Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Kanunu Çilingir, alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile Kanuni Mahallesi‘nde 20 yılı aşkın süredir profesyonel çilingir hizmeti vermektedir. Firmamız tarafından verilen tüm çilingir hizmetleri büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda çilingir ihtiyacınız için bize ulaşmanız durumunda profesyonel hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Çilingir ihtiyacınız ile ilgili bize ulaşmanız durumunda en kısa sürede adresinize gelen ekibimiz 15 dakika gibi kısa bir sürede kapınızı açmaktadır.

Kanuni Mahallesi’nde 7/24 hizmet veren ekibimiz gece gündüz ayırt etmeden sürekli hizmet vermektedir. Bu bağlamda siz de çilingir ihtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Sunmuş olduğu tüm hizmetlerde uygun fiyat ve memnuniyet garantili hizmet veren firmamız, Keçiören’in en güvenilir çilingiri olma yolunda ilerlemektedir. 20 yılı aşkın süredir hizmet veren ekibimiz, yaşadığınız tüm kilit ve anahtar kaynaklı sorunlara kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Meslekte 20 yılı geçen firmamız, başka kapalı kapı açma, kilit değiştirme, anahtar kopyalama, anahtar çoğaltma, kasa ve otomobil çilingiri olarak hizmet vermektedir. Sizler de Kanuni Mahallesi’nde oturuyor ve profesyonel çilingir hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerini 24 saat esasına dayalı olarak gerçekleştiren ekibimiz bize ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon uzaklıktadır.

Eğer siz de Kanuni Mahallesi’nde ikamet ediyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilir, veya konum gönderebilirsiniz.

Firmamız, kilit sistemleri konusunda üstün yeterliliğe sahiptir. Bu bağlamda kapı kilitlerinin satış ve montajı için de bizden hizmet alabilirsiniz. Firmamız Keçiören‘in tüm mahallelerine hizmet vermekte, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Kanuni Çilingir Olarak Neleri Açıyoruz?

Kanuni Çilingir
Kanuni Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.
 • Anahtarı içerde unutulmuş kapılar
 • Kilidi bozulmuş kapılar
 • Kilitli kasaları
 • Anahtarı içeride unutulan araçları
 • Anahtar kırılması sonucu bozulan kilitli kapılar

Keçiören Çilingir yukarıda bahsettiğimiz tüm bu hizmetlerde uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Siz de Kanuni Mahallesi’nde yaşadığınız tüm kapı ve kilit açma sorunları için bize ulaşabilirsiniz. Bozulan kapınıza veya açılmayan kilidinize asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri bilinçsizce zorlamayınız.

Kanuni Adresinize En Yakın Çilingir

Keçiören Çilingir, alanında uzman kadrosu ile adresinize en yakın çilingir olarak bulunmaktadır. Kaçiören’in tamamında hizmet veren gezici saha ekibimiz, bize ulaşmanız halinde 15 dakika gibi kısa bir sürede adresinize ulaşmaktadır. Böylelikle çilingire ihtiyaç duyduğunuz her an yerinde çözüm sunmaktayız.

Firmamız aynı zamanda yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızlarınn açamadığı tek yöntem) sistemlerinin satış ve montajını gerçekleştirmektedir. Pro Kilit Sistemleri yapısı itibariyle dışardan hiçbir şekilde açılmamaktadır. Bu da hırsızlara karşı üst düzey güvenlik oluşturmaktadır.

Keçiören ilçesinin tamamında hizmet veren ekibimiz, bize ulaşmanız halinde pro kilit sistemlerinin uygulasını kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Kanuni Oto Çilingir

Keçiören Çilingir, Kanuni Mahallesi’nin tamamında profesyonel oto çilingir hizmeti vermektedir. Siz de markası ne modeli ne olursa olsun oto çilingir hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız otomobil, minibüs, kamyon ve kamyonet gibi tüm araçların anahtar ve kilit kaynaklı sorunlarını çözmektedir. Oto çilingir ihtiyacı genellikle anahtarın kaybolması, kırılması veya kumandanın çalışmaması gibi durumlarda oluşmaktadır. Firmamız alanında uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile tüm marka ve model araçlara oto çilingir hizmeti sunmaktadır.

Aracınız için ulaşmanız halinde en kısa sürede adresinize gelen ekibimiz, anahtar ve kumanda kaynaklı sorunlarınızı çözmektedir. Firmamız aynı zamanda vermiş olduğu tüm hizmetlerde uygun fiyat sunmaktadır. Böylelikle uygun fiyata güvenilir çilingir hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Keçiören’in tamamına hizmet veren ekibimiz size bir telefon uzaklıktadır.

Kanuni Güvenilir Çilingir

Kanuni Çilingir, alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile Kanuni Mahallesi’nin tamamında güvenilir çilingir hizmeti vermektedir. Firmamız sunmuş olduğu tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Üstelik bu hizmetleri gerçekleştirirken uygun fiyat politikası ile hareket etmektedir. Sizler de Kanuni Mahallesi’nde çilingir ihtiyaçlarınızda güvenilir bir çilingir arıyorsanız, bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız gezici saha ekibiyle bize ulaşmanız halinde en kısa sürede adresinize ulaşmaktadır. Adresinize gelen ekibimiz kapı, kasa veya otomobil fark etmeden profesyonel hizmet sağlamaktadır. Keçiören Çilingir tarafından özveri ve güvenilir şekilde sunulan hizmetlerimiz, günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı hale gelmektedir.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Kanuni Acil Nöbetçi Çilingir

Kanuni Çilingir, Keçiören’e bağlı tüm mahalle ve semtlerde profesyonel çilingir hizmeti vermektedir. Firmamız alanında uzman kadrosu ve gezici saha ekibi ileen kısa sürede adresinize gelmekte, acil çilingir hizmeti sunmaktadır. Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Kanuni mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Kanuni Çilingir ve Anahtarcı

Kanuni Çilingir, alanında profesyonel ekibi ile sizlere daha güvenli yaşam alanları oluşturmayı hedeflemektedir. Yaşam alanlarımızın güvenliği için öncelikli yapmamız gereken kötü niyetli kişileri yaşam alanlarımızdan uzak tutmaktır. Bunun için ev, ofis ve iş yerimizde kullandığımız kilitlerin de sağlam olması gerekmektedir. Firmamız 20 yılı aşkın süredir Keçiören bölgesinin tamamında hizmet vermektedir. Siz de eskiyen ve zamanla hasar görmüş kilitlerinizin değişmesi için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Kanuni ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin Kanuni Mahallesi’nde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Kanuni çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözmektedir. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp