Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

En iyi kapı kilit modelleri için hazırladığımız yazımızda size uygun modelleri ve markaları sergilemek isteriz. Kapılarınızın yüksek korumalara sahip olması sizlerin güven içerisinde yaşayabilmesi için önemlidir. Bu konuda sizlere en doğru bilgileri aktarmak için kilit danışma hattı oluşturduk. Bizi arayıp aklınızdakileri sorabilirsiniz. Aradığınızda en iyi kilit için tavsiyelerimizi dinleyebilirsiniz.

Evinizde bulunan maddi ve manevi değerlere sahip eşyaların hırsızlar tarafından çalınmaması için güvenlik önlemleri almalısınız. Bu güvenlik önlemleri gerekse alarm sistemleri gerekse kapılar için son sistem üretilen kilit modelleridir. Uluslararası standartlarda üretilen kapı kilitleri bile bazen maymuncuk setleriyle hırsızlar tarafından kapı kilidi zorlamadan açmak için kullanılmaktadır.

En İyi Kapı Kilit Modelleri - Maymuncuk Seti
Hırsızların Kullandığı Maymuncuk Seti | Bu ürünler ile kapınızın kilidini açan hırsızlara DUR DEYİN!

Bu setlere internet üzerinden kolayca sahip olunması hırsızlık olaylarını artırmaktadır. Ayrıca hırsızların bu setler ile kapınızı açmasına engel olmak için mutlaka yeni nesil tuzaklı sisteme sahip kilitler yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bu tür araç gereçler kapınıza zarar vermeden, kilit sisteminizi bozmadan açmaya ve hırsızlık yapmaya müsait ortamı oluşturur. Ayrıca hırsız, evinizde hırsızlık olayını tamamladıktan sonra kapıyı yine aynı şekilde kitleyebilmektedir. Çünkü Bunu yaparken maymuncuk kullanmaktadır. Ayrıca kapınız zorlanmadığı için ve kilit sistemini kırmadığı için hırsızlık olayını günler sonra ancak fark edebilirsiniz.

Bu nedenle sizleri güvenilir ve en iyi kapı kilit modelleri konusunda bilgilendirmeye çalışacağız.

📞 Keçiören 7/24 Acil Çilingir
(15 Dakikada Yanınızdayız)*

Güvenilir ve En İyi Kapı Kilit Markaları

Uzun yıllar boyunca kilit üretimi yapmış ulusal ve uluslararası firmaların ürettikleri ürünler konusunda bilgilendirmeler yapacağız. Güvenilir kilit markaları arasında yer alan firmalar güvenliğinizi sağlamak adına AR-GE çalışmaları yapmaktadır. Bu sebeple bile yüzlerce çalışana sahip kuruluşlardır. Keçiören Çilingir olarak bizim de sürekli kullandığımız ve önerdiğim modeller de bulunmaktadır. Son olarak güvenliğinizi en üst düzeyde tutabilme adına yeni model kilitleri aşağıda açıklamaya çalıştık.

Mul-T-Lock Kilit Modelleri

En İyi Kapı Kilit Modelleri - Mult-T-Lock

Mul-T-Lock® tamamen ASSA ABLOY‘a aittir. ASSA (İsveç) ve Abloy (Finlandiya) firmalarının birleşmesi ile 1994 yılında kurulan ASSA ABLOY firması 47,000 çalışan ve 8 milyar dolardan fazla satış rakamına ulaşmıştır.

Ayrıca firma geçen 40 yıllık süreçte yüksek güvenlikli kapı kilit ürünleri ve endüstriyel çözümler üretmiştir.

Mul-T-Lock Kilit Ürün Galerisi


Kale Kilit Modelleri

En İyi Kapı Kilit Modelleri - Kale

Kale Kilit aynı zamanda “Türkiye’nin En Çok Bilinen ve Tercih Edilen Kilit Markası” olma özelliğine de sahiptir. Yarım asrı aşan tecrübesiyle yerli markalar arasında en çok kullanılan marka ünvanını taşımaktadır.

Ayrıca firma günde 150 bin adet kilit ve 80 bin adet silindir üretim kapasitesine sahiptir.

Kale Kilit Ürün Galerisi


DAF Kilit Modelleri

En Çok Kullanılan Kapı Kilit Markaları - DAF Kilit

1999 yılında %100 yerli sermaye ile İstanbul, Türkiye’de kurulan DAF Kilit, güvenlik sistemleri üreticisidir. Firma ayrıca bünyesinde 350 tür kilit ve kilit silindirleri üretmektedir.

DAF KİLİT’in üretim tesisleri 14.500 metrekare alana yayılmış modern bir yatırımdır. DAF Kilit ayrıca dünya genelinde yıllık 42 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Güvendeysen Özgürsün” sloganıyla tüm dünyaya hizmet veren DAF Kilit birçok çilingirin kullandığı marka haline gelmiştir.

DAF Kilit Ürün Galerisi


YALE Kilit Modelleri

En Çok Kullanılan Kapı Kilit Markaları - Yale Kilit

Yale, dünyadaki en eski uluslararası markalardan biridir. Kilit endüstrisinde en iyi bilinen isimlerindendir.

Yale tarihi, sadece Yale’nin değil, tüm kilit sektörünün gelişimine damga vuran önemli yeniliklerle doludur.

Ayrıca firma 12.000’den fazla çalışanı ile sektöre katkı sağlamaktadır. 2000 yılında Yale, ASSA ABLOY Grup tarafından satın alınmıştır.

YALE Kilit Ürün Galerisi


YUMA Kilit Modelleri

En Çok Kullanılan Kapı Kilit Markaları - Yuma Kilit

YUMA, yarım asra yaklaşan tecrübesi, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı, rekabetçi aynı zamanda dinamik yapısı ile de sanayi üretimine önemli katkılar sağlar.

Ayrıca YUMA kilit insana ve emeğe verdiği önem neticesinde çalışanlarına saygı duymaktadır. Ürettiği çeşitli kapı donanım elemanları ile müşterilerinin güvenlik ihtiyacını karşılayan ürün ve hizmetler sunar.

YUMA Kilit Ürün Galerisi


İTO Kilit Modelleri

En Çok Kullanılan Kapı Kilit Markaları - Yale Kilit

İTO Kilit, insanları çalıştıkları, ziyaret ettikleri ve yaşadıkları yerlerde güvende tutar.

Marka, turizm eğlence, eğitim, sağlık, kamu ve ticari ofislerde ve konut pazarlarında sunduğu güvenlik çözümleriyle güvenlik sektörüne öncülük etmektedir.

Ayrıca İTO Kilit, çalıştıkları firmalara veya kurumlara en iyi kilit hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

İTO Kilit Ürün Galerisi

Kapı Kilidi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

En iyi kapı kilidi araştırmasına girdiğinizde karşınıza çıkacak olan marka ve modeller az çok bellidir. Bu nedenle yapacağınız araştırmalar neticesinde aklınızın karışması ve kararsız kalmanız normaldir. Bu yüzden sizler için hazırladığımız bu yazımızda yerli ve yabancı menşili firmaları değerlendirdik. Ürünleri hakkında bilgileri üreticilerin sitesinde inceleyebilirsiniz.

Kapı kilidi seçerken, yüksek güvenlikli, korumalı silindir alınması gerekmektedir. Ayrıca kartsız koplayama yapılamayan kilitleri tercih etmek göbek kartınız olmadan kimsenin kopyalayamaması ve sadece markanın yetkili çilingir bayilerinde yapılabilecek işlemdir. Bu sebeple kimin, hangi tarihte ve nerede kopyalama yaptığı ortaya çıkacaktır.

Son olarak kullandığımız ve önerdiğimiz kilitler sürekli olarak denenen, tecrübe edilen ve müşteri dönüşlerine göre belirlenen en iyi kilit modelleri olmaktadır. Bizlere, ayrıca sormak istediğiniz kilit modellerini aşağıdaki iletişim ve Whatsapp numaramızdan sorabilirsiniz. Sizlere Ankara Keçiören Çilingir olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Çünkü biz işimizi en iyi şekilde yapmak için 7/24 çalışırız.

Tıkla Ara
WhatsApp