Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Pınar Çilingir olarak uzun yıllardır profesyonel ve etlili çözümler sunuyoruz. Uygun fiyat ve hızlı servis avantajımız ile müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Günün herhangi bir saatinde yardıma ihtiyacı olan müşterilerimizin anında yardımına koşarak zor durumda kalmamalarını sağlıyoruz.

Dijital kilit sistemin parmak izini okumuyor mu?

Dijital kilit sistemlerinde sıkça olmasada böyle durumlar zamanla karşılaşılabilmektedir. Bu gibi durumlarda önce detaylı bir kontrol yapmak gerekir. Çilingir ustası aramadan önce kayıtlı parmağınızın nemli, ıslak veya kesik olmadığından emin olmalısınız. Bazı durumlarda sensör parmak izinizi tam olarak okuyamadığı için erişim yapmanıza izin vermez.

Sorunun kilit sisteminde olduğundan emin olduktan sonra aşağıdaki butonlardan bizleri arayarak kilit ve marka modelini belirtebilirsiniz. Bu bilgiler sonucunda ekibimiz kilit sisteminize en uygun malzemeler ile en kısa sürede bulunduğunuz bölgede olacaktır. Kilit sisteminize müdahale edilirken kapınıza, çevrenize veya kilit sisteminize zarar verilmeyecektir. İşlemler sonucu kilit sistemindeki arıza giderilerek tekrar aktif kullanıma uygun hale getirilecektir.

Keçiören Çilingir olarak sizleri hırsızlardan oluşturacağı tehlikelerden uzak tutabilmek adına özel kilit mekanizmalarımızı sunuyoruz.

Ayrıca, Pınarbaşı Mahallesi nüfusunun ev, işyeri ve araçları için çilingir hizmeti sağlıyoruz. Eğer siz de bu güzide mahallemizde oturuyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Keçiören Çilingir olarak Pınarbaşı‘nda kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Pınarbaşı Çilingir Olarak Nereleri Açıyoruz?

  • İmmobilizer anahtar
  • Tüm model kasaları
  • Anahtarı kaybolan araçları
  • Bozuk kilitleri
  • Dijital kilit sistemleri
Pınarbaşı Çilingir
Pınarbaşı Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir olarak Pınarbaşı ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Pınarbaşı En Yakın Çilingir

Pınarbaşı Mahallesine yıllardır verdiğimiz profesyonel çilingir hizmetimiz ile tüm mahalle sakinlerinin güvenini ve saygısını kazanmayı başardık.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Kapıda Kaldım Ne Yapmalıyım?

Böyle bir durumda endişelenmenize veya korkmanıza gerek kalmadı. Çünkü Keçiören Çilingir olarak bu alanda profesyoneliz. Sayfamızdaki buton veya iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak iletişime geçin. Kapıda kalma nedeninizi (anahtar unutma, kırılma veya kilit sistemi arızası) belirttiğiniz taktirde uzman ekibimiz gerekli ekipmanlarını alarak bulunduğunuz konuma gelecektir.

Tarafınıza gelen ekip alanında profesyonel olup kilit açma konusunda yüksek iş deneyimi ve başarıya sahiptir. Ancak tarafınıza gelen ekip kapı açma işlemine hemen başlamaz. Çünkü daire güvenliği için önce açılacak kapının size ait bir mülk olduğundan emin olması gerekir. Bunun nedeni ise hırsızların açamadığı kapıları çilingir yardımı ile açması.

Bulunduğunuz bölgeye ait bir fatura, resim, belge veya komşulardan alınan teyit onaylandıktan sonra kapınıza ve kilit sistemine zarar vermeden işlemler başlar. Kısa bir süre içerisinde açılan kapınız sayesinde keyifli bir gün geçirmeye devam edebilirsiniz.

Kapı işlemi tamamlandıktan sonra dilerseniz kapınıza uygun yeni anahtar çıkartabilir veya yedek anahtar işlemi uygulayarak kapıda kalma sorunlarını rahatça çözebilirsiniz.

Pınarbaşı Güvenilir Çilingir

Çilingir işlemeri alanında tecrübe gerektiren işlemlerdir. Bu nedenle tecrübesiz kişiler tarafından yapılmaya çalışıldığında ortaya sadece maddi ve manevi zarar gelmektedir. Bu işten sadece para kazanmak için yapıp insanlara hizmet verdiklerini söyleyen kişiler veya firmalar bu alanda tecrübesi olmayan dolandırıcılar olabilir.

Bu kişiler kilidini açmak için gittikleri kapıların, kilit sistemlerini veya kapıları kırarak sizlere yardımcı olurlar. Kapınız açılır ancak kilit sisteminiz veya kapınız kırıldığı için geri kapanmaz, kilitlenmez veya yerinde olmayabilir. Ayrıca bu işlemden sonra aynı kişi size kilit sisteminizin kırıldığını ve yenisi takmanız gerektiği hakkında bilgi vererek sizlerden birde kilit parası isterler. Bu kilit parası montaj ücreti ilede birleşince anahtarı kaybetmenizin veya unutmanızın bedeli çok ağır olur.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Pınarbaşı Çilingir ve Anahtarcı

Hizmet verdiğimiz Pınarbaşı Mahallesi ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Pınarbaşı çilingir ekibi olarak profesyonel alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Pınarbaşı çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Pınarbaşı Acil Nöbetçi Çilingir

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Pınarbaşı mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Tıkla Ara
WhatsApp