Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Keçiören en yakın çilingir Keçiören’in tüm mahallelerine profesyonel çilingir hizmeti vermeye devam ediyoruz. Keçiören çilingirci olarak hedefimiz tüm müşterilerimize müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

15 Dakikada Kapınızdayız

Tüm kilit açma işlemleriniz için günün herhangi bir saatinde bulunduğunuz adrese 15 dakika içinde geliyoruz. Uzman ekibimiz gelişmiş ekipmanlar ile sizlere profesyonel hizmet vermektedir.

Verdiğimiz çilingir hizmetleri :

  • Oto Çilingir
  • Kilit Değiştirme
  • Kasa Çilingir Hizmeti
  • Göbek Değiştirme
  • Kapı Açma

Keçiören En Yakın Çilingirci Oto Çilingir Hizmeti

Gelişen otomobil sektörüyle beraber otomobil anahtarlarıda farklı çeşitler ile karşımıza çıkmaktadır. Kullanımına bağlı olarak zamanla çalışmayan kumandalı anahtarlarınız istemediğimiz zamanlarda aniden sorunlar yaratabilir. Bu problemlerin artık sizleri endişelendirmesine gerek kalmıyor. Çünkü Keçiören anahtarcı olarak tüm marka ve model araçlarınızın immobilizer anahtarlarını 15 dakika içerisinde tamir etmekteyiz.

Tarafımızca tamiri yapılan immobilizer anahtarlarınız ilk halindeki performansına kavuşarak uzun yıllar boyunca kullanıma imkan sunar. Tamiri mümkün olmayan immobilizer anahtarlarınız için ise aracınızın modeli incelenerek aracınıza uygun immobilizer anahtar çıkartarak sizlere yüksek masraflardan koruyoruz.

Kilit Değiştirme

Günümüzde her alanda karşımıza çıkan kilitler zamanla eskiyebilir. Eskiyen kilitler bizler için büyük sorun oluşturmaktadır. Zamanla paslanma veya çürüme yapan kilitleriniz ilk kullanımındaki güveni sağlamaz ve bizler için sorun olabilir. Bu durumlarda yapılması gereken en önemli hususlardan bir tanesi en yakın çilingir ustasından bilgi almaktadır. Kilitlerinizin incelemesini yapan çilingir ustası değişmesi gereken kilitlerinizi daha güvenli olan yeni sistem kilitler ile değiştirir.

Kilit sistemleri değiştirilirken bütçenize en uygun ve güvenilir kilit sistemleri kullanılmasına dikkat edilir.

Kasa Çilingir Hizmeti

Kasalarınız sizler için öneminin farkında olan firmamız kasalarınızda en uygun güvenlik sistemleri için sizlere yardımcı olmaktadır. Gelişmiş kilit sistemleri ile kasanızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Kaybolan veya kırılan kasa anahtarlarınız için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Kasanızın yapısına göre malzemeler ile bulunduğunuz bölgeye gelen ekibimiz en kısa sürede kasanızı açarak sizlere yardımcı olacaktır.

Göbek Değiştirme

Kapının en zayıf noktası olarak bilinen barel, yani bir diğer adıyla kapı göbeği hırsızların en çok başvurduğu yöntemlerden biridir. Bu sebep ile eskiyen göbekleri yenileri ile değiştirmeniz güvenliğiniz için oldukça önemlidir.

Keçiören çilingir olarak yeni taşındığınız ev, dükkan veya ofis tarzı yerlerin kapı ve kasa göbeklerini kontrol ettirip yenisi ile değiştirmenizi tavsiye ediyoruz. Göbeği değiştirilen kilit sistemlerine yeni anahtarlar ile erişim sağlanmaktadır.

Kapı Açma

Keçiören Çilingir olarak kapılarınıza zarar vermeden en hızlı şekilde güvenli açıyoruz.

Günümüzün yoğun iş temposu yüzünden anahtarlarımızı unutmak veya kaybetmek oldukça mümkündür. Kapı açma işlemleri müşterilerimiz tarafından detaylı bilgiler alınarak yapılan bir hizmettir. Ev sahibi veya yakını olduğu konusunda bilgiler alınan müşterilerimizin kapıları en kısa sürede kapıya zarar vermeden açıyoruz.

Sizde Keçiören bölgesinde profesyonel çilingir hizmeti arıyorsanız iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp