Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Şentepe Çilingir, alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile 7/24 çilingir hizmeti vermektedir. Böylelikle gün ve saat fark etmeksizin bize ulaşabilir, profesyonel çilingir hizmeti alabilirsiniz. Firmamız sunmuş olduğu tüm hizmetlerini 20 yılı aşkın süredir gerçekleştirmekte, sizlere bir telefon uzaklıktadır. Başlıca ev, kasa ve oto çilingir hizmetleri sunan firmamız talepleriniz doğrultusunda kilit değiştirme, anahtar kopyalama ve immobilizer anahtar hizmetleri de vermektedir.

Evde, ofiste veya iş yerlerinde kullanılan kilitler zamanla eskimekte ve yenilenmeleri gerekmektedir. Eskiyen kilitlerin dayanıklılığı ve kilitleme performansında düşüşler olmaktadır. Bu da yaşam alanlarımızın güvensiz olmasını sağlamaktadır. Eski ve yıpranmış kilitler hırsızlar tarafından ufak bir zorlama ile kırılabilmektedir. Hepimiz biliyoruz ki hırsızlar eskimiş kapı kilitlerini fark edebilmektedir. Siz de hırsızlara davet çıkarmamak için eskiyen kilidinizini değiştirebilir, değiştirmek için ise bize ulaşabilirsiniz.

Kasa anahtarım kırıldı, kasayı nasıl açabilirim?

Hiç dert etme, hemen bizi ara ve gelip kasanızı açalım.

Kasalar herkesin bildiği üzere maddi ve manevi değeri yüksek eşyaların saklandığı, yüksek güvenlikli ürünlerdir. Bazı durumlarda kasaların kilidinde veya anahtarında sorunlar yaşanabilmektedir. Bu da kasa çilingir ihtiyacı doğurmaktadır.

Keçiören Çilingir, alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları kasa çilingir hizmeti vermektedir. Siz de kasanızda yaşadığınız olumsuz bir durumda bizi arayabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Ancak kasa çilingir hizmetlerinde önemli bir husus bulunmaktadır. Bu husus ise, açılmasını istediğiniz kasanın size ait olduğunu belgelemeniz gerekmektedir. Firmamız her anlamda profesyonel çalışmakta herhangi bir olumsuz durumun yaşanmasının önüne geçmektedir. Bu bağlamda sahipliğini doğrulayamadığınız kasaların açılma hizmetleri gerçekleştirilmemektedir.

Eğer siz de Şentepe Mahallesi‘nde oturuyor ve çilingire ihityaç duyuyorsanız hemen bize ulaşabilir veya konum gönderebilirsiniz.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Şentepe Çilingir
Şentepe Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatalara yapıyoruz.

Şentepe En Yakın Çilingir

Evinize en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit sorunlarında çilingir ustamıza ulaşırsanız eğer 15 dakikadan daha kısa bir sürede size ulaşacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızlarınn açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit sistemleri kilidin dışardan açılmayacağı şekilde üretilmektedir.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Şentepe Çilingir Olarak Nereleri Açıyoruz?

 • Kapalı kapıları
 • Kilitli kasaları
 • Anahtarı içeride unutulan araçları
 • Bozuk kilitleri
 • Kilit içinde anahtar kırılmalarını en kısa sürede açmada yüksek başarıya sahibiz.

Keçiören Çilingir olarak Şentepe ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Şentepe Kasa Çilingiri

Şentepe Çilingir, sektörde bulunduğu 20 yılı aşkın sürede edindiği tecrübeler ile profesyonel kasa çilingiri olarak hizmet vermektedir. Siz de kasanızda yaşadığınız kilit veya anahtar kaynaklı sorunlarda dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz bize ulaşmanız halinde 15 dakika gibi kısa bir sürede adresinize ulaşmaktadır. Böylelikle siz de çok kısa bir sürede çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Genel anlamda Keçiören’in tamamında hizmet veren firmamız Şentepe Mahallesi’nde de hizmetlerine devam etmektedir. Sunduğu tüm hizmetlerde uygun fiyat ve profesyonel hizmet ile hareket eden firmamız, size bir telefon uzaklıktadır. Siz de Şentepe Mahallesi’nde oturuyor ve kasa çilingirine ihtiyaç duyuyorsanız 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Şentepe Güvenilir Çilingir

Şentepe mahallesi çilingir ustası olan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Şentepe Acil Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Şentepe Çilingir ve Anahtarcı

Keçiören çilingir ekibi olarak profesyonel alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz Şentepe Mahallesi ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulmaktadır. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Şentepe çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp