Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Tepebaşı Çilingir olarak Keçiören’de bulunan tüm yerel halka kaliteli ve profesyonel çilingir hizmetleri sunmaktayız. Firmamızın çilingir ücretleri diğer çilingir firmalarına göre daha uygun ve daha kaliteli olarak gerçekleştirilmektedir. Keçiören Çilingir, sektörde 20 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Bu nedenle yaşadığınız ve ihtiyacınız olan tüm çilingir sorunlarınıza profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Kapım kilitlenmeden kapanmıyor, tekrar geri açılıyor yardımcı olabilir misiniz?

Bunun birçok sebebi olabilmektedir. Ancak genellikle kilitte bulunan dil olarak adlandırdığımız mekanizmanın bozulmasından kaynaklanmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda yapılması gereken şey kapı kilidiniizn değiştirilmesi olacaktır. Ancak kilit değiştirme işlemi için uzman bir çilingirden destek almanız da bir hayli önemlidir. Çünkü bu işlemi işinde uzman olmayan seyyar kişilerin yapması sonrasında ciddi sorunlara yol açabilmektedir.

Bize ulaşmanız halinde ekibimiz bulunduğunuz adrese gelerek kapı ve kilidiniz üzerinde gerekli kontrolleri sağlamaktadır. Firmamız, Tepebaşı Mahallesi‘nin tamamında güvenilir ve garantili çilingir hizmetleri sunmaktadır. Siz de Tepebaşı Mahallesi’nde bulunuyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bize hemen ulaşabilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Tepebaşı Çilingir
Tepebaşı Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Tepebaşı Çilingir Olarak Nereleri Açıyoruz?

 • Kapalı kapıları
 • Kilitli kasaları
 • Anahtarı içeride unutulan araçları
 • Bozuk kilitleri
 • Kilit içinde anahtar kırılmalarını en kısa sürede açmada yüksek başarıya sahibiz.

Keçiören Çilingir olarak Tepebaşı ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Tepebaşı En Yakın Çilingir

Tepebaşı mahallesine en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit sorunlarında çilingir ustamıza ulaşırsanız eğer 15 dakikadan daha kısa bir sürede size ulaşacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Tepebaşı Kasa Çilingiri

Tepebaşı Çilingir, sektörde bulunduğu 20 yılı aşkın sürede edindiği tecrübeler ile profesyonel kasa çilingiri olarak hizmet vermektedir. Siz de kasanızda yaşadığınız kilit veya anahtar kaynaklı sorunlarda dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz bize ulaşmanız halinde 15 dakika gibi kısa bir sürede adresinize ulaşmaktadır. Böylelikle siz de çok kısa bir sürede çilingir hizmeti alabilirsiniz.

Genel anlamda Keçiören’in tamamında hizmet veren firmamız Tepebaşı Mahallesi’nde de hizmetlerine devam etmektedir. Sunduğu tüm hizmetlerde uygun fiyat ve profesyonel hizmet ile hareket eden firmamız, size bir telefon uzaklıktadır. Siz de Tepebaşı Mahallesi’nde oturuyor ve kasa çilingirine ihtiyaç duyuyorsanız 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Tepebaşı Güvenilir Çilingir

Tepebaşı mahallesi çilingir ustası olan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Tepebaşı Çilingir ve Anahtarcı

Tepebaşı çilingir ekibi olarak profesyonel alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz Tepebaşı Mahallesi ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Tepebaşı çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tepebaşı Acil Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Tepebaşı mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Tıkla Ara
WhatsApp