Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Kilitli çelik kapı modelleri evimizi, işyerimizi veya ofislerimizin güvenliği sağlama konusunda en çok tercih edilen kapı modellerinden olmaktadır. Birçok alanda kullanılan çelik kapı ürünleri hırsızlara karşı alınacak önlemlerde önemli bir rol oynamaktadır. Kapının açılıp kapanma durumlarında anahtarlara mukayyet olmak ev ve iş yeri sahibinin sorumluluğunda olmaktadır.

Kilitli Çelik Kapı Açtırmak

Ayrıca anahtarları içeride unutmak ya da anahtarın kaybolması gibi durumlarda “çelik kapılar nasıl açılır veya kilitli çelik kapı açılır mı?” gibi soruların sorulmasına neden olmaktadır. Bu konuyla ilgili olarak hazırladığımız yazımızda kilitli çelik kapının açılıp açılamayacağı veya hangi tekniklerle açılmasının mümkün olup olmadığı konusunda bilgilendirmeler yapacağız.

Anahtarlarınızı kullanmadan kapıyı dışardan açmak sizin için mümkün değildir. Ayrıca bazı özel gereçlerle açılması gereken kapı kilitleri herkesin müdahale edebileceği türden bir işlem değildir. Bu nedenle eviniz veya işyeri kapınızın açılması gereken durumlarda mutlaka Keçiören Çilingir‘i çağırınız.

Anahtar kaybı yaşadığınızda, kapıda kaldığınızda veya nöbetçi çilingire ihtiyaç duyduğunuzda size hizmet vermeye hazırız. Bizlere aşağıdaki acil çilingir numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp üzerinden atacağınız konuma geliyoruz.

Anahtarı İçeride Kalan Kapıyı Açtırmak

Anahtarınızın kapı arkasında kalması sonucu yedek anahtarınız yokken dışarda kalma durumlarınız göz ardı edilemez. Bu durumlar genelde günün öğle saatleri ve akşam vakitlerinde yaşanmaktadır. Bu nedenle anahtarı içeride kalan kapıyı açtırmak için Keçiören Çilingir firmamızdan destek alınız.

Kilitli Çelik Kapı Açılır Mı?

Evizinizin çelik kapısındaki kilit sorunlarına hızlıca destek oluyoruz. Saha destek ekibimiz ile sizlere günün her saatinde ulaşıyoruz. Ayrıca kilit veya kapılarda oluşan deformasyonlar sonucu anahtarınız artık kilit göbeğine oturmayabilir. Bunun neticesinde yapmanız gereken ilk şey hemen bir çilingir çağırmaktır. Aradığınız çilingiri bulduğunuza eminiz. Çünkü 20 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz çilingir hizmetleri ile Keçiören ilçemizde köklü bir firma olarak hizmet sunuyoruz.

Kilitli çelik kapı kilidi açma konusunda ne kadar uğraşırsanız uğraşın göbeğin ve kapının yapısında bozulmalara sebep olabilirsiniz. Kendinizde ve kapınızda kalıcı hasarlar bırakmadan Keçiören Çilingir ‘i arayarak profesyonel çilingir hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ankara Keçiören Çilingir firması olarak atacağınız konuma 15 dakika içinde gelerek teknik gereçlerimizle birlikte herhangi bir zarar vermeden çözüme ulaştırıyoruz.

Bu nedenle bahsettiğimiz gibi kapının iskeletine ve kilit teknolojisine zarar vermeden kapınızın kolaylıkla açılmasını sağlıyoruz.

Çelik Kapının Faydaları Nelerdir?

Çelik kapılar tahta veya ahşap ev kapılara oranla daha fazla koruma sağlamaktadır. Bunun asıl sebebi ihtiva ettiği maddelerdir. Ön iç ve arka bölümlerinde çelik saç profiller ile desteklenen kapılar sağlamlığı sebebiyle bir çok alanda kullanılmaktadır. Günümüzde çok falza ahşap ev kapısına sahip binalar bulunmaktadır. Ahşap kapılar kırılmaya oldukça müsait olurken çelik kapılar modellerine göre sağlamlıkları için tercih edilmektedir.

Ayrıca çelik kapılar için yüksek güvenlikli göbekler seçilmelidir. Hırsızlar zayıf nokta olan kapı kilit silindirine ulaşmak için ilk olarak çelik kapı rozetinizi kopartmak zorundadır. O yüzden çelik kapı için iyi bir rozet seçmeniz gerekmektedir. Çelik kapınızın levye benzeri bir aletle açılması da muhtemeldir. Çelik kapınızı kapattıktan sonra kapı ve kasa arasında 3 mm den daha büyük bir boşluk kalıyorsa, kapınız levye ile açılabilir demektir. Bunun için mutlaka emniyet kancası kullanmanızı önermekteyiz.

Tıkla Ara
WhatsApp