Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Yüksek güvenlikli kapı kilidi taktırmak sizleri hırsızlardan ve oluşabilecek tüm tehlikelerden koruma görevini üstlenir. Eğer kapılarınız çelik kapıysa takılan yüksek güvenliğe sahip kilitler sorunlarınızı çözmenize fayda sağlayacaktır.

Çelik kapı kilitleri bildiğimiz gibi pirinç olduğu için göbeğin bağlantı yapıldığı vidanın oradan rahatlıkla kırılabilmektedir. Bu durumlarla karşılaşmamak için çelik kapınıza 3 tuzaklı kilit, çelik takviyeli kilit, maymuncukla açılamayan kilitler taktırmanız gerekmektedir.

Neden Pro Kilit Kullanmalıyız?

 • Hırsızlığa karşı kesin çözüm sağlamaktadır. 
 • Yanlış alarm vermeden koruma sağlar. 
 • Tornavida, levye gibi aletlerin kanırtma işlemlerine karşı koyar.
 • Hırsız içeri girmeyi göze alırsa ses yapmayı da göze almak zorunda kalır. 
 • Uygun fiyatlıdır. Yüksek koruma sağlar. 
 • Hırsız size süpriz yapmadan siz ona süpriz yapın.
Hırsızın açamadığı kilit olarak geçen Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olmakla kilit, hırsızın açamadığı kilit olarak da tercih edilmektedir.
Hırsızın açamadığı kilit olarak geçen Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olmakla kilit, hırsızın açamadığı kilit olarak da tercih edilmektedir.

Yaşam alanlarımız bizler için oldukça önemlidir. Çünkü evimizde televizyondan bilgisayara kadar küçük ama değerli birçok eşya bulunmaktadır. Bu nedenle korumanız gereken birçok alanda yüksek güvenlikli kapı kilitleri için bizi arayabilirsiniz.

Hırsızlık olaylarının artması neticesinde birçok sorun kapı kilitlerinden ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle kapalı kutu ve sıfır kilit almanızı önermekteyiz. Artan hırsızlık olayları çelik kapılarınız’da bulunan ucuz pirinç kilitler sayesinde evinizin kapısı kilitli olmasına rağmen çok kısa süreler içinde açıp hırsızlık olayını gerçekleştirmektedirler. Tedbirler aldığınız sürece her zaman hırsızlardan bir adım önde olursunuz.

Sizlere bahsedeceğimiz diğer bir husus ise pro kilit modellidir. Yanlış bilinmelere karşı da yeri gelmişken uyaralım, pro kilit kesinlikle bir kilit sistemi değildir. Mevcut kapı ve kilitlerinizin hırsızlar tarafından kırılarak açılmasını önleyen mekanik güvenlik sistemidir. İzo kilit ise kapı göbeğini muhafazaya alan ve hırsızlar tarafından kırılarak açılmasını önleyen üründür. Hırsızların açamadığı bu sistemi Keçiören Çilingir güvencesi ile müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Yüksek Güvenlikli Kilit Markaları

 • Kale Kilit
 • Victory Kilit
 • Evva Kilit
 • YUMA
 • Mul-t-Lock
 • Cisa Kilit

Bu kilitler dünyaca ünlü kilit firmaları olup uzun yıllar boyunca yüksek güvenlikli kilitler üretmektedir. Çelik kapınıza mutlaka yüksek güvenlikli kilit almanızı önermekteyiz. Şunu da belirtmek isteriz ki güvenlik önce kapı göbeğinden başlamaktadır. Hırsızların açması mümkün olmayan kilidi siz isteyin biz gelip takalım.

Arkasında Anahtar Unutulan Kapıyı Açma

Kapı kilit sistemleriyle alakalı ortaya çıkan problemlerde, kimi zaman sorun direkt kilit sisteminde meydana gelen hasarlardan ortaya çıkmaktadır. Kimi zaman tamamen kullanıcı kaynaklı bazı sorunlar da ortaya çıkabilmektedir. Unutkanlığımızın, acelemizin veya dalgınlığımızın üzerimizde olduğu anlarda kapı arkasında anahtar unutabiliyoruz.

Böyle bir durum karşısında paniğe kapılmayınız. Çünkü panik eşliğinde kapının anahtar girişine tel toka takabilrisiniz. Neyseki filmlerde saç tokası ile kilit açma sahnelerinin doğru olmadığını sizlere belirtmek isteriz. Oyuncular yanlarında maymuncuk taşıyamayacakları için yazılmış gerçekliği olmayan senaryolardır. Kapının öyle kolay açılmayacağını ancak tel toka ile kapınızı zorladığınızda anlayabilirsiniz. Ayrıca böyle bir durumla karşılaştığınızda işin uzmanından yardım almak en sağlıklı durum olacaktır.

Keçiören çilingir ekibinde yer alan profesyonel çilingirler, her türlü kilit sistemi için sağladıkları uzman hizmetle birlikte aynı titizlik ve özveriyle üzerinde anahtar unutulan çelik kapıların açılımını da sağlamaktadır. Kapıların kilit sisteminin hangi markaya ait olduğu fark etmeksizin uzman kadrolarımızla en kısa sürede sizlere yardım ulaştırmak için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Hırsızın Açamadığı Kilit

Nöbetçi çilingir ekibimiz kilit koruyucu sistemini taktırarak rahat bir nefes almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Bu güne kadar taktığımız kilit koruma sistemlerine sahip hiç bir eve hırsız girememiştir. Açılması mümkün olmayan bu sistem eğer kapınızda varsa korkmanıza gerek yok. Keçiören çilingir firmamız hırsızdan korunma için kapı koruma sistemlerini uygun fiyata en kısa sürede ahşap veya çelik kapılarınıza monte ederek kapılarınızı koruma altına alıyor.

Yapmamanız Gerekenler

 • Ucuz kilit sistemleri kullanmak,
 • Çelik kapılarınıza güçlendirici taktırmamak
 • Anahtarlarınızı emin olmadığınız kişilere vermek
 • İkinci el kilit almak

Yukarıda da belirttiğimiz gibi eğer ucuz kilit alma yoluna giderseniz kapınızın ne derece korunduğunu düşünemeyebilirsiniz. Evinizdeki eşyalar ucuz değilse ucuz kilit taktırmanız sadece hırsızın işini kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara
WhatsApp