Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Maymuncukla Açılmayan Kilit

Maymuncukla açılmayan bir kilit düşünün. Bu kilit hırsızların açmak için bile uğraşmadığı, hem zaman alan hem de ses çıkartmasından dolayı hırsızlığı gerçekleştiremeden ayrılmasına neden olmaktadır. Hırsızlara geçit vermeyen kilidimizin adı “Mul-T-Lock 225 B Tuzaklı Kilit“. Maymuncuk ile açılması imkansız olan bu kilit şiddetli darbeler sonucu kırılsa bile kapıyı yine de açmamaktadır.

Evimize en iyi çelik kapıyı taktırmak bazen hırsızları durdurmaya yetmemektedir. Bunun için özel korumalı kapı kilidi de kullanmanız gerekmektedir. Çünkü kapının kalitesi kadar kilidin de kalitesi oldukça yüksek öneme sahiptir. Standart kilitlerin tamamına yakını prinç dediğimiz metal alaşımdan yapılmaktadır. Bu bağlamda prinç kapı elemanlarının en hassas alanları bağlantı noktalarıdır. En çok bu noktalardan zarar gören kapı kilitleri hırsızlara davetiye çıkartmaktadır.

Maymuncukla Açılmayan Kilit

Bir günün sabahında evden işe gidip akşam eve döndüğünüzde evinizin soyulma ihtimali oldukça yüksektir. Bunun yaşanmasının sebebi ucuz kapı kilitleridir. Bu kilitler kolayca kırılabilen ve maymuncukla açılabilen kilitler olmaktadır.

Yeni Nesil Tuzaklı Sisteme Sahip Kilitler

Hırsızların açamayacağı kilitler listesinde özel tuzaklı kilitler önemli rol oynamaktadır. Bu nedenle evinize kapı kilidi seçerken yeni nesil tuzaklı sisteme sahip kilitler ile koruyabilirsiniz. Hırsızların kırsa bile açamadığı özel kilidimiz Mul-T-Lock 225 B ile yaşam alanınızı koruma altına alabilirsiniz.

Özel yapılı kilidimizin bir özelliği de kilit kartı olmadan anahtarının kopyalanmamasıdır. Bu durumda anahtar kopyalamak için karta ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca hırsızların kırsa da açamadığı kilitler sizleri maddi ve manevi olarak da koruyacaktır. Çünkü bu kilitler yüksek güvenlikli, alarmlı ve tuzaklıdır.

Bu kilidin bazı özelliklerini de sizler için araştırdık.

Mul-T-Lock 225 B Özellikleri

  • Anahatarınız kendi kopyalama kartı olmadan kopyalanamamaktadır.
  • Maymuncuk dediğimiz artık kolayca sipariş verilerek alınan aparatlar tarafından açılamamaktadır.
  • Tuzaklı sistemle çalışan kilit hırsız müdahalesinde ses çıkardığı için caydırcı özelliğe sahiptir.
  • Prinçten bir malzeme kullanılmadığı için bağlantı noktalarında hassasiyet bulunmamaktadır.

Dilediğiniz tüm kilit modellerini Keçiören Çilingir firmamızda bulabilirsiniz. Sağladığımız hizmetler neticesinde sizlere en iyi çilingir hizmeti sunuyoruz. Ayrıca sahada aktif olarak gezen ekibimiz sizlere en hızlı kapı açan çilingirler olarak hizmet sunar.

Tıkla Ara
WhatsApp