir. Hasar gören bir kilit sistemini onarmak nerdeyse imkansız gibidir. Bu nedenle daha sonradan daha fazla masraf çıkarmaması için alanında uzman bir çilingir firması ile çalışabilirsiniz.

Hisar En Yakın Çilingir

Hisar mahallesine en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit sorunlarında çilingir ustamıza ulaşırsanız eğer 15 dakikadan daha kısa bir sürede size ulaşacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Mul-T-Lock Kilit Modelleri

Mul-T-Lock® tamamen ASSA ABLOY‘a aittir. ASSA (İsveç) ve Abloy (Finlandiya) firmalarının birleşmesi ile 1994 yılında kurulan ASSA ABLOY firması 47,000 çalışan ve 8 milyar dolardan fazla satış rakamına ulaşmıştır.

Ayrıca firma geçen 40 yıllık süreçte yüksek güvenlikli kapı kilit ürünleri ve endüstriyel çözümler üretmiştir.

Keçiören Çilingir olarak, Mul-T-Lock kilit sistemlerinin tüm makele ve etkinliklerinde aktif olarak tüm yapısına hakimiz. Belli aralıklar ile düzenlenen bu makale ve seminerler kilit sistemi hakkında bilgi verir. Bu nedenle Mul-T-Lock kilitlerine oldukça hakimiz.

Bu sistemler güvenli olması nedeni ile günümüzde ev, ofis ve dükkanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bu sistemlerin en önemliği özelliği ise müdahalelere ve kırılmalara dayanıklı olcak şekilde tasarlanmıştır. Bu demek oluyorki bu sistem ile karşılaşan bir hırsız bu kilit hakkında bilgi sahibi ise hiç uğraşmadan bölgeden uzaklaşır.

Bu kadar güvenli ve dayanıklı olmasının bazı dezavantajları da bulunur. Bunlardan biri içerde unutulan veya kaybolan anahtarlarımızdır. Mul-T-Lock model bir kilit sisteminiz var ise ve kapıda kaldıysanız normalde endişelenmeniz gerekir ancak Keçiören Çilingir olarak Keçiörenin tüm mahallelerine profesyonel hizmet sağlıyoruz. Mul-T-Lock modelleri hakkında uzun yıllardır yaptığımız araştırmalar ve çalışmalar sonucu bu sistemleri özel yöntemler ile kolayca açabiliyoruz. Ayrıca bu işlemi yaparken kapınıza ve kilidinize zarar vermeden sizlere müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Hisar Güvenilir Çilingir

Çilingir ihtiyacının günümüzde artması ile beraber sektörde çok fazla fırsatçı ve dolandırıcıda meydana gelmiştir. Maddi ve manevi kaybı önlemek için iş yaparken alanında uzman kişiler tarafından destek alın.

Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz. Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Hisar Mahallesi Çilingir ve Anahtarcı

Hisar Mahallesi Çilingir ve Anahtarcı olarak tüm mahalle halkına uygun fiyat ve etkili çözümler ile destek oluyoruz.

Hizmet verdiğimiz Hisar ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Hisar çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hisar Gece Nöbetçi Çilingiri

Çilingir sorunlarının en can sıkanı gece vakti yaşanmasıdır. Gece vakti dışarda kalmak bazen çok tehlikeli olabilir. Bununla birlikte çoğu çilingir firması gece saatlerinde hizmet vermezler. Ancak biz Keçiören firması olarak çilingir hizmetinin çok önemli bir hizmet olduğunu bilerek günün herhangi bir saatinde sizlere yardımcı oluyoruz.

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Hisar mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Tıkla Ara
WhatsApp