Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

İncirli Çilingir, uzun yılların getirdiği tecrübesi ile İncirli Mahallesi‘nde profesyonel çilingir hizmeti vermektedir. Siz de İncirli bölgesinde yaşadığınız tüm çilingir sorunlarında dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Keçiören’in İncirli Mahallesi’nde gece acık çilingir olarak hizmet vermektedir. Böylelikle çilingire gece dahi ihtiyacınız olsa bize ulaşabilirsiniz. Keçiören’de gece açık çilingir olarak hizmet veren nadir çilingirlerden olan firmamız, tüm hizmetlerinde uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaktadır.

Keçiören Çilingir başlıca,

 • 7/24 Çilingir
 • Anahtar Kopyalama & Çoğaltma
 • Oto Çilingir
 • Kasa Çilingir
 • Immobilizer Anahtar
 • Kilit Değişimi

hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktadır. Siz de İncirli Mahallesi’nde profesyonel çilingir hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde en kısa sürede adresinize gelen ekibimiz, 15 dakika gibi kısa bir sürede kilit açma hizmeti vermektedir. Firmamız tarafından yapılan tüm çilingir işleri uygun fiyat ve kaliteli işçilik garantisi ile sunulmaktadır. Bu bağlamda profesyonel ekibimizden garantili bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Keçiören Çilingir, yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm hizmetlerini gün ve saat fark etmeden gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda ister gece ister gündüz ne zaman çilingire ihtiyaç duyarsanız bizi arayabilirsiniz. Firmamız Keçiören’de nöbetçi çilingir hizmeti veren nadir çilingirlendir. Siz de eviniz, ofisiniz veya iş yerinizde kilit ile ilgili bir sorun yaşamanız ve çilingire ihtiyaç duymanız durumunda bize hemen ulaşabilirsiniz. Gezici ekibimiz en kısa sürede adresinize ulaşmak için hazır beklemektedir.

Firmamız, profesyonel kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile İncirli Mahallesi’nde kimseyi kapıda bırakmama sözü vermektedir. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Kilidinizde bir sorun olması durumunda ise asla kendiniz müdahale etmemelisiniz. Çünkü bilinçsiz ve rastgele yapılan müdahaleler kilide ve kapıya çok daha fazla zarar verebilmektedir.

Siz de, İncirli Mahallesi’nde ikamet ediyor ve güvenilir çilingir arıyorsanız bizi hemen arayabilir veya konum gönderebilirsiniz.

Firmamız, tüm hizmetlerine ek olarak kilit sistemleri satış ve montaj hizmetleri de gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda eskiyen kilitlerinizin değişimi için de bize ulaşabilirsiniz. Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

İncirli Çilingir Olarak Kullandığımız Kilit Markaları

 • Kale Kilit
 • Mul-T-Lock
 • DAF Kilit
 • Yale Kilit
 • Yuma Kilit
 • İTO Kilit

İncirli Çilingir, eskiyen ve yıpranan kilitlerinizi sağlam ve dayanıklı kilitler ile değiştirmektedir. Bildiğiniz üzere eskiyen kilitler işlevselliğini de zamanla yitirmektedir. İşlevselliği bozulan kilitler ise kapının kilitlenmesinde ciddi sorunlar yaratabilmektedir. Şöyle ki siz kapının kilitlendiğini sanarken aslında kapınız en ufak bir zorlama ile açılacak duruma gelebilecektir.

Kilit kaynaklı böyle bir durumla karşılaşmamanız için eskiyen ve yıpranan kilitlerinizin değiştirilmesi adına bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Kale, Mul-T-Lock, Daf, Yale, Yuma ve İTO marka kilitlerin satış ve montaj hizmetlerini profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Siz de kapınızı daha güvenli hale getirmek için kilidinizi değiştirmek adına Keçiören Çilingir’i tercih edebilirsiniz.

İncirli Çilingir
İncirli Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

İncirli Çilingir Fiyatları

Çilingire ihtiyaç duyduğumuz anlarda ilk aklımıza gelen çilingir fiyatları olmaktadır. Bunun sebebi piyasada yer alan çilingirlerin bölgeye, mahalleye ve ilçeye ayrı ayrı fiyat vermelerinden kaynaklanmaktadır. Ancak bilinmelidir ki çilingir fiyatları Anahtarcılar ve Çilingirler Odası tarafından belirlenmektedir. Yani piyasada gelişi güzel fiyat veren çilingirler bu konuda büyük yanlış yapmaktadır. Firmamız ise çilingir hizmetlerinde sunmuş olduğu tüm fiyatları Çilingirler Odası’nın belirlediği şekilde belirlemektedir.

Keçiören Çilingir’in fiyatları mahalle, bölge ve ilçeye göre değişiklik göstermemektedir. Firmamız aynı zamanda gece gündüz tarifesi gibi bir tarife de uygulamamaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu tüm fiyatlar usulüne uygun şekilde belirlenmektedir. Keçiören Çilingir aynı zamanda tüm hizmet fiyatlarını da şeffaf şekilde sitesinde yayınlamaktadır. Bu bağlamda bize ulaşmadan önce karşılaştığınız durum ile ilgili ön fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

09:00 / 21:00 [ Gündüz ]Çilingir Ücreti21:00 / 09:00 (Gece)Çilingir Ücreti
Kapı Açma Ücreti70 TL – 150 TLKapı Açma Ücreti70 TL – 150 TL
Kilit Değiştirme Ücreti70 TL – 150 TLKilit Değiştirme Ücreti70 TL – 150 TL
Kasa Açma Ücreti70 TL – 150 TLKasa Açma Ücreti70 TL – 150 TL
Oto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TLOto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti70 TL – 150 TLÇelik Kapı Tamiri Ücreti70 TL – 150 TL
Güncel Çilingir Fiyatlarımız

İncirli En Yakın Çilingir

Keçiören Çilingir, alanında uzman kadrosu ve gezici saha ekibi ile size en yakın çilingir olarak hizmet vermektedir. İncirli Mahallesi‘ne en yakın bölgede olan ekibimiz bize ulaşmanız halinde çok kısa sürede adresinize ulaşmaktadır. Kısa sürede adresinize gelen ekibimiz ise 15 dakika gibi kısa bir sürede kapınızın açılmasını sağlayacaktır.

İncirli Mahallesi’nde 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, ev, ofis, iş yeri ve aracınızda kilit kaynaklı oluşan tüm sorunlara müdahale etmektedir. Bu bağlamda sizde tüm çilingir ihtiyaçlarınız için bize gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz. Firmamız size en yakın çilingir olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Firmamız aynı zamanda yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) sistemlerinin de uygulama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Pro Kilit, güvenlikli yapısı ve dışarıdan açılmaması gibi özellikleri ile son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

İncirli Acil Nöbetçi Çilingir

İncirli Çilingir, Keçiören’in İncirli Mahallesi’nde acil nöbetçi çilingir olarak hizmet vermektedir. Bu bağlamda siz de acil çilingir ihtiyaçlarınızda size en yakın çilingir olarak bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız tarafından her mahalleye ulaşım profesyonel olarak sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Tüm çilingir hizmetlerimize ek olarak anahtar kopyalama ve çoğaltma işleriniz için de firmamıza ulaşabilirsiniz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Kilit Tamiri
 • Kapı Kilit Değişimi
 • Anahtar Kopyalama
 • Çelik Kapı Çilingir Hizmeti
 • Anahtar Çoğaltma

İncirli Güvenilir Çilingir

Firmamız, deneyimli kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile İncirli Mahallesi’nde güvenilir çilingir hizmetleri sunmaktadır. Firmamız size en iyi çilingir hizmetlerini sunabilmek adına 7/24 çalışmaktadır. Keçiören Çilingir, çilingir mesleğinin getirdiği sorumluluk bilinciyle hareket etmekte buna yönelik adımlar atmaktadır. Ancak bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler yaptıkları kötü işçilik ve davranışlarla çilingire ihtiyaç duyan kişileri mağdur etmektedir. Bu davranışları ise bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadır.

Burada en önemli konu ise müşterilerimiz farkında olmadan bu kişileri adreslerine davet etmektedir. Bu da ilerleyen süreçlerde ciddi sorunlara yol açabilmektedir. En basitinden ise bu kişilerin mesleği bilmediklerini düşündüğümüzde kilidi açmak için müdahale ettiğinde kapıya da zarar verebilmektedirler. Siz de çilingir ihtiyaçlarınızda ciddi sorunlar yaşamamak için yeri yurdu belli olan ve çilingirler odasına kayıtlı profesyonel çilingirleri tercih etmeniz edebilirsiniz.

Keçiören Çilingir, 20 yılı aşkın süredir Keçiören’in tüm bölgelerinde profesyonel çilingir hizmeti vermektedir. gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

İncirli Çilingir ve Anahtarcı

İncirli Çilingir, sunmuş olduğu tüm çilingir hizmetlerine ek olarak anahtar kopyalam ve çoğaltma hizmetleri de sunmaktadır. Firmamız, alanında uzman kadrosu ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı amaçlamaktadır. Keçiören Çilingir, sunduğu tüm çilingir hizmetlerine ek olarak oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz İncirli Mahallesi‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar verecek şekilde sunulmaktadır. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcamaktayız.

Eğer siz de Keçiören ilçesinin İncirli Mahallesi’nde oturuyorsanız anahtar ve kilit kaynaklı tüm ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı ile bize ulaşabilirsiniz. Firmamız alanında uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Firmamız Keçiören ilçesinin tamamında kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetler sunmaktadır. Siz de bu hizmetlerden birine ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

İncirli çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp