Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Keçiören anahtarcı Ankara’ nın Keçiören bölgesinde uzun yıllardır profesyonel hizmet veren firmamız profesyonel kadrosu ve gelişmiş ekipmanları ile en kısa sürede çözüm odaklı çalışarak sizlere hizmet etmektedir.

Keçiören Yedek Anahtar Çekimi

Günümüzde en sık karşılaşılan problemlerin başında gelen sıkıntılardan bazıları; anahtar kaybolma, anahtar unutulma veya kırılan anahtarlar için almamız gereken ilk önlem fazladan yedek anahtar bulundurmaktır. Yedek anahtarınız orijinal anahtarlarınız ile bire bir yapılıp herhangi bir sıkıntıda kullanıma yedek anahtar ile devam etme imkanı sunar.

Kilit sisteminizin yapısı fark etmeksizin orijinal anahtarlarınızın yedeği gelişmiş ekipmanlar sayesinde kısa sürede bir kopyası oluşturulur. Oluşturulan yedek anahtar orijinal anahtardan farkı olmadan güvenli kullanıma uygundur.

Kapı Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kapı açma işlemlerinde önce müşterilerimizin bilgilerini alarak evin sahibi veya bir yakını olduğundan emin olmaktayız. Aksi halde uzmanlık alanı kötüye kullanılmaya müsait olur. Müşterimizin güvenini kazandıktan sonra kilit yapısına ve kitli olup olmamasına dikkat ediyoruz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra özel ekipmanlarımız ile kapınıza ve kapı kilidine zarar vermeden açılmasını sağlıyoruz.

Kilitli Olması Durumunda Ne Yapılmalı?

Kapıyı açma işlemlerinde en önemli detay kapının kilitli olup olmamasıdır. Çünkü kapının kilitli olması önce kilit mekanizmasının açılması gerektiği anlamına gelir.

Bunun için telefonda yardım talep ederken:

  • Kapının kilitli olup olmadığını,
  • Çelik kapı sistemi bulunup bulunmadığına,
  • Kilitlerken anahtarın kırılıp kırılmadığına

Dair bilgi vermeniz çalışma arkadaşlarımızın işlerinde kolaylık sağlar. Uygun malzeme getirilmesinde veya ustalarımızın ona göre iş bölümü yapmasında etkili olur. Kapı açma işlemlerinde oldukça titiz çalışan ekibimiz etrafın kirlenmemesine ve komşularınızın rahatsız olmamasına özen göstermektedir. Aynı zamanda kapınızda çizilme veya daha büyük sorunların oluşmaması için dikkatle çalışmaktadır.

Çilingir Olarak Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Keçiören çilingir anahtarcı olarak 7/24 ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz. Herhangi bir saatte kapıyla ilgili bir sorununuzda, dışarda kalmanız veya farklı durumlar söz konusu olduğunda iletişim hattımızdan tarafımıza bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Çalışma arkadaşlarımız en kısa sürede kapınızı açmak için bulunduğunuz konumda olacaklardır.

Ne zaman kapıyla alakalı bir sorununuz olursa bizi arayabilirsiniz. Dışarda kalmanız veya farklı durumlar söz konusu olduğunda iletişim hattımızdan ulaşmanız yeterlidir. Çalışanlarımız en kısa sürede kapınızı açmak için yola çıkacaklardır.

Tıkla Ara
WhatsApp