Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Osmangazi Çilingir, alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile Osmangazi Mahallesi‘nde profesyonel çilingir hizmetleri sunmaktadır. Sizler de Osmangazi Mahallesi’nde oturuyor ve profesyonel çilingir hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Firmamız tüm hizmetlerini 7 gün 24 saat çalışma prensibi ile sunmaktadır. Bu bağlamda gün ve saat fark etmeden bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde en kısa sürede adresinize gelen ekibimiz, sorun yaşadığınız kilide profesyonel müdahale etmektedir.

Osmangazi Mahallesi’nde bulunan gezici servis ekibimiz, size en yakın çilingir olarak hizmet vermektedir. Bu sayede bize ulaştığınızda uzun süre çilingir bekleme gibi bir durum oluşmamaktadır. Keçiören Çilingir, bünyesinde bulunan çilingir ustalarımız ev, ofis, kasa ve otomobil kaynaklı kilit sorunlarına profesyonel müdahale etmektedir.

Kapıda kaldın, uygun fiyatları çilingir mi arıyorsun?

Hiç dert etme, hemen bizi ara ve gelip yerinde kapınızı açalım.

Keçiören Çilingir, sunduğu tüm çilingir hizmetlerini uygun fiyat ve kaliteli işçilik prensibi ile gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda firmamızdan alacağınız çilingir hizmetinin uygun fiyatlı ve kaliteli olacağınızdan emin olabilirsiniz. Firmamız 20 yılı aşkın süredir Keçiören‘de hizmet vermektedir. Bu sayede Keçiören bölgesinde çilingire ihtiyaç duymanız halinde gönül rahatlığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Siz de, Osmangazi Mahallesi’nde bulunan ev, ofis veya aracınızda yaşadığınız kilit sorunları için bize ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Çilingir, sunduğu çilingir hizmetlerine ek olarak kilit sistemlerinin satış ve montaj hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Osmangazi Çilingir
Osmangazi Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Osmangazi Çilingir Olarak Hangi Kilitleri Açıyoruz?

 • Kapalı kapıları
 • Kilitli kasaları
 • Anahtarı içeride unutulan araçları
 • Bozuk kilitleri
 • Anahtarı içinde kırılmış kilitleri

Keçiören Çilingir, alanında uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile Osmangazi Mahallesi’nde kimseyi kapıda bırakmama sözü vermektedir. Yukarıda bahsettiğimiz durumlardan birini yaşamanız durumunda mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri bilinçsiz olarak zorlamayınız.

Osmangazi Kırmadan Çilingir

Çilingir hizmetlerinde müşterilerimiz tarafından en çok merak edilen soruların başında kilidin kırılıp kırılmayacağı gelmektedir. Kilidin kırılması genellikle son çare olarak tercih edilmektedir. Çünkü kilidin kırılması kilit sisteminin de değişeceği anlamına gelmektedir. Bu müşterilerimiz için bazı durumlarda yüksek maliyetler oluşturabilmektedir.

Kapıda kalmanız halinde bize ulaştığınızda ekibimiz en kısa sürede adresinize gelmektedir. Adresinize gelen ekibimiz öncelikle kilidiniz üzerinde inceleme yapmaktadır. Eğer kapınız kilitli değil ve anahtarı da üzerinde değilse kilidiniz kırmadan açılabilmektedir. Ancak kapı kilitli olmasa bile anahtar üzerinde olması durumunda kapınızın kilidinin kırılması gerekebilmektedir. Eğer kapınız kilitli bir şekildeyse kilidinizin kırılması daha yüksek bir ihtimaldir. Çünkü kapının kilitli olması veya üzerinde anahtar olması kapının açılmasını büyük ölçüde zorlaştırmaktadır.

Ancak unutulmamalıdır ki her kilit mutlaka kırılmalıdır diye bir durum söz konusu değildir. Bu bağlamda en doğru bilgi kilidiniz incelendikten sonra çilingir ustamız tarafından verilmektedir. Siz de Osmangazi Mahallesi’nde çilingire ihtiyaç duyuyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Osmangazi En Yakın Çilingir

Keçiören Çilingir, Keçiören’in tüm mahallelerinde olduğu gibi Osmangazi Mahallesi’nde de gezici saha eklibi ile hizmet sunmaktadır. Bu da Osmangazi’de bulunan adresinize en yakın çilingir olarak hizmet vermemizi sağlamaktadır. Gezici ekibimiz bize ulaşmanız halinde 15 dakika gibi kısa bir sürede adresinize ulaşmaktadır. Adresinize gelen ekibimiz hizmet alacağınız konu ile ilgili en hızlı şekilde hizmet sağlamaktadır.

Firmamız aynı zamanda yüksek güvenlik sağlayan pro kilit (hırsızlarınn açamadığı tek yöntem) sisteminin satış ve uygulama hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Osmangazi Güvenilir Çilingir

Osmangazi Çilingir, Osmangazi Mahallesi’nde hizmet sunan ve güvenilir çilingir hizmeti veren çilingirlerin başında gelmektedir. Alanında uzman olan çilingir ustası olan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı bir hale gelmiştir.

Bu kişiler yaptığı bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunmaktadır. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Osmangazi Acil Nöbetçi Çilingir

Firmamız, Ankara’nın en büyük ilçelerinden biri olan Keçiören’de 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Osmangazi Çilingir ve Anahtarcı

Osmangazi Çilingir olarak, profesyonel kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Şüphesiz ki yüksek güvenlikli yaşam alanlarının olmazsa olmazı güvenilir kapı kilitleridir. Çünkü kapınızın güvenli olması istenmeyen girişlerin önüne geçmektedir. Bu da hırsızlara karşı üstün koruma sağlamaktadır. Firmamız çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetler sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz Osmangazi Mahallesi’nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Osmangazi çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Osmangazi mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Tıkla Ara
WhatsApp