Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Yeşilöz Çilingir olarak tüm mahalle halkının çilingir ihtiyaçlarına profesyonel ekibimiz ile birlikte çözüm oluyoruz. Bu çözümler uzun süre müşterimizi memnun edip sürekli doğan maddi kayıpların önüne geçiyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli işcilik anlayışımız ile müşteri portföyümüze kolayca genişletiyoruz. Ayrıca yaptığımız işlerde titizlik gösterip tüm çalışmalarımıza saygı duyuyoruz.

Yeşilöz Çilingir olarak sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Firmamız 20 yılı aşkın süredir Keçiören ‘de Çilingir olarak hizmet vermektedir.

Gece oluşan çilingir ihtiyaçlarım için sizden yardım alabilir miyim?

Keçiören Çilingir olarak Yeşilöz başta olmak üzere tüm mahallelere 7/24 servis sağlıyoruz. Böylece çilingir sorunlarının en endişe veren gece saatlerinde bile sizlere en profesyonel hizmeti sunuyoruz. Gece vakti oluşan çilingir ihtiyacının önemini bilen firmamız günün her saatinde uzman ekibi ile hazır olarak beklemektedir. Tüm ekipmanları mevcut olan servis ekibimiz bulunduğunuz yere gelerek, kısa süre içerisinde sizlerin huzurlu ve güvenli evlerinize tekrar girebilmenizi sağlar.

Ayrıca, Yeşilöz Mahallesi nüfusunun ev, işyeri ve araçları için çilingir hizmeti sağlıyoruz. Eğer siz de bu güzide mahallemizde oturuyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Firmamız; uzun yıllardır kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmaların başında gelir. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine profesyonel hizmet veren Keçiören Çilingir, aynı zamanda rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Çilingir’e Hangi Durumlarda İhtiyaç Duyulur

 • Çelik kasa işlemleri
 • Yüksek güvenlikli kilit sistemleri
 • Kapı kilidi açma
 • İmmobilizer anahtar onarımı
 • Anahtar çoğaltma ve yedekleme
 • Kilit sisteminizin bakım ve onarımı
Yeşilöz Çilingir
Yeşilöz Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Yeşilöz Hızlı Çilingirci

Çilingir sektöründe hız çok önemlidir. Çünkü kimi zaman ufak bir şey için kapıdan çıktığımızda ve dışarda kaldığımızda ev içerisinde bebek veya ocakta yemek olabilir. Bu durumlar tehlikeli olaylar olup hızlıca müdahale edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle Servis araçlarımız ve uzman ekibimiz her zaman hazır olarak beklemektedir. Herhangi bir kilit sorununda Yeşilöz mahallesine hakim olan personelimiz en kısa sürede bulunduğunuz alana ulaşarak en hızlı şekilde en iyi hizmeti size sunar.

Yeşilöz En Yakın Çilingir

Yeşilöz mahallesine en yakın çilingir firması olarak çilingir ihtiyaçlarınıza anlık müdahale edebiliyoruz. Ayrıca servis ekibimiz sürekli hazır durumda bekleyerek servis talebi sonrası yanınıza gelmek için hemen yola çıkar. Böylece servis ekibinin uzun süren hazırlanmasını beklemenize gerek kalmaz.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızların açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Yeşilöz Güvenilir Çilingir

Çilingir hizmeti alanında uzman kişiler tarafından verilmesi ve alınması gereken bir işlemdir. Aksi taktirde maddi ve manevi kayıplar ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca alanında uzman olması ile birlikte güvenilir bir çilingir firması ile çalışmanız yapılan işlemin daha sağlıklı olmasını sağlar. Çünkü bazı kişiler kendini çilingir ustası şeklinde tanıtıp sizleri dolandırmaya çalışan kişiler olabilir.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Yeşilöz Yüksek Güvenlikli Kilit Sistemleri

Özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde hırsızlık olayları ciddi derecede artış görülmüştür. Bu nedenle her an maddi ve manevi zarara uğrayabiliriz. Bu nedenle yapmamız gereken en önemli şey kilit sistemlerimizi değiştirmektir. Yeni teknoloji ile gelişen kilit sistemleri sayesinde dışarıdan müdahale karşı daha güvende oluruz. Çünkü bu sistemler kırılmaya veya delinmeye karşı oldukça dirençli şekilde tasarlanmaktadır.

Yeşilöz 7/24 Nöbetçi Çilingir

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Yeşilöz mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Tıkla Ara
WhatsApp