Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

En çok kullanılan kapı kilitlerinin bazen uygun fiyatlı olması tercih edilmelerinin en büyük sebebi olmaktadır. Bu nedenle en çok kullanılan kapı kilitlerinde maksimum koruma sağlayacağız gibi bir düşünceniz olmamalıdır. Çünkü kullanım ve ihtiyaçlarınız konusunda çilingir uzmanımıza danışarak en iyi kilit modellerini sizin için sunabiliriz.

Konutunuzu veya iş yerinizi hırsızlardan korumak için ne kadar güçlü ve sağlam kapılar da alsanız aslında olayın sadece kapı ile ilgili olmadığını bilmeliyiz. Çünkü aklımızda bulunması gereken konu kapının sağlamlığı değil kilidin maymuncuk ile 1-5 saniye arasında açılması konusudur. Eğer doğru kapı için doğru kilit sisteminin olması hırsızları caydırıcı özellik sergilemektedir.

En Çok Kullanılan Kapı Kilit Markaları

Kopyalanamaz anahtarlara sahip kapı kilitleri güvenlik önlemi almak için en önemli başlangıç olacaktır. Herkes evinin anahtarını birden fazla kopyalayıp temizlik görevlisine veya komşusuna bırakabiliyor. Buradan de anahtarın çoğaltılması durumu gerçekleşebilir.

Bu da evin farklı sebeplerden dolayı hırsızlığa müsait olduğunu ortaya koymaktadır. En çok kullanılan kapı kilit markaları ile modelleri kıyaslayıp ihtiyacınıza uygun seçeneklerden birini seçebilirsiniz.

Ayrıca kapılar kötü niyetli kişiler tarafından kolaylıkla açılabilmektedir. Bunun için maymuncuk dediğimiz araç ve gereçler seti kullanılır. Eğer kilidiniz zorlanmadan veya kırılmadan açılmışsa sigorta şirketleri eviniz için herhangi bir şekilde zarar karşılamayacaktır. Bu nedenle almamız gereken önlem en iyi kapı kilit modellerini kullanmaktır. Kapılarınız için güvenilir kilit markalarını kullanmanızı öneriyoruz.

Güvenliğinizi Önemsiyoruz

Sizlerin daha rahat ve güvenli alanlarda yaşayabilmeniz adına en çok kullanılan yüksek güvenlikli kapı kilitlerini kullanıyoruz. Tüm müşterilerimize de bu konuda bilgilendirmeler yaparak güvenliklerini nasıl sağlamaları gerektiği hakkında bilgiler veriyoruz.

Sizlere tüm kapı kilit ekipmanları için destek olmaya hazırız. Bizleri arayarak durumunuzu açıklamanız halinde kapınıza uygun olan kilit mekanizmasını yanımızda getirebiliriz. Sizlere kullanım talimatlarını kadar tüm detaylarını aktarabiliriz. Bazı kilit modellerimiz anahtarının kopyalanması için kendi özel kart sistemini kullanmaktadır. Bu nedenle anahtarınız kart sizde olduğu sürece kopyalanmaması anlamına gelmektedir.

Ayrıca bu yöntem ile anahtarı kimin kopyaladığı da ortaya çıkmaktadır. Hem biz kendimizi hem de sizleri güvence altına alabilmek için son model üretim olan ithal marka sağlam kapı kilitleri kullanıyoruz. Güvenlik kartı ile açılabilen patentli anahtarlara sahip kilit sistemlerimiz ile güvenliğinizi en üst düzeye çıkarıyoruz.

Neden Yerli Kilit Markalarını Tavsiye Etmiyoruz?

Yerli kilit markaları yerine neden ithal kilit markalarının kullanıldığının gerekçesini kısaca açıklamak isteriz. Maalesef ülkemizde üretim yapan yerli markalar kopyalanamaz anahtar modelleri üretememektedir. Bu gibi durumalarda kullanıcı ihtiyaçları karşılanmadığından dolayı hırsıza davetiye çıkarılmaktadır. Bu sebeple kullanıcılar bu markaları tercih etmemektedir. Bundan dolayı yüksek koruma sağlayan ithal markaların anahtar sistemlerinin kullanılmasını Keçiören Çilingir Anahtarcı olarak öneriyoruz.

20 yılı aşkın süredir bu işi yapan firmamız sizlere tecrübelerinden de kesitler sunarak bu yazıyı hazırlamıştır. Ankara Keçiören Çilingir olarak en yakın çilingirimizi sizlere yönlendirebiliriz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki “ŞİMDİ ÇİLİNGİRİ ARA” alanından bizleri aramak veya Whatsapp üzerinden konum paylaşmaktır.

Tıkla Ara
WhatsApp