Keçiören Çilingir | Keçiören Anahtarcı
Çalışma Saatlerimiz
7/24 Çingir Hizmeti

Subayevleri Çilingir olarak sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Firmamız 20 yılı aşkın süredir Keçiören ‘de Çilingir olarak hizmet vermektedir.

Anahtarını mı unuttun, kapını açamıyor musun?

Hiç dert etme, hemen bizi ara ve gelip yerinde kapınızı açıp yeni anahtarınızı size teslim edelim. Güven içinde ve rahatça yaşamanın keyfine varın…

Keçiören Çilingir olarak sizleri hırsızlardan oluşturacağı tehlikelerden uzak tutabilmek adına özel kilit mekanizmalarımızı sunuyoruz.

Ayrıca, Subayevleri Mahallesi nüfusunun ev, işyeri ve araçları için çilingir hizmeti sağlıyoruz. Eğer siz de bu güzide mahallemizde oturuyor ve çilingire ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Bizi hemen arayın veya konum atın. Bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşıp sizlere çilingir olarak hizmet verelim.

Firmamız; kilit sistemleri satışı kilit tamiri çoğaltma yedekleme işlemleri yapan nadir firmalardandır. Yerel alanda Keçiören’in tüm mahallelerine hizmet veren Keçiören Çilingir, rakiplerine oranla çok daha ekonomik çözüm yöntemleri sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız müşterilerine özel çözümler sunarak hizmetlerini rakiplerinden bir adım öteye taşımıştır.

Subayevleri Çilingir Olarak Nereleri Açıyoruz?

 • Kapalı kapıları
 • Kilitli kasaları
 • Anahtarı içeride unutulan araçları
 • Bozuk kilitleri
 • Kilit içinde anahtar kırılmalarını en kısa sürede açmada yüksek başarıya sahibiz.
Subayevleri Çilingir
Subayevleri Çilingir olarak tüm anahtar işlerinizi en uygun fiyatalara yapıyoruz.

Keçiören Çilingir olarak Subayevleri ‘de kimseyi kapıda bırakmama sözü veriyoruz. Yaşadığınız kapı ve kilit açma sorunları için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü kilit mekanizması kapı ile bütün haldedir. Kapınızın kilit yuvasına zarar vermemek için kapınızı veya kilitleri zorlamayınız.

Subayevleri En Yakın Çilingir

Subayevleri mahallesine en yakın bölgede olan gezgin saha ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Yaşadığınız kilit sorunlarında çilingir ustamıza ulaşırsanız eğer 15 dakikadan daha kısa bir sürede size ulaşacaktır.

Çünkü hırsızlara karşı tek savunma sistemi sağlam kapılar ve yüksek güvenlikli pro kilit (hırsızlarınn açamadığı tek yöntem) ekipmanlarıdır. Ayrıca kullandığımız kilit sistemlerinde her zaman yüksek güvenliği ve memnuniyeti hedefliyoruz. Çünkü Pro kilit mekanizması dışarıdan kilidin açılamaması için özel yapıda üretilmiş bir aparattır.

En yakın çilingir olarak hırsızın açamadığı kilit olan Pro kilit sistemi, hırsızın kıramadığı bir kilit olarak da müşterilerimiz tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.

Subayevleri Güvenilir Çilingir

Subayevleri mahallesi çilingir ustası olan kadromuz, sizlere en iyi hizmeti vermek için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Bu kadar hassas ve özveri isteyen bir meslek günümüzde seyyar kişilerin, daha önce eline hiç çilingir malzemesi almayan kişilerin hizmet sunmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz.

Bu kişiler zamanla yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar. Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Bu durumda en çok zararı gören kişiler çilingir diye arayıp konuma davet edenlerdir. Çünkü hiçbir şeyden haberi olmadan gelen kişinin gerçekten bir çilingir olduğunu düşünebiliyor. Kötü durumlara davetiye çıkarma da tam bu durumlarda gerçekleşiyor.

Çilingir ustamız, M.E.B. Kalfalık Belgesine Sahip meslek eğitiminden başarıyla geçmiştir.

Sahte çilingirler günümüzde yaptıkları bazı kötü hal ve hareketlerin neticesinde mesleğin onurunu zedeleyici davranışlarda bulunuyorlar.

Ayrıca, bizim gibi eğitimli, sertifika sahibi, vergisini ödeyen, yeri yurdu belli ve çilingirciler odasına bağlı hizmet veren kuruluşların emeğiyle oynamaktadırlar.

Subayevleri Çilingir ve Anahtarcı

Subayevleri çilingir ekibi olarak profesyonel alanda uzman kadromuz ile sizlere yüksek güvenlikli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz. Çilingir olarak hizmet vermekle beraber oto çilingir ve çelik kasa çilingiri olarak da hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz Subayevleri ‘nde çilingir ve anahtarcı olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz. Yaptığımız tüm müdahaleler minimum hasar maksimum hızlı ve güvenlik ile sunulur. Çünkü kırmak dökmek kolaydır ve bunu herkes yapar. Ama biz kilidinizi değiştirirken bile kapınızın zarar görmemesi için özel çaba harcarız. Bu yaklaşımımız kapınızı görünüş ve estetik açıdan koruyacaktır.

Eğer Keçiören ilçesinin herhangi bir mahallesinde oturuyorsanız yine de bizleri arayabilirsiniz. Çünkü Keçiören ilçesine kasa açma, pro kilit, immobilizer anahtar, akıllı kilit ve oto çilingir gibi farklı hizmetlerde sunuyoruz.

Subayevleri çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Çünkü kilitlerin iç mekanizması bir süre sonra kullanıma bağlı olarak yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Oysa ki bizi aradığınızda ekibimiz adresinize kadar gelerek anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözer. Bununla beraber 10-25 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Keçiören 7/24 Acil Çilingir
(15 Dakikada Yanınızdayız)*

Subayevleri Acil Nöbetçi Çilingir

Ankara’nın en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören’de size en yakın çilingir olmak bizleri mutlu etmektedir. Çünkü her mahalleye ulaşım bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Acil nöbetçi çilingir hizmeti için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Çünkü ekibimiz 7/24 çalışma esasına dayalı olarak görev yapmaktadır. Anahtar işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda hızlı destek sunuyoruz.

Keçiören en yakın çilingir olarak tüm mahallelere kilitli kapı açma, kilidi kırık kapı açma, anahtar çekme, immobilizer araç kilit sistemleri sunuyoruz. Ayrıca kapı kilidi, ev ve iş yeri şifreli kilitlerin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyoruz.

 • Hasar görmüş kilitlerin tamiri
 • Kapı kilidi değiştirme kırık anahtar çıkarma
 • Balkon kapısı kilidi açma
 • Çelik kapılar için çilingir hizmeti
 • Kayıp oto anahtarı çıkarma
 • Anahtar kopyalama

Son olarak tüm anahtarcılık işlerinizi 20 yıldan uzun süredir profesyonel olarak yapıyoruz. Subayevleri mahallesine çilingir hizmeti sunmak bizleri mutlu, bizi tercih edenleri de huzurlu görmek içindir.

Subayevleri 7/24 Çilingirci

Ankara Subayevleri çevresinde 7/24 çilingir hizmetimiz ile günün her saatinde sizlere yardımcı oluyoruz. Hazırda bekleyen ekibimiz ve ekipmanlarımız ile Subayevleri bölgesine zaman fark etmeksizin en kısa sürede ulaşıyoruz. Kilit sistemleri konusunda uzman olan ekibimiz bulunduğunuz bölgeye ulaştığında, fark etmeksizin tüm kilitleri açabilecek tecrübe ve ekipmanları bulunmaktadır. Bu nedenle işlerimiz daha kısa müşterilerimiz daha mutlu olmaktadır.

Subayevleri 7/24 Anahtarcı

Subayevleri 7/24 anahtarcı olarak her saat anahtar işlerinizi hallediyoruz. Tüm model, marka, dijital veya analog marka anahtarlarınızın bakım, onarımını yapıyor ve yedeğini çıkarıyoruz. Ayrıca günün herhangi bir saatinde yedek anahtar çekimi, immobilizer anahtar tamiri, kapı açma ve kasa açma gibi hizmetler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kapı açma veya kasa açma gibi özel durumlarda güvenlik açısından fatura gibi adres gösteren resmi belgeler istenilir.

Subayevleri İmmobilizer Anahtarcı

Subayevleri immobilizer anahtarcı olarak ilk tavsiyemiz immobilizer anahtarlarınızın bir yedeğini çıkarmak. Çünkü immobilizer anahtarlar diğer anahtarlardan farklı ve uğraştırıcıdır. Bu nedenle kaybolmadan veya kırılmadan yedeğini çıkarmanız daha ekonomik ve hızlı olur.

Subayevleri immobilizer anahtarcı
Subayevleri immobilizer anahtarcı olarak immobilizer anahtarlarınızın yedeğini 15 dakika içerisinde hazırlıyoruz.

İmmobilizer Anahtarım Kayboldu Nasıl Çözebilirim?

İmmobilizer anahtar kaybolmalarında aracınız kapıları kilitli ise önce kapıları açıyoruz. Daha sonra aracınızın kontak kısmını sökerek inceliyoruz. Böylelikle kilit yapınıza en uygun şekilde orijinal bir anahtar ayarlıyoruz daha sonra immobilizer beyni sökülerek çip yapıp tarafınıza teslim ediyoruz. İmmobilizer anahtarlarında yedek anahtar olmadan kilit sistemi incelenerek yapıldığı taktirde maliyetli ve zaman alıcı bir işlem olur. Ancak hali hazırda bir anahtar var ve yedeğini çıkarmak istiyorsanız daha ekonomik ve hızlı şekilde tamamlanır.

Subayevleri En Yakın Oto Anahtarcı

Subayevleri en yakın immobilizer anahtarcısı olarak bulunduğunuz bölgeye ekipmanlarımız ile beraber 15 dakika içerisinde ulaşıyoruz. Araçlarınızın sizin için öneminin farkında olarak uzman ekibimiz en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olur.

Otomobil anahtarlarının yapısı diğer anahtarlardan farklı olduğu için alanında uzman kişiler tarafından destek almanızı öneririz. Aksi halde tam performans alamayabilir veya aracınızın kilit sistemine kalıcı hasarlar verebilirsiniz.

Sizde tüm anahtar sistemleri için 7/24 çilingir hizmeti için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Uzman çalışma arkadaşlarımız ekipmanları hazır şekilde bekleyerek ihtiyacınız durumunda bulunduğunuz bölgeye en kısa sürede ulaşır.

Tıkla Ara
WhatsApp