Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Subayevleri Çilingir olarak 20 yılı aşkın süredir Keçiören’in Subayevleri Mahalllesi’nde 7/24 profesyonel çilingir hizmeti sunmaktayız. Alanında uzman olan kadromuz tüm bu çilingir hizmetlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Siz de Subayevleri’nde çilingire ihtiyaç duymanız durumunda bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde adresinize gelen ekibimiz en kısa sürede kapınızı açmaktadır. Böylelikle uzun süre çilingir beklemeden kapınızın açılmasını sağlayabilirsiniz.

Keçiören Çilingir, Subayevleri bölgesinin tamamında 7/24 çilingir hizmeti vermektedir. Bu sayede gün veya saat fark etmeksizin bize ulaşabilirsiniz. Firmamız alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile size bir telefon uzaklıktadır.

Günlük yaşamda çilingire ne zaman ihtiyaç duyacağımız belli olmamaktadır. Çünkü evimizde, ofisimizde veya aracımızda bulunan kilitler bir anda bozulabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda tek yapmanız gereken Keçiören Çilingir’e aramak olacaktır. Firmamız gezici servisi ile size en yakın konumda bulunmakta olup, en kısa sürede adresinize ulaşmaktadır.

Anahtar mı kırıldı, evine giremiyor musun?

Hiç dert etme, hemen bizi ara ve gelip yerinde kapınızı açıp yeni anahtarınızı size teslim edelim.

Anahtar kırılması sonucu kapıda kalmanız durumunda kilide herhangi bir müdahalede bulunmamanız gerecektir. Çünkü kilide yapacağınız bilinçsiz müdahale hem kilidinize hem de kapınıza ciddi zarar verebilmektedir. Anahtar kırılması sonucu kapıda kalmanız durumunda aşağıda yer alan butonlardan veya İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilir, konum gönderebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek, profesyonel hizmet sağlayacaktır.

Firmamız, kilit sistemlerinin hem satış hem de montaj işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Siz de eskiyen ve bozuk durumda olan kilitlerinizin değiştirilmesi için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız alanında uzman ve profesyonel kadrosu ile en kısa sürede kilitlerinizi değiştirmektedir. Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, çilingir hizmetlerini rakiplerine oranla çok daha uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımaktadır.

Subayevleri Çilingir
Subayevleri Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Subayevleri Çilingir Olarak Kullandığımız Kilit Markaları

 • Kale Kilit
 • Mul-T-Lock
 • DAF Kilit
 • Yale Kilit
 • Yuma Kilit
 • İTO Kilit

Subayevleri Çilingir olarak kilit kaynaklı yaşadığınız tüm sorunları en kısa sürede çözmekteyiz. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasında eskimiş kilitlerin değiştirilmesi bulunmaktadır. Firmamız kullandığı tüm kilit modellerinde güvenilirliğini kanıtlamış ve kaliteli kilitler tercih etmektedir. Çünkü biliyoruz ki kaliteli olmayan kilitleri hırsızlar çok kolay bir şekilde kırabilmektedir.

Subayevleri Çilingir olarak Subayevleri Mahallesi’nde kimseyi kapıda bırakmama sözü vermekteyiz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Subayevleri Evinize En Yakın Çilingir

Firmamız, Subayevleri Mahallesi’nde adresinize en yakın bölgede bulunan gezici çilingir ekibi ile hizmet vermektedir. Gezici ekibimiz bize ulaşmanız halinde 15 dakika gibi kısa bir sürede adresinize ulaşmaktadır. Bu özelliğimiz ile Keçiören’de hizmet veren diğer çilingirlerden bir adım önde bulunmaktayız. Çünkü biz biliyoruz ki çilingir hizmeti acil bir hizmettir ve biz de bunun sorumluluk bilinci ile hareket etmekteyiz.

Firmamız aynı zamanda hırsızların dışardan zorlayarak açamayacağı yüksek güvenlikli pro kilit montaj hizmetleri de sunmaktadır. Bu sayede kapınız dışardan zorlamalar ile açılmayacak, üst düzey güvenlik sağlanmış olacaktır. Pro Kilit sisteminin mekanizması dışardan kilidin açılmaması için özel olarak üretilmiş bir şekildedir. Siz de hırsızlara karşı güvenlik önlemi almak adına Pro Kilit montajı yaptırabilirsiniz.

Adresinize en yakın çilingir bize ulaşmanız halinde en kısa sürede adresinize gelerek, hırsızın dahi kıramadığı pro kilit sistemlerinin montajını gerçekleştirebiliriz.

Subayevleri Güvenilir Çilingir

Firmamız, Subayevleri Mahallesi’nde güvenilir çilingir hizmetleri sunmaktadır. Ekibimiz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişilerin meslek içerisinde yaptığı bazı kötü hal ve hareketler, çilingir mesleğinin onurunu zedelemektedir. Bu yeri yurdu belli olmayan kişilerin bu davranışları, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Subayevleri Çilingir ve Anahtarcı

Subayevleri Çilingir olarak, alanında uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile çilingire ihtiyaç duyduğunuz her an çilingir ve anahtar hizmetleri vermekteyiz. Firmamız sunduğu çilingir hizmetlerine ek olarak oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetler sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz Subayevleri Mahallesi‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Subayevleri çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Subayevleri Acil Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Subayevleri mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Subayevleri 7/24 Çilingirci

Ankara Subayevleri çevresinde 7/24 çilingir hizmetimiz ile günün her saatinde sizlere yardımcı oluyoruz. Hazırda bekleyen ekibimiz ve ekipmanlarımız ile Subayevleri bölgesine zaman fark etmeksizin en kısa sürede ulaşıyoruz. Kilit sistemleri konusunda uzman olan ekibimiz bulunduğunuz bölgeye ulaştığında, fark etmeksizin tüm kilitleri açabilecek tecrübe ve ekipmanları bulunmaktadır. Bu nedenle işlerimiz daha kısa müşterilerimiz daha mutlu olmaktadır.

Subayevleri 7/24 Anahtarcı

Subayevleri 7/24 anahtarcı olarak her saat anahtar işlerinizi hallediyoruz. Tüm model, marka, dijital veya analog marka anahtarlarınızın bakım, onarımını yapıyor ve yedeğini çıkarıyoruz. Ayrıca günün herhangi bir saatinde yedek anahtar çekimi, immobilizer anahtar tamiri, kapı açma ve kasa açma gibi hizmetler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kapı açma veya kasa açma gibi özel durumlarda güvenlik açısından fatura gibi adres gösteren resmi belgeler istenilir.

Subayevleri İmmobilizer Anahtarcı

Subayevleri immobilizer anahtarcı olarak ilk tavsiyemiz immobilizer anahtarlarınızın bir yedeğini çıkarmak. Çünkü immobilizer anahtarlar diğer anahtarlardan farklı ve uğraştırıcıdır. Bu nedenle kaybolmadan veya kırılmadan yedeğini çıkarmanız daha ekonomik ve hızlı olur.

Subayevleri immobilizer anahtarcı
Subayevleri immobilizer anahtarcı olarak immobilizer anahtarlarınızın yedeğini 15 dakika içerisinde hazırlıyoruz.

İmmobilizer Anahtarım Kayboldu Nasıl Çözebilirim?

İmmobilizer anahtar kaybolmalarında aracınız kapıları kilitli ise önce kapıları açıyoruz. Daha sonra aracınızın kontak kısmını sökerek inceliyoruz. Böylelikle kilit yapınıza en uygun şekilde orijinal bir anahtar ayarlıyoruz daha sonra immobilizer beyni sökülerek çip yapıp tarafınıza teslim ediyoruz. İmmobilizer anahtarlarında yedek anahtar olmadan kilit sistemi incelenerek yapıldığı taktirde maliyetli ve zaman alıcı bir işlem olur. Ancak hali hazırda bir anahtar var ve yedeğini çıkarmak istiyorsanız daha ekonomik ve hızlı şekilde tamamlanır.

Subayevleri En Yakın Oto Anahtarcı

Subayevleri en yakın immobilizer anahtarcısı olarak bulunduğunuz bölgeye ekipmanlarımız ile beraber 15 dakika içerisinde ulaşıyoruz. Araçlarınızın sizin için öneminin farkında olarak uzman ekibimiz en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olur.

Otomobil anahtarlarının yapısı diğer anahtarlardan farklı olduğu için alanında uzman kişiler tarafından destek almanızı öneririz. Aksi halde tam performans alamayabilir veya aracınızın kilit sistemine kalıcı hasarlar verebilirsiniz.

Sizde tüm anahtar sistemleri için 7/24 çilingir hizmeti için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Uzman çalışma arkadaşlarımız ekipmanları hazır şekilde bekleyerek ihtiyacınız durumunda bulunduğunuz bölgeye en kısa sürede ulaşır.

Tıkla Ara
WhatsApp