Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Esertepe Çilingir olarak sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Firmamız 20 yılı aşkın süredir Keçiören ‘de Çilingir olarak hizmet vermektedir.

Anahtarını mı unuttun, kapını açamıyor musun?

Hiç dert etme, hemen bizi ara ve gelip yerinde kapınızı açıp yeni anahtarınızı size teslim edelim. Güven içinde ve rahatça yaşamanın keyfine varın…

Keçiören Çilingir olarak sizleri hırsızlardan oluşturacağı tehlikelerden uzak tutabilmek adına özel kilit mekanizmalarımızı sunuyoruz.

Ayrıca, Esertepe Mahallesi nüfusunun ev, işyeri ve araçları için çilingir hizmeti sağlıyoruz. Eğer siz de bu güzide mahallemizde oturuyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Esertepe Çilingir Olarak Nereleri Açıyoruz?

 • Kapalı kapıları
 • Kilitli kasaları
 • Anahtarı içeride unutulan araçları
 • Bozuk kilitleri
 • Kilit içinde anahtar kırılmalarını en kısa sürede açmada yüksek başarıya sahibiz.
Esertepe Çilingir
Esertepe Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatalara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir olarak Esertepe ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Esertepe En Yakın Çilingir

Esertepe mahallesine en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit sorunlarında çilingir ustamıza ulaşırsanız eğer 15 dakikadan daha kısa bir sürede size ulaşacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızlarınn açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Esertepe Güvenilir Çilingir

Esertepe mahallesi çilingir ustası olan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Esertepe Çilingir ve Anahtarcı

Esertepe çilingir ekibi olarak profesyonel alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz Esertepe ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Esertepe çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Keçiören 7/24 Acil Çilingir
(15 Dakikada Yanınızdayız)*

Esertepe Acil Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Esertepe mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Esertepe Akıllı Kilit Sistemleri

Akıllı kilit sistemleri ile evleriniz, ofisleriniz ve kasalarınız daha güvenli. Bu sistemler telefon yardımı ile açılan veya kilitlenen kolay kullanımlı güvenli sistemlerdir. Bu nedenle yeni yapılarda sıklıkla kullanılmaktadır. Esertepe akıllı kilit sistemleri tüm girişleri izleyerek sizlere bilgi verebilir. Böylelikle dışarıda olsanız dahi evlerinizi veya ofislerinizidışarıdan kontrol edebilirsiniz.

Esertepe 7/24 Çilingir Akıllı Kilit Sistemleri

Esertepe 7/24 çilingir hizmetimiz ile akıllı kilit sistemlerinizi günün her saatinde müdahale ederek sizlere yardımcı oluyoruz. Bir anda arızalanan ve acil ihtiyaç duyulan kilitlerinizi uzman ekibimiz en kısa şekilde onarır.

Bu sistemlerin tamir ve onarımı diğer sistemlere göre her ne kadar zor olsada güvenlik açısından ek çok tercih edilen sistemlerdir. Güvenliğin yanında kullanım kolaylığı da sağlayan bu sistemler her yapıda kullanılması uzman kişiler tarafından tavsiye edilmektedir.

Bu sistemler anahtar ihtiyacı olmadan parmak izi veya telefona kurulan uygulama ile açılır ve kilitlenir. Bu nedenle anahtar kaybetme veya içeride unutma gibi durumlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda diğer sistemler gibi maymuncuk veya özel yöntemler ile açılmaz. Bu nedenle dışarıdayken aklınız evinizde kalmadan keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Esertepe Akıllı Kilit Sistemleri
Esertepe Akıllı Kilit Sistemleri

Esertepe Akıllı Kilit Sistemleri Montajı

Akıllı kilit sistemleri montajı için bu alanda uzman kişilerden destek almanız gerekir. Çünkü bu sistemler hassas ve elektronik olduğu için dikkatlice yapılması gerekir. Aksi halde tam performans alamayabilir veya kilit sistemini bozabilirsiniz. Bu gibi durumların yaşanmaması için profesyonel kadromuz akıllı kilit sistemlerinde oldukça tecrübelidir.

Esertepe Akıllı Kilit Tamiri

Akıllı kilit tamiri diğer sistemlere göre zor ve yorucu bir işlemdir. Bu nedenle tamirinin yapılması herkes tarafından mümkün değildir. Keçiören çilingir olarak akıllı kilit sistemlerinizin bakımı, tamiri ve montajı yapılmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız tüm kilit sistemlerini yakından takip ederek tecrübe sahibi oluyor.

akıllı kilit sistemleri elektronik sistemler olduğu için tamir ve montajında çok hassas olunması gerekir. En ufak bir hata tüm sistemi bozabilir. Arıza durumunda özel ekipmanlarımız ile sorun bölgesini algılıyoruz. Daha sonra titiz bir çalışma ile onarılan akıllı kilidinizi ilk orijinal hali gibi kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Keçiören Çilingir olarak akıllı kilit tamiriniz için size bir telefon uzaktayız.

Sizde akıllı kilit sistemlerine geçmeyi düşünüyorsanız konu hakkında bilgi veya hizmet için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
WhatsApp