Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Karşıyaka Çilingir olarak bölgedeki çilingir ihtiyacını profesyonel şekilde 20 yılı aşkın süredir karşılıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile tüm bölgeye hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası ile Karşıyaka halkının en sevilen çilingiri olmaktadır.

Anahtarını mı unuttum, kapımı kırmadan açabilir misiniz?

Kapıda kalmanın en korkutan tarafı yüksek maliyetler veya kapıların kırılmasıdır. Ancak bu durum Keçiören Çilingir firmamız ile profesyonelce çözülmektedir.

Uzun yılların verdiği tecrübe ile uzmanlaşan ekibimiz kapıda kalma sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmektedir. Bu hızlı yöntem kesinlikle kapı veya kilit sistemlerinizi kırmak değildir. Kendini sürekli geliştirmeye adamış firmamız tüm kilit sistemlerinde sürekli araştırmalar yapıp, yeni gelişmeleri takip etmektedir. Bu nedenle bu sistemlere hakim olan ekibimiz gerekli ekipman ve ince bir işcilik ile bulunduğunu alana hiç bir zarar vermeden yardımcı oluyor. Böylece işlem sonrası kapınızı ve kilit sistemini hiç bir sorun olmadan kullanmaya devam edebilir ve yüksek maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Ayrıca, Karşıyaka Mahallesi nüfusunun ev, işyeri ve araçları için çilingir hizmeti sağlıyoruz. Eğer siz de bu güzide mahallemizde oturuyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız çilingir alanındaki tüm hizmetleri sağlamaktadır. Kilit tamiri, çoğaltma, yedekleme ve tamir gibi işlemlerde profesyonel hizmet veren firmamız %100 müşteri memnuniyetine önem veren nadir firmalardan biridir. Diğer çilingir firmalarına göre daha uygun ve hızlı hizmet veren firmamız Karşıyaka’nın en hızlı çilingir firması olmuştur.

Karşıyaka Çilingir Olarak Verdiğimiz Hizmetler?

 • Çilingir hizmeti
 • Akıllı kilit
 • İmmobilizer Anahtar
 • Kasa çilingiri
 • Pro kilit
 • Oto çilingir
Karşıyaka Çilingir
Karşıyaka Çilingir olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Keçiören Anahtarcı olarak Karşıyaka mahallesine en uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Günlük hayatta karşılaştığınız çilingir sorunları için önce bizle irtibata geçin. İrtibat öncesi ve sonrası kendi başınıza müdahalede bulunmayın. Aksi taktirde kapınıza ve kilit sistemine zarar verebilirsiniz.

Karşıyaka Acil Çilingir

Çilingir sorunları bazen sizler için çok önemli olabilir. Örneğin ocakta yemeğiniz varken veya bebeğiniz içerde uyurken bir anlık dalgınlıkla dışarıda kalabilirsiniz. Böyle durumlarda her geçen saniye bizler için önemli olmaktadır. Bu nedenle çilingir sektöründe hız ve tecrübe oldukça önemlidir.

Keçiören Çilingir olarak sayısız işin verdiği tecrübe ve araştırmacı ekibimiz ile sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz. Sektörde en hızlı ve en tecrübeli ekibe sahip olan firmamız acil durumlar için hazır beklemektedir. Bulunduğunuz konuma en geç 15 dakika içerisinde gelen ekibimiz dakikalar içerisinde profesyonelce kapılarınızı açmaktadır. Böylece endişenizi ortadan kaldırır, keyifli ve huzurlu dakikalar geçirebilirsiniz.

Karşıyaka Güvenilir Çilingir

Çilingir işlemeri alanında tecrübe gerektiren işlemlerdir. Bu nedenle tecrübesiz kişiler tarafından yapılmaya çalışıldığında ortaya sadece maddi ve manevi zarar gelmektedir. Bu işten sadece para kazanmak için yapıp insanlara hizmet verdiklerini söyleyen kişiler veya firmalar bu alanda tecrübesi olmayan dolandırıcılar olabilir.

Bu kişiler kilidini açmak için gittikleri kapıların, kilit sistemlerini veya kapıları kırarak sizlere yardımcı olurlar. Kapınız açılır ancak kilit sisteminiz veya kapınız kırıldığı için geri kapanmaz, kilitlenmez veya yerinde olmayabilir. Ayrıca bu işlemden sonra aynı kişi size kilit sisteminizin kırıldığını ve yenisi takmanız gerektiği hakkında bilgi vererek sizlerden birde kilit parası isterler. Bu kilit parası montaj ücreti ilede birleşince anahtarı kaybetmenizin veya unutmanızın bedeli çok ağır olur.

Bu gibi durumları yaşamamanız için alanında tecrübeli, belgeli ve mümkünse tanınan birinden yardım almanız gerekir. Bu sektörde uzman firmalar kilitlerinize zarar vermeden profesyonelce açarlar. Böylece işlem sonunda kapınızda veya kilitlerinizde sorun olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Durum böyle olunca cüzi miktarlara işleminizi yaptırıp keyifli ve huzurlu evinize geri dönebilirsiniz.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Keçiören Yuma Kilit Çilingir

Çok uzun bir geçmişten günümüze kadar popülerliğini koruyan ve sektöre öncülük eden yuma kilitler ile bir çok alanda karşılaşabiliriz. Gelişen teknolojiye ayak uydurmayı başarmış ve bu nedenle kullanılmaya devam edilmiştir. Yerli malı olması sebebiyle uygun fiyat olup ev ve ofislerimizde sıklıkla kullanılmaktadır.

Keçiören Yuma Kilit Çilingiri olarak bu sistemlere yakından takip ederek oldukça profesyonel bir firma haline geldik. Gerek araştırma ve seminer gibi etkinliklerine katılarak Yuma kilidin tüm sistemlerine hakim oluyoruz. Böylece montaj, bakım ve açma konusunda en hızlı ve profesyonel desteği sağlıyoruz. Sizde Yuma kilit sistemi konusunda destek istiyorsanız aşağıdaki butondan profesyonel ekibimize ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Mahallesi Acil Nöbetçi Çilingir

Karşıyaka Mahallesinde gece gündüz hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti açısından 7/24 hizmet vermektedir. Gece vakti ihtiyaç duyulan çilingir ustalarının önemini bilerek nöbetçi ekibimiz, sizlere hizmet için hazır olmaktadır. Böylece günün geç saatlerinde dışarda kalıp güvenliğiniz tehlike altında kalmaz. Çünkü ekibimiz 15 dakika içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek dakikalar içerisinde kapınızı titizlikle açar.

 • Arızalanan kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme ve içinden kırık anahtar çıkarma
 • Açılmayan balkon kapısı kilidi açma
 • Tüm çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar çoğaltma

Günün geç saatlerinde kapıda kaldıysanız, hemen bizleri arayabilirsiniz. Ekibimiz gece vakti oluşan ihtiyaçların önemini bilerek bulunduğunuz alana en kısa süre içerisinde gelerek sizlere yardımcı olacaktır. Hemen iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşın ve yanınıza gelelim.

Tıkla Ara
WhatsApp