Keçiören Çilingir

25.10.2020
26
Keçiören Çilingir

Keçiören çilingir tam 15 yıldır dürüstlük ve ahlaklı çalışma prensiplerinden taviz vermeden çalışmalarını yürütmektedir. Sizlerden aldığı güç ile yatırımlarını aralıksız sürdüren firmamız, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmaktadır. Keçiören çilingir tamamı alanında uzman personeller ve teknik ekip ile çalışarak koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinir. İşinin ehli olmayan, hatta çilingirciliği ek iş olarak yapan bir çok kişi gibi çalışılacak kapıya asla zarar vermez. İçerisinde bulunduğunuz durumu kullanıp normal fiyat tarifesi üzerinden 1 kuruş fazla istemez. Yada yine bir çok kimsenin yaptığı gibi olay yerinde farklı kusurlar bulup ekstra ücret talep etmez.

Keçiören çilingir müşterilerinden aldığı ücreti son kuruşuna kadar hak etmeye çalışan bir yönetim kadrosuna sahiptir. Bizi daha ilk aradığınız anda verdiğiniz adrese ivedilikle uğraşırız. Müşterilerimizin zamanına saygı duyuyoruz. 10 dakikada geleceğimizi söyleyip, ekibimizin gelmesini 1 saat kimseye bekletmeyiz. Bir adrese giderken araya başka bir adres sıkıştırmaz, yolumuzun üzeri de olsa farklı bir işe uğramayız.

KEÇİÖREN ÇİLİNGİR

Keçiören çilingir diye arama motorlarında arama yaptığınızda bir çok sonuç karşınıza çıkmaktadır. Peki bunlardan hangisi gerçekten profesyonelce bu işi yapabiliyor, kaçının yetki belgesi var hiç düşündünüz mü? Bir anlamda evinizin kilidine, anahtarına kadar teslim ettiğiniz çilingirin gerçekten bir dükkanı bile var mı acaba? Bunları söylüyoruz çünkü bu konularda her gün mağdur olan bir çok müşterimiz ile karşılaşıyoruz.

Kimisi 3 kapıyı açarken yanında getirdiği çırağı gönderiyor bir işe, kimisi kendi işinden fırsat buldukça yarım yamalak yapıyor bu işi. Mesela kilitli bir kapıyı açmak için mutlaka kilidi kırmaya gerek yoktur. İşinin ehli bir çilingirin rahatlıkla açabileceği bir kapıdır kilitli kapılar. Ancak internete girerek evinize çağıracağınız kimselerin %90 kilitleri kırarak kapıyı açacaktır. Bugün en basit kilit bile 250 TL civarındadır. Bütün bunlar müşterilerimize ekstra harcama olarak yansımaktadır.

KEÇİÖREN ÇİLİNGİR

Keçiören çilingir ekipleri asla sizi ekstra bir masrafa sokmaz. İşlem başlamadan yapılacak her şey ile ilgili sizi detaylı bilgilendirir. Bizi çağırdıktan sonra bile işinizi bize yaptırmak zorunda değilsiniz. Biz gerekli bilgiyi size aktarttıktan sonra dilerseniz başka bir firmadan destek isteyebilirsiniz. Keçiören çilingir böyle bir durumda asla servis ücreti yada başka bir ücret talep etmez.

Keçiören çilingir ekibine haftanın her günü, günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Servis hizmetimizin olmadığı hiçbir zaman dilimi bulunmamaktadır. Geceleri acil çilingir hizmetimiz aktiftir. Gündüz tarifesine ek olarak %50 ekstra ücret alınır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.