Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Şenlik Çilingir olarak hız kesmeden ve profesyonellikten ödün vermeden sürekli kendimizi geliştirmeye devam ederek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz. Gelişmiş ekipman, tecrübeli ve geniş çalışma ekibimiz ile Keçiören bölgesinin tüm mahallelerinde profesyonel hizmet sağlıyoruz.

İmmobilizer anahtarınız mı bozuldu?

Bu konuda endişelenmeye ve yüksek paralar harcamana gerek kalkmayacak. Hemen aşağıdaki butonlardan bize ulaşın ve immobilizer anahtarınızın sorununu hızlıca çözelim

Keçiören Çilingir olarak sizleri tüm çilingir sorunlarından en hızlı şekilde kurtarıyor ve müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Ayrıca Şenlik Mahallesi’nin en hızlı ve güvenilir çilingir ustası olarak sizlere hizmet veriyoruz. Profesyonel ve uygun fiyatlı bir çalışma için hemen aşağıdaki butonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Ekibimiz; kilit sistemleri montajı, tamir, bakım, çoğaltma, kilit açma vb. çilingir işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktadır. Gezgin saha ekibimiz ile bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşabiliyoruz.

Yaptığımız işlerde %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak herkesin referans olarak gösterdiği bir firma olarak sektörde lider konumda olmaya devam ediyoruz.

Şenlik Çilingir Olarak Nereleri Açıyoruz?

 • Çekik Kapıları
 • Dijital kasaları
 • Anahtarı kaybolan araçların kapıları
 • Her türlü kilit sistemlerini
 • Kilit içinde anahtar kırılmalarını en kısa sürede açmada yüksek başarıya sahibiz.
Şenlik Çilingir
Şenlik Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir olarak Şenlik ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Maymuncukla Açılmayan Kilit

Geçmişten günümüze kadar gelen ve hırsızların sıkça kullandığı maymuncuklar çoğu kilit sistemini açabilmektedir. Bu nedenle hırsızlık olayları karşısında evleriniz veya dükkanlarınız güvende olmayabilir. Bu nedenle evlerinizin, ofislerinizin ve kasalarınızın kilit sistemlerini alanında uzman bir çilingir ustasından kontrol ettirebilirsiniz. Böylece maymuncuk gibi aletlerin kilit sisteminizde ki işlevini öğrenebilirsiniz.

Maymuncukla açılmayan bir kilit düşünün. Bu kilit hırsızların açmak için bile uğraşmadığı, hem zaman alan hem de ses çıkartmasından dolayı hırsızlığı gerçekleştiremeden ayrılmasına neden olmaktadır. Hırsızlara geçit vermeyen kilidimizin adı “Mul-T-Lock 225 B Tuzaklı Kilit“. Maymuncuk ile açılması imkansız olan bu kilit şiddetli darbeler sonucu kırılsa bile kapıyı yine de açmamaktadır. Bu kilitler hakkında daha detaylı bilgi veya montaj için bize ulaşabilirsiniz.

Şenlik Güvenilir Çilingir

Günlük hayatın yoğunluğundan dolayı bazen anahtarlarımızı evde unutabilir veya kaybedebiliriz. Gelişen teknoloji ve alanında profesyonel firmalar sayesinde bu durum artık kolay çözülebilen bir hal almıştır. Dışarıda kalma gibi sorunlar ile karşılaştıysanız, uzman ekibimiz size yardımcı olmak için en kısa sürede bulunduğunuz bölgeye ulaşacaktır. Tarafınıza gelen ekibimiz Keçiören Çilingir bünyesinde uzun yıllardır çalışan alanında profesyonel belgeli çalışanlarımızdandır. Bu nedenle kapınıza veya kilit sisteminize zarar vermeden en kısa sürede sizleri bu durumdam kurtarıcaktır.

Ayrıca gelen ekiplerimiz kilit sağlığını kontrol ederek sizlere bilgi vericektir. Şenlik bölgesi profesyonel çilingir ustası olarak çilingir sorunlarında alanında uzman ve güvenilir kişilerden destek almanız gerekir. Aksi taktirde yüksek ücretler ödeyebilir veya hizmet için gelen kişi eve giriş için gerekli anahtarı kopyalayabilir. Böylece mal güvenliğiniz tehlike altında olur.

Şenlik Çilingir ve Anahtarcı

Şenlik çilingir ekibi olarak profesyonel alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz Şenlik Mahallesi ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Şenlik çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Şenlik 7/24 Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın Keçiören bölgesindeki tüm mahallelere profesyonel ve 7/24 hizmet veren firmamız %100 müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası ile çalışmaktadır. Günün herhangi bir saatinde acil çilingirci ihtiyacınız var ise bizlere ulaşabilir ve bulunduğunuz alana teknik ekip talep edebilirsiniz. Böylece alanında uzman ustalarımız gece vakti sizleri kapıda kalmaktan kurtarır ve huzurlu bir gün geçirmenize imkan sunar.

Ayrıca gece hizmet veren ekibimiz sadece kapı kilidi alanında değil, kasa kili, araç anahtarı ve dijital kilitler konusundada bilgi sahibi olup size yardımcı olabilecek durumdadırlar.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Sizde Şenlik bölgesinde profesyonel bir çilingir hizmeti almak istiyorsanız iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp