Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Yakacık Çilingir olarak Yakacık bölgesinin tamamında 20 yılı aşkın süredir profesyonel çilingir hizmeti vermekteyiz. Siz de profesyonel çilingir hizmeti almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Firmamız alanında uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile gün ve saat ayırmaksızın çalışmaktadır. Siz de Yakacık Mahallesi’nde oturuyor ve çilingire ihityaç duyuyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmanız halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikli olarak incelemeler yapmaktadır. Yapmış olduğu incelemeler neticesinde de kilidinize müdahale etmektedir. Ekibimiz sektörde bulunduğu 20 yıl içerisinde açtığı sayısız kilit ile bu konuda önde gelmektedir. Sizler de yaşadığınız tüm kilit sorunlarında Keçiören Çilingir’e ulaşabilirsiniz.

Vermiş olduğu tüm hizmetlerde kaliteli işçiliği uygun fiyatlara sunan firmamız, tüm fiyatlarını sitesinde yayınlamaktadır. Bu sayede bizi çağırmadan önce çilingir fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kilidimi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Kilidinizin değiştirilmesi için hemen bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek kilit değiştirme işleminizi gerçekleştirecektir.

Firmamız alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile kilit değiştirme hizmetleri sunmaktadır. Siz de markası ne olursa olsun eskiyen veya bozulan kilidinizin değiştirilmesi için bize ulaşabilirsiniz. Keçiören Çilingir, sektörde güvenilirliğini kanıtlamış kilitlerden olan Kale, Mul-T-Lock, Daf, Yale, Yuma ve İTO marka kilitleri tercih etmektedir. Siz de var olan kilidinizin bu marka kilitlerden birisi ile değişmesini istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Yakacık Çilingir Olarak Nereleri Açıyoruz?

 • Kapalı kapıları
 • Kilitli kasaları
 • Anahtarı içeride unutulan araçları
 • Bozuk kilitleri
 • Kilit içinde anahtar kırılmalarını en kısa sürede açmada yüksek başarıya sahibiz.
Yakacık Çilingir
Yakacık Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir olarak Yakacık ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Yakacık En Yakın Çilingir

Yakacık mahallesine en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit sorunlarında çilingir ustamıza ulaşırsanız eğer 15 dakikadan daha kısa bir sürede size ulaşacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızlarınn açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Yakacık Kilit Değiştirme

Yakacık Çilingir, alanında uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile Yakacık Mahallesi’nin tamamında kilit değiştirme hizmeti vermektedir. Sizler de eskiyen veya zarar gören kilidinizin değiştirilmesi için bize ulaşabilirsiniz. Gezici saha ekibimiz bize ulaşmanız halinde en kısa sürede adresize ulaşmaktadır. Adresinize gelen ekibimiz 15 dakika gibi kısa bir sürede kilidinizi değiştirmektedir.

Hepimizin bildiği üzere evimizde, ofisimizde veya iş yerimizde kullandığımız kilitler zamanla eskiyebilmektedir. Eskiyen kilitler ise bizlere güvensizlik yaratabilmektedir. Burada en önemli husus kilidinizin zamanında değiştirilmesidir. Çünkü eskiyen veya bozulmuş olan kilidiniz sebebiyle yaşam alanınıza hırsız girmesi durumunda kilidi değiştirmek için geç kalmış olacaksınız. Keşke kilidi değiştirseydim dememek için hemen bize ulaşın eskiyen kilidinizi değiştirelim.

Yakacık Güvenilir Çilingir

Yakacık mahallesi çilingir ustası olan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Yakacık Çilingir ve Anahtarcı

Yakacık çilingir ekibi olarak profesyonel alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz Yakacık Mahallesi ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Yakacık çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yakacık Acil Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Yakacık mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Tıkla Ara
WhatsApp