Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Karapürçek Çilingir, 20 yılı aşkın süredir Keçiören ilçesinin tamamında kaliteli çilingir hizmeti vermektedir. Firmamız tarafından verilen tüm hizmetler uygun fiyat ve %100 müşteri memnuniyet odaklı gerçekleştirilmektedir. Siz de Karapürçek Mahallesi’nde oturuyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde hızlıca adresinize gelen ekibimiz en kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz çilingir hizmetini gerçekleştirmektedir.

Firmamız 7/24 çalışma esasına dayalı olarak çalışmakta olup, gün veya saat fark etmeden dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Firmamız bu özeliği ile Keçiören’de sürekli hizmet veren nadir çilingirlerdendir.

Kapıda kaldım, kilide zarar vermeden açabilir misiniz?

Ekibimiz 20 yılın getirdiği tecrübesi ve kaliteli ekipmanları ile kilidinize zarar vermeden kapınızı açmaktadır. Burada en önemli husus kapının nasıl kapandığıdır. Eğer üzerinde anahtar kaldıysa veya kilitli bir şekilde kapıda kaldıysanız burada kapı açılma süreci biraz uzayabilmektedir. Bu sebeple kapıda kalmanız durumunda öncelikli olarak bizi aramanız gerekmektedir. Kısa sürede adresinize gelen ekibimiz kildinize yapılması gereken işlem hakkında sizi bilgilendirecektir.

Burada en önemli husus kendi başınıza kilide müdahele etmemeniz gerektiğidir. Çünkü kilide yabancı cisimler ile müdahele etmeniz durumunda kilit veya kapıya ciddi zararlar verebilirsiniz. Bu da kilidinizin değişmesine sebep olabilir.

Siz de Karapürçek Mahallesi’nde oturuyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Karapürçek Çilingir Olarak Nereleri Açıyoruz?

 • Kapalı kapıları
 • Kilitli kasaları
 • Anahtarı içeride unutulan araçları
 • Bozuk kilitleri
 • Kilit içinde anahtar kırılmalarını en kısa sürede açmada yüksek başarıya sahibiz.
Karapürçek Çilingir
Karapürçek Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatalara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir olarak Karapürçek ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Karapürçek En Yakın Çilingir

Karapürçek mahallesine en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit sorunlarında çilingir ustamıza ulaşırsanız eğer 15 dakikadan daha kısa bir sürede size ulaşacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızlarınn açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Karapürçek Kilit Değiştirme

Firmamız, Karapürçek Mahallesi’nin tamamında kilit değiştirme hizmetleri sunmaktadır. Siz de eskiyen veya bozulan kilitlerinizin değiştirilmesi için bize ulaşabilirsiniz. Keçiören’de 7/24 hizmet veren firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. En kısa sürede adresinize gelen ekibimiz hızlı bir şekilde kilit değiştirme işlemini gerçekleştirmektedir.

Firmamız tarafından kullanılan tüm kilit modelleri kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilen, sektörde kendisini kanıtlamış markalara ait kilitlerdir. Keçiören Çilingir başlıca Kale, Mul-T-Lock, Daf, Yale, Yuma ve İTO marka kilitler kullanmaktadır. Siz de Karapürçek Mahallesi’nde oturuyor ve evinizde, ofisinizde veya iş yerinizde kullandığınız kilitlerin profesyonel şekilde değiştirilmesi istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Karapürçek Güvenilir Çilingir

Karapürçek mahallesi çilingir ustası olan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Karapürçek Acil Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Karapürçek Çilingir ve Anahtarcı

Karapürçek çilingir ekibi olarak profesyonel alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz Karapürçek ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Karapürçek çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Karapürçek mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Tıkla Ara
WhatsApp