Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Karargahtepe Çilingir olarak bölge sakinlerine 20 yılı aşkın süredir kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile beraber Keçiören’nin tüm mahalleleri için destek talebinde bulunabilirsiniz.

Uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız yaptığı işlerde profesyonellik ve titizlik katar.

Anahtarım kilidin içinde kırıldı ne yapmalıyım?

Kilit içinde anahtar kırılmasın sık sık yaşanan can sıkıcı durumların başında gelir. Böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman kesinlikle müdahalede bulunmayın. Aksi taktirde kilit sistemine zara verebilir ve oluşan sorunu daha da büyütebilirsiniz. Bu nedenle aşağıdaki butonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tarafımızca müdahale edilen işlemlerde kapı ve kilit sistemlerinize zarar vermeden çalışmalar planlanır. Böylece çilingir sorunu çözüldükten sonra herhangi bir hizmete ihtiyacınız olmadan huzurlu evinize geri dönebilirsiniz.

Ayrıca, Karargahtepe Mahallesi nüfusunun ev, işyeri ve araçları için çilingir hizmeti sağlıyoruz. Eğer siz de bu güzide mahallemizde oturuyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Keçiören Çilingir olarak; kilit açma, kilit montajı, immobilizer anahtar bakımı, kasa kili açma ve anahtar çoğaltma gibi tüm çilingir hizmetlerini karşılamaktadır. Sizde çilingir ihtiyaçlarınız için alanında profesyonel ve güvenilir bir firma ile çalışmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Çilingir Kapı Açma Fiyatları

Çilingir kapı ve kilit açma ücretleri aşağıda belirtilmiştir. Ancak bu ücretler stabil ücretlerdir. Bu nedenle fiyatta değişiklikler olabilir. Çünkü çilingir fiyatları kilit sistemlerine yaşadığınız probleme göre değişebilmektedir.

Çilingir sorunları için en doğru fiyatı almak için bizlere ulaşabilir ve uzman ekibimizin sorduğu sorulara cevap vererek fiyat konusunda daha net bir rakam alabilirsiniz.

09:00 / 21:00 [ Gündüz ]Çilingir Ücreti21:00 / 09:00 (Gece)Çilingir Ücreti
Kapı Açma Ücreti70 TL – 150 TLKapı Açma Ücreti70 TL – 150 TL
Kilit Değiştirme Ücreti70 TL – 150 TLKilit Değiştirme Ücreti70 TL – 150 TL
Kasa Açma Ücreti70 TL – 150 TLKasa Açma Ücreti70 TL – 150 TL
Oto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TLOto Kilit Açma Ücreti100 TL – 300 TL
Çelik Kapı Tamiri Ücreti70 TL – 150 TLÇelik Kapı Tamiri Ücreti70 TL – 150 TL
Karargahtepe Çilingir
Karargahtepe Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir olarak Karargahtepe ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Karargahtepe Mahallesi En Yakın Çilingir

Karargahtepe mahallesine yakın bi şekilde hazır bekleyen servis ekibimiz, talebiniz üzerine hızlıca bulunduğunuz konuma gelecektir. Servis için gelen uzman ekibimiz çevreye zarar vermeden titizlik ile sizlere yardımcı olacaktır.

İşlemleri sonunda sizlere yapılan tüm işlemleri ve yapmanız gereken bir konu var ise size ekibimiz tarafından bildirilecektir. Böylece gereksiz masraflardan ve ileride doğabilecek sorunlar karşısında bilgi sahibi olup erken müdahale edebilirsiniz.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Kilit Göbeği Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Adım

Kilit göbekleri güvenliğimizi sağlayan yapılardır. Bu nedenle günlük hayatta bizim için önemli bir yerleri vardır. Ancak bu sistemler iyi olduğu gibi tam tersine kalitesiz ve dayanıksız olanlarıda bulunmaktadır. Bu nedenle seçim yaparken dikkatli ve bilerek işlem yapmamız bizi daha güvende tutar.

Çelik Takviyeli Silindire Sahip Olmasına

Çelik takviyeli bareller kilit göbeğinin alt bölümlerinin esneyerek kırılmasının önüne geçmek için üretilmektedir. Tuzaksız kilitler İngiliz anahtarı ile kolayca kırılabilirken çelik takviyeli kilitler kapı dışında bulunan 5mm çıkıntıda bile kırılmaya dayanıklı olması amacıyla üretilmektedir. Bu nedenle kilitlerimizde bu özelliğin olmasına dikkat etmeliyiz.

Kilit Mandalı Koruması Olmasına

Kilit mandalı kapı göbeklerin içinde yer almaktadır. Farklı bir koruma metodu olarak kullanılan kilit mandalı içeriden kitlemeyi kolaylaştırır. Kilit mandalını içeriden çevirerek kitlediğinizde dışarıdan herhangi bir müdahale kilidin içerisine sağlamamaktadır. Böylece gece saatleri derin uykunuzu güvenli ve huzurlu şekilde geçirebilirsiniz. Çünkü bu sistem sayesinde dışarıdan kapının açılması nerdeyse imkansızdır.

Delinmeye Karşı Dirençli Olmasına

Genelde hırsızların en sık kullandığı yöntem matkap sitemi ile kilit sistemlerini delmektir. Bu işlem site veya kalabalık ortamlarda çok ses çıkardığı için daha çok tek katlı yazlık veya villa gibi yerlerde daha çok kullanılır. Bu nedenle kilit sistemlerimizin delinmeye karşı dirençli olması gerekir.

Kopyalanamayan Anahtarlar

Sırada, yetkiniz olmadıkça kopyalanamayan anahtarlar ve koruması en yüksek seviyede olan modelimize geldik.

Birçoğumuz hala eski komşusuna, evin temizlik personeline veya en yakış arkadaşına geçici süre kalabilmesi adına verilmektedir. Art niyetli kişilerin bu durumu fırsat bilmemeleri için kopyalanmayan anahtarlar kullanılması güvenlik açısından faydalı bir özelliktir.

Tuzaklı Mekanizmaya Sahip Olması

Tuzaklı sisteme sahip olmayan kilitlerin en zayıf noktaları iç vida bölümleridir. Bu nedenle eski yapılı kapı kilit göbeğinde dışarıdan kilidin uçu İngiliz anahtarı yardımı ile kırılabilmekteydi. Çünhü birleşim yerleri oldukça zayıftı. Bu nedenle tuzaklı kilit sistemi dediğimiz ön parça kırılsa bile kilidin yine çalışmaya devam ettiği modeller üretilmeye başlandı.

Karargahtepe Belgeli Çilingir

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Karargahtepe Acil Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

  • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
  • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
  • Balkon kapısı kilidi açma
  • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
  • Kayıp oto anahtarı çıkarma
  • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Karargahtepe mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Karargahtepe Çilingir ve Anahtarcı

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Karargahtepe çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp