Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Köşk Çilingir olarak Keçiören bölgesinin tüm çilingir ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu ihtiyaçları karşılarken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Böylece müşterilerimizde yüzlerinde gülümseme, bizde profesyonel işciliğin gururunu taşıyoruz.

Köşk mahallesine verdiğimiz 7/24 kesintisiz hizmet ile mahalle halkının her hangi bir saat’ de çilingir sorunlarından dolayı endişelenmemelerini sağlıyoruz. Servis ekibimiz dilerseniz güneşin ilk ışınlarında, dilerseniz ise gecenin en yoğun olduğu saatlerde sizlere hizmet vermek için hazır beklemektedir.

Gece hizmet veren ekibiniz yeterli tecrübe ve ekipmana sahip mi?

Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız uzun yıllardır Keçiören Çilingir bünyesinde çalışan tecrübeli ve araştırmayı seven kişilerdir. Tüm çalışma arkadaşlarımız çilingir sorunları ile ilgili tüm bilgiye sahip olup alanında yetenekli insanlardır. Bu nedenle geniş ekip arkadaşlarımızdan hangisi olursa olsun sizlere profesyonel hizmet verecektir. Keçiören çilingir olarak firmamızın tecrübeli çalışanlarını kapınızı veya kilitlerinizi gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Sizde profesyonel bir ve uzman ekipten oluşan firmadan çilingir hizmeti almak isterseniz aşağıdaki butonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kasa kilidi açma, kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

En Çok Kullanılan Kapı Kilit Markaları

 • Mul-T-Lock
 • Kale Kilit
 • DAF Kilit
 • Yale Kilit
 • Yuma Kilit
 • İTO Kilit

Keçiören Çilingir olarak bu markalar başta olmak üzere tüm kilit sistemlerine müdahale edebiliyoruz. Bulunduğu alanda yüksek güvenlikli kilit sistemleri kullanmak için montaj, kapıda kalan müşterilerimiz için ise kilit açma hizmetlerini tarafımızdan profesyonel şekilde alabilirsiniz.

Köşk Çilingir
Keçiören Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Köşk Mahallesi Profesyonel Anahtarcı

Alanında uzman ekipler tarafından Köşk mahallesine profesyonel çilingir hizmeti sağlıyoruz. Bölgesinin tüm dükkan, ev, ofis ve kasa kilitlerine isteğiniz üzere müdahale edebiliyoruz.

Keçiören Çilingir olarak diğer firmalardan farkımız profesyonelliğimiz ve çalışma hızımızdır. Uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde diğer firmalar gibi kilit açma işlemi yaparken kırarak veya zarar vererek işlem yapmıyoruz. Tam aksine ilk önceliğimiz eşyalarınıza ve çevremize zarar vermeden çalışmaktadır. Böylece işlem sonunda diğer yüksek masraflar ile karşılaşmadan kilit sistemlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Köşk mahallesinin tüm çilingir ihtiyaçlarını karşılayan firmamız araç anahtarı, kilit montajı, kilit bakım ve onarım gibi tüm konularda yardımcı olmaktadır.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Köşk Mahallesi Profesyonel Çilingir Firması

Hizmet verdiğimiz Köşk mahallesinde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Köşk çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Köşk çilingir ekibi olarak profesyonel alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Köşk Geceleri Açık Çilingir

Keçiören bölgesinde gece vakti çilingir ihtiyaçlarınızda sizlere destek olacak ekibimiz mevcut. Böylece çilingir sorunları için sabah saatlerini dışarıda veya başka bir yerde geçirmeden uygun fiyata etkili bir hizmet alabileceksiniz. Alanında uzman servis arkadaşlarımız olay yerine olabildiğince hızlı gelmek için tüm ekipmanları ile hazır olarak beklemektedir. Bu nedenle Keçiören bölgesinin en hızlı çilingiriyiz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Anahtar çoğaltma
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma

Sizde günün herhangi bir saatinde bizlere ulaşarak profesyonel ve güvenilir çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp